MyFitness

Pühendu eesmärgile! Just praegu on hea aeg, et seada oma treeningeesmärgid ja neile pühenduda. MyFitness aitab kaasa! Kutsume Sind osalema digitaalses templimängus MyGOAL Challenge, kus pead läbima vähemalt 20 meie poolt ette valitud treeningut, et saada kingituseks MyFitnessi limited edition termopudel! Kõikide vahel, kes challenge’is osalevad ja kampaania lõpukuupäevaks (16.07.2023) vähemalt 20 templit koguvad, loosime välja Polari uhiuue disainiga Pacer Pro spordikella. Loosimise võitja on Kaija T, palju õnne!

Nii lihtne see ongi – alusta „templite“ kogumist nüüd! Jälgi oma seisu ja tutvu MyGOAL challenge treeningutega iseteeninduses (link avaneb kui oled iseteenindusse sisselogitud)

Valikus olevad treeningud:

 • Studio X – 4 x  (siia alla lähevad kõik Studio X eritreeningud)
 • Jõusaali külastus – 2 x  (registreeri jõusaali, siia alla ei lähe jõusaalis toimuv treening)
 • BOXBOX – 2 x (siia alla lähevad BOXBOX, FitBox, BodyCombat treeningud)
 • StrongBody – 2 x
 • CrossTraining – 2 x
 • MyFit abs – 2 x
 • BodyBalance – 2 x
 • Aqua/ MyFit barre/Treeningsari NAINE/Fit/Zumba/Dance/Step – (siia alla lähevad kõik Aqua treeningud; MyFit barre, Fit, Zumba, Dance, Step Interval, StepDance, StripDance, Step, treeningsari NAINE) – 2 x
 • BodyPump – 2x
 • Yoga (siia alla lähevad kõik Yoga treeningud: Yoga, Yoga75, YinYoga, Yoga90) – 2 x
 • Pilates (siia alla läheb Pilates, Fusion Pilates) – 2 x
 • MyFit body – 2 x
 • Brazil butt lift45 (siia alla läheb Brazil butt lift45, Brazil butt lift30) – 1 x
 • Personaaltreening – 2 x
 • Ujula külastus – 1 x

MyGOAL Challenge mängu reeglid

 1. MyGOAL Challenge on digitaalne templimäng, milles saavad osaleda kõik MyFitnessi liikmed ja perioodikaardi omanikud. Kampaaniaperiood on 17.04.16.07.2023.
 2. Mäng algab automaatselt liikmelepingu algusega. Mängule eraldi registreeruma ei pea ning mängus osalemine ei ole kohustuslik.
 3. Mäng ei laiene laste- ja noortetreeningute lepingutele.
 4. Osalejal on kohustus läbida perioodil 17.04.16.07.2023 30-st templimängus pakutud tegevusest 20 omal vabal valikul, et saada MyFitnessilt kingituseks MyFitness limited edition termopudel. Kingitusi väljastame kuni 31.07.2023.
 5. Challenge läbimisel ilmub liikme iseteenindusse informatsioon koos koodiga, mille alusel saab klubist kingituse lunastada. Koodi tuleb näidata MyFitnesis klienditeenindajale, mille alusel teenindaja väljastab liikmele kingituse.
 6. Juhul kui osaleja hilineb tundi, ei registreeri ennast infokioskis, tegevus kirja ei lähe. Tagantjärgi tegevusi ja treeninguid mänguarvestusse ei lisata.
 7. MyGOAL Challenge tegevuste ja auhinna info jõuab osaleja Iseteenindusse ja MyGOAL Challenge tabelisse 24 tunni jooksul.
 8. Iga osaleja saab MyGOAL Challenge’I mängu mängida ühekordselt.
 9. Peaauhinna loosimine toimub 20.07.2023 ja võitja teeme avalikuks siin kodulehel ning võtame temaga personaalselt ühendust. Kui auhinnavõitjaga ei ole hiljemalt 27.07.2023 õnnestunud kontakti saada, on MyFitnessil õigus auhinda võitjale mitte kätte anda.
 10. Kampaania kingitusi ja auhindu ei ole võimalik vahetada rahaks.
 11. MyFitnessil on õigus kampaaniaperioodil kingituste otsalõppemisel asendada toode teise kingituse vastu.
 12. MyFitnessil on õigus kingitust mitte välja anda, kui esineb informatsiooni, et liige on kampaaniatingimusi rikkunud või andmed ei ole korrektsed.
 13. Kampaanias ei saa osaleda MyFitnessi töötajad.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?