MyFitness

Pühendu eesmärgile! Uus aasta on hea aeg, et seada oma treeningeesmärk või eesmärgid ja neile pühenduda. MyFitness aitab kaasa! Kutsume Sind osalema digitaalses templimängus MyGOAL Challenge, kus pead läbima vähemalt 15 meie poolt ette valitud treeningut, et saada klubist üllatuskingitus!

VÕITJAD >

AUHINNAD: 

Kõikide vahel, kes challenge’is osalevad ja kampaania lõpukuupäevaks (31.03) vähemalt 15 templit täis koguvad, loosime veel hulgaliselt muid auhindu MyFitnessilt ja koostööpartneritelt:

Kui kogud kokku kõik 30 meie poolt ette antud treeningideed, osaled pealoosimises lisahäälega!  

Nii lihtne see ongi – alusta „templite“ kogumist nüüd! Jälgi oma seisu ja tutvu MyGOAL challenge treeningutega iseteeninduses (link avaneb kui oled iseteenindusse sisselogitud). NB: Mõned trennid ilmuvad iseteeninduse vaatesse 24h tunni jooksul!

VALIKUS OLEVAD TREENINGUD:

 • Studio X – 4 x  (siia alla lähevad kõik Studio X eritreeningud)
 • Jõusaali külastus – 3 x (registreeri jõusaali, siia alla ei lähe jõusaalis toimuv treening)
 • StrongBody – 2 x
 • CrossTraining  – 2 x
 • Cardio sculpt – 2 x
 • Cardio legs – 2 x
 • MyFit abs – 2 x
 • BodyBalance – 2 x
 • Aqua/Barre/Treeningsari NAINE/Fit/Step/Zumba/Dance (ka StripDance) – vali ise oma lemmik! – 2 x  (Stepi alla läheb ka Step Interval)
 • BodyPump 2 x
 • Yoga (siia alla lähevad kõik Yoga treeningud: Yoga, Yoga75, Yoga90, YinYoga)
 • BOXBOX/Fitbox/TaiBox/BodyCombat- 2 x
 • MyFit body
 • Personaaltreening
 • Brazil butt lift45
 • Ujula külastus

MyGOAL CHALLENGE MÄNGU REEGLID:

 1. MyGOAL Challenge on digitaalne templimäng, milles saavad osaleda kõik MyFitnessi liikmed ja perioodikaardi omanikud. Kampaaniaperiood on 12.01.–31.03.2022.
 2. Mäng algab automaatselt liikmelepingu algusega. Mängule eraldi registreeruma ei pea ning mängus osalemine ei ole kohustuslik.
 3. Mäng ei laiene laste- ja noortetreeningute lepingutele.
 4. Osalejal on kohustus läbida perioodil 12.01.–31.03.2022 30-st templimängus pakutud tegevusest 15 omal vabal valikul, et saada MyFitnessilt üllatuskingitus. Kingitusi väljastame kuni 30.04.2022.
 5. Üllatuskingituseks on MyFitnessi seljakott (väärtusega 40 €). Lisaks ootab esimesi auhinna väljavõtjaid piiratud arvul igas klubis lisakingitus, milleks on Scandinavian Brandsi minikingitus (väärtusega 29 €), kus sees Löwengripi deodorant, Björn Axeni šampoon+palsam + sooduskood –15% Scandinavian Brandsi e-poes).
  Üllatuskingituse lunastamiseks esita klubi klienditeenindajale Sulle e-kirjaga saadetud voucheril olev QR-kood. E-mail voucheriga saadetakse Sulle automaatselt peale 15 templi kogumist.
 6. Juhul kui osaleja hilineb tundi, ei registreeri ennast infokioskis, tegevus kirja ei lähe. Tagantjärgi tegevusi ja treeninguid mänguarvestusse ei lisata.
 7. MyGOAL Challenge tegevuste info jõuab osaleja Iseteenindusse ja MyGOAL Challenge tabelisse 24 tunni jooksul.
 8. Iga osaleja saab MyGOAL Challenge’I mängu mängida ühekordselt.
 9. Lisaauhindade loosimine toimub 04.04.2022 ja võitjad teeme avalikuks siin kodulehel ning võtame nendega personaalselt ühendust. Kui auhinnavõitjaga ei ole hiljemalt 17.04.2022 õnnestunud kontakti Saada, on õigus MyFitnessil auhinda võitjale mitte kätte anda.
 10. Kampaania kingitusi ja auhindu ei ole võimalik vahetada rahaks.
 11. MyFitnessil on õigus kampaaniaperioodil kingituste otsalõppemisel asendada toode samaväärse kingituse vastu.
 12. MyFitnessil on õigus kingitust mitte välja anda, kui esineb informatsiooni, et liige on kampaaniatingimusi rikkunud või andmed ei ole korrektsed.
 13. Kampaanias ei saa osaleda MyFitnessi töötajad.

Iseteenindusest saad lihtsasti hoida silma peal juba tehtud treeningutel ja planeerida järgmiseid!

NB: Mõned trennid ilmuvad iseteeninduse vaatesse 24h jooksul!

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?