MyFitness

Uue aasta lubaduste andmine on kerge ja nüüd teeme ka nende täitmise lihtsamaks. Tõmba kalendris 1. jaanuarile ring ümber, sest 2023. aastat alustame ühe eriti mõnusa ühistrenniga, mis toimub üheaegselt Tallinnas ja Tartus!

Tule 1. jaanuaril MyFitness Rävala või MyFitness Tartu Annelinna klubisse ning teeme juba kell 11.00 hommikul uue aasta esimese trenni ja seda kõike täiesti TASUTA.

🔥 Burn 2023 – Studio X

🔥 Get strong – Jõusaal

🔥 MyFit abs – Stuudio

🔥 Cardio Fusion – Stuudio

Treeneriteks Mihkel Vabrit, Gea Simson, Eva Ottas, Kristi Möldri, Tommi Välja ja Egle Villik. Kõigile osalejatele KINGUTSED ja LOOSIAUHINNA! Rohkem infot leiad ürituste Facebooki lehtedelt: Tallinna üritus ja Tartu üritus.

Tule ja alusta aastat vinge trenniga! 💪

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?