MyFitness

12 trenni = kingitus! Kiirel pühadeajal on tõeline kangelastegu leida kalendris aega ka oma igapäevaste treeningute jaoks. MyFitness tuleb Sulle appi! Kutsume Sind osalema digitaalses templimängus ZERO TO HERO, kus pead läbima 15-st meie poolt ette valitud treeningust vähemalt 12, et saaksid tellida Reisikaubad.ee soodusvoucheriga tooteid 25% soodsamalt. Lisaks loosime koostöös Estraveliga kõikide osalenute vahel välja ägeda seiklusreisi väärtusega 1500 €! – Loosimise võitja Carol E, palju õnne! 

Nii lihtne see ongi – alusta „templite“ kogumist nüüd! Jälgi oma seisu ja tutvu ZERO TO HERO challenge treeningutega iseteeninduses (link avaneb kui oled iseteenindusse sisselogitud).

Valikus olevad treeningud, millest pead läbima 12:

  • BodyBalance 2 tk
  • BodyPump 1 tk
  • Kõht selg tuhar45 2 tk
  • Brazil butt lift45 1 tk
  • MyFit body 2 tk
  • MyFit abs 2 tk
  • BodyCombat 1 tk
  • Yoga 1 tk
  • Vabalt valitud rühmatreening (Cardio, Strength, Body&Mind, BOXBOX, Dance) 3 tk

ZERO TO HERO trennichallenge mängu reeglid

1. ZERO TO HERO trennichallenge on digitaalne templimäng, milles saavad osaleda kõik MyFitnessi liikmed ja perioodikaardi omanikud. Kampaaniaperiood on 19.12.22 – 05.02.23.
2. Mäng algab automaatselt liikmelepingu algusega. Mängule eraldi registreeruma ei pea ning mängus osalemine ei ole kohustuslik.
3. Mäng ei laiene laste- ja noortetreeningute lepingutele.
Osalejal on kohustus läbida perioodil 19.12.22–05.02.2023 15-st templimängus pakutud treeningust 12 omal vabal valikul, et saada kingituseks Reisikaubad.ee poe digitaalne sooduskood allahindlusega 25%* reisitoodete ostmiseks
Sooduskood 25% allahindluse saamiseks kehtib kogu tootevalikule v.a Estraveli kinkekaardid.
4. Reisikaubad.ee 25% allahindluskood saadetakse mängu läbinud liikmele e-kirjaga.
5. Juhul kui osaleja hilineb tundi, ei registreeri ennast infokioskis, tegevus kirja ei lähe. Tagantjärgi tegevusi ja treeninguid mänguarvestusse ei lisata.
6. ZERO TO HERO trennichallenge tegevuste info jõuab osaleja Iseteenindusse ja ZERO TO HERO trennichalleng´i tabelisse 24 tunni jooksul.
7. Iga osaleja saab ZERO TO HERO trennichalleng´i mängu mängida ühekordselt.
8. Auhinna (1500-euro väärtuses seiklusreis või kinkekaart Estravelilt) loosimine toimub 06.02.2023 ja võitja teeme avalikuks siin kodulehel ning võtame temaga personaalselt ühendust. Kui auhinnavõitjaga ei ole hiljemalt 28.02.2023 õnnestunud kontakti saada, on õigus MyFitnessil ja Estravelil auhinda võitjale mitte kätte anda.
Estraveli kinkekaardi tingimused leiad https://www.estravel.ee/estraveli-kinkekaart/.
9. Kampaania kingitusi ja auhinda ei ole võimalik vahetada rahaks.
10. MyFitnessil on õigus kingitust mitte välja anda, kui esineb informatsiooni, et liige on kampaaniatingimusi rikkunud või andmed ei ole korrektsed.
11. Kampaanias ei saa osaleda MyFitnessi töötajad.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?