MyFitness

Sõbrakuu on kõige parem aeg trennisaalis koos sõpradega sportimiseks. Veebruaris treenivad Sinu sõbrad MyFitnessis koos Sinuga tasuta!

Perioodil 7.02.2022-20.02.2022 saab iga MyFitnessi liige klubi infokioskist 3 tasuta SÕBRAPILETIT ning võtta sõbra 3 x trenni kaasa või hoopis jagada 3 treeningpiletit erinevatele sõpradele! Valik on Sinu!

 • Kampaania kestab 07.02.-20.02.2022 (kaasa arvatud) kõigis MyFitness klubides üle Eesti. Sõbrapiletid kehtivad kasutamiseks kuni 23.02.2022.
 • Kampaania kehtib MyFitness klubi lepingulistele liikmetele ja perioodikaardi omanikele (v.a. treeningpuhkusel olevale liikmele).
 • MyFitnessi klubiliige saab kampaaniaperioodil (07.02-20.02.2022) sõbrapileti alusel võtta endaga klubisse treeningule kaasa kolm sõpra või kinkida 3 treeningpiletit ühele või erinevatele sõpradele iseseisvaks klubikülastuseks (kuni 23.02.2022).
 • Klubiliikmel ei ole kohustuslik minna treeningusse koos sõbraga. Klubiliikme sõber saab sõbrapileti alusel ka iseseisvalt endale sobivat klubi külastada.
 • Sõbrapiletid tagavad tasuta sissepääsu MyFitnessi liikmete sõpradele kõigis MyFitnessi klubides üle Eesti, kel puudub kehtiv leping klubiga. Sõbrapiletid ei ole mõeldud liikmetele personaalseks treeningpaketi väliste teenuste kasutamiseks.
 • Sõbrapileti saab MyFitnessi liige saata endale klubis, registreerimisekraanilt vajutades selleks sõbrapileti nupule. Sõbrapilet saadetakse liikme e-mailile ja see on edasisaadetav sõpradele.
 • Sõber saab kasutada Sõbrapiletit, näidates selles olevat QR-koodi oma telefonist või väljaprindituna klienditeenindajale.
 • Sõbrapiletiga puudub võimalus koha broneerimiseks rühmatreeningus. Vabade kohtade olemasolul saab Sõbrapiletiga treeningut külastada.
 • Sõbrapiletid on kasutuseks vastavalt sisekorra eeskirjadele ehk isikutele alates 12. eluaastast koos lapsevanemaga ja üksi kasutamiseks alates 16. eluaastast.
 • Kõikide liikmete vahel, kes kampaaniaperioodil võtavad infokioskist vähemalt ühe sõbrapileti välja ja jagavad oma sõpradele külastuseks, loosime välja 2 x 1-kuu tasuta treeninguid märtsis (01. – 31.03.2022) vastavalt liikme paketile MyFitnessis.

  VÕITJAD: Kaupo M ja Nelli T

 • Kõikide mitteliikmete vahel, kes kampaania raames külastavad MyFitnessis ning jätavad oma kontaktandmed klienditeenindajale – loosime 2 x 1-kuu tasuta treeninguid MyFitness+ täispaketiga märtsis (1.-31.03.2022) MyFitnessis.

  VÕITJAD: Eva-Liisa O ja Gabriella B

 • Loosivõitjad selguvad 28.02.2022 ja võtame nendega ühendust e-maili teel.

MyFitnessi sõbrapiletiga külastamisel on kindlasti vajalik ka kapi tabalukk. Kui kliendil tabalukku pole, saab ta selle tasu eest klubi vastuvõtust rentida või osta uue tabaluku vastavalt kehtivale hinnakirjale

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?