MyFitness

Sellel aastal toimub 32 erinevas riigis 23. – 30. septembril Spordinädal. Tegemist on kolmandat aastat toimuva üleeuroopalise algatusega, mille eesmärk on pakkuda võimalikult paljudele inimestele mõnusaid liikumisega seotud kogemusi ning aidata leida igaühele just talle sobivat spordiala.

Spordinädal on mõeldud kõigile ning sellest võtab osa ka MyFitness spordiklubi! Sõltumata vanusest ning senisest kokkupuutest spordiga, on kõik oodatud astuma sammu aktiivse elustiili suunas. 

MyFitness spordiklubides ürituse raames kõikidele huvilistele pakkumises:

– Korrakülastus 3 EUR (tavahind 13 EUR);
TASUTA liitumine spordiklubiga, liitumisel kaasa Spordinädala erikingitus. Pakkumine kehtib vaid liitudes spordiklubis kohapeal;
– klubide tunniplaanidesse lisanduvad treeninguid alustavatele huvilistele suunatud „START“ treeningud, kus tutvustatakse nii spordiklubide üldist korda, treeningu põhitõdesid kui ka harjutuste tehnikat (leia endale sobiv treening tunniplaanist märgusõnaga “START”).
– Tule tee esimene samm klubisse, kasvõi ilma treeninguta! 25.-28.09 ning 30.09 ootab Sind ajavahemikus 17.00-18.30 treener spordiklubi fuajees ja vastab kõikidele rühamtreeninguid puudutavatele küsimustele.

Pakkumine kehtib kõikides klubides üle Eesti. Rühmatreeningutes osalemine toimub vabade kohtade olemasolul – mitteliikmetele eelregistreerimist ei toimu.

Jaga enda spordinädalaga seotud tegemisi ning vaata, mida teised teevad, kasutades #myfitnesseesti #spordinädal2017 ja #BeActive

Kutsu sõber kaasa ja trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?