MyFitness

 • Freya Foodbar

  MyFitness liikmekaardi esitamisel Freya Foodbari menüü 10% soodsam.

  www.freyafoodbar.ee

  Loe edasi

  Freya Foodbar on tervislik lõunaröögioaas Ülemiste Citys. Me pakume täisväärtuslikku lõunamenüüd, külluslikku maitset ja kärmet teenindust sinu tegusal tööpäeval.
  Tehtud parimast värskest toorainest spetsiaalselt sinule. Võid olla kindel, et Freyast saad parima lõunaelamuse, mida tööpäeva keskel saada on.

  Näeme Freyas!

 • Poké Bowl

  MyFitness liikmekaardi esitamisel kõik Poké Bowl kausid -10% soodsamalt.

  Poké Bowl

  Loe edasi

  Poké Bowli on tervis kausis! Värsked kausid, mis valmivad kiirelt Sinu silme all ja mida on mugav take-away kausina kaasa võtta. Sisaldavad tasakaalustatud osadena süsivesikuid, rasvu ja valke ning annab palju vitamiine ja energiat pikaks ajaks ilma olekut raskeks tegemata. Ideaalne toit kiire eluviisiga moodsale inimesele, kes hoolib oma tervisest ja kvaliteetsest toidust.

 • Hotell Spohia MyFitness

  Hotell Sophia

  MyFitness klubiliikmele liikmekaardi esitamisel majutuse soodustus -10% letihinnast (broneerides hotellist telefoni või e-maili teel).

  www.sophia.tartuhotels.ee

  Loe edasi

  Hotell Sophia sobib nutika ja aktiivse elustiiliga inimesele, pakkudes kvaliteetset majutusteenust taskukohaste hindadega Tartus Lõunakeskuse juures.

 • Hotell Pallas MyFitness

  Hotell Pallas

  MyFitness klubiliikmele liikmekaardi esitamisel majutuse soodustus -10% letihinnast (broneerides hotellist telefoni või e-maili teel).

  www.pallas.tartuhotels.ee

  Loe edasi

  Art hotell Pallas on 2020 aasta kevadel renoveeritud  kolmetärni superior hotell, mis pakub mugavat ja soodsat majutust Tartu südalinnas.

 • Grand Hotel Viljandi

  MyFitness klubiliikmele liikmekaardi esitamisel majutuse soodustus -10% letihinnast.

  www.ghv.ee

  Loe edasi

  Viljandi elegantseim hoone valmis aastal 1938 ja sai endale nimeks Esimene Viljandi Esinduslokaal ehk EVE. Pärast põhjalikku uuenduskuuri avas hotell 2002. aasta mais uksed ja pakub nüüd taas EVEle ainuomast luksuslikku ööbimisvõimalust. NB! Soodustus kehtib vabade kohtade olemasolul.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?