MyFitness

Liitu MyFitnessiga ja kingime Sulle tasuta treeningnõustamise!

Kui Sa tunned, et Sul jääb trepist ülesminekul puudu võhmast või poekottide tassimine trepist muutub omaette võitluseks, siis on aeg MyFitnessi abiga oma energia ja tugevus taastada!

Liitudes perioodil 16.09-31.10.2019 MyFitnessiga, kingime lisaks liitumiskingitusele (batoon + MyFitnessi treeningrätik + 10 € MyFitnessi seljakoti vautšer) Sulle ka tasuta personaalse treeningnõustamise (tavahind 30 €)!

Treeningnõustamine sisaldab:

  • Kehaanalüüsi ja tulemuste lahtiselgitamist
  • Treeningalaseid nõuandeid (varasema treeningkogemuse kaardistamine; soovitused lähtuvalt kehaanalüüsi tulemustest; treeningute tihedus, intensiivsus, taastumine).
  • MyFitnessis treenimise tutvustust (liikmekaardiga seotud oluline info; MyFit iseteeninduskeskkonna tutvustus; kuidas käib treeningutesse broneerimine; MyFitness äpp; MyFitnessi head tavad).
  • Ülevaade spordiklubist (treeningalade, lisateenuste- ja võimaluste tutvustus).

Liikmeks saad registreerida veebis või omale lähimas MyFitnessi klubis. Klubisse tulles saad liitumiskingituse koos tasuta treeningnõustamise voucheriga klienditeenindajalt. Treeningnõustamisele saad registreerida läbi MyFitnessi tunniplaani.

Liitu siin

Pakkumine kehtib kuni 31.10.2019 ja treeningnõustamine on kasutamiseks kuni 3 kuud peale liitumist.

Tehtud treeningnõustamise broneeringut saab tühistada kuni 4 tundi enne nõustamise algust.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?