MyFitness

Tule personaaltreeningule koos sõbraga, et koos tervislikult aega veeta! Personaaltreening koos sõbraga on soodsam kui individuaalne personaaltreening. Ühtlasi annab see ideaalse võimaluse, et saaksite üksteist pidevalt paremate tulemuste suunas motiveerida. Treener pühendab end koos veedetud tunni jooksul just teie mõlema individuaalsetele eesmärkidele.

Soovitame sama teenust kasutada ka näiteks lapsevanema ja lapse ühiseks ajaveetmiseks! Koos saab teha efektiivse treeningu, mis tagab raudsema tervise ja parema enesetunde ning ühtlasi annab suurepärase võimaluse koos kvaliteetaega veeta!

Pakume nii ühe korra kui ka seitsme korra treeningute soetamise võimalust.

Leidke endale sobilik personaaltreener juba täna!

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?