MyFitness

Iga teekond algab esimesest sammust…ja seda teekonda suunad ja juhid Sina ise! Selleks, et treeningharjumus saaks tekkida ning vorm püsida, ole aktiivne IGA PÄEV! MyFitness on siin Sulle abiks ja meil on just rahvusvahelise Spordinädala raames taas väga head pakkumised:

  • 1 x külastus vaid 3 eurot!
  • Liitumine TASUTA!
  • Liitumisel saad salasõna “spordinädal” alusel tasuta KEHAANALÜÜSI

Spordinädala raames toimuvad 26.09 MyFitness Rävala, Mustamäe, Linnamäe, Viimsi, Tartu Annelinna ja Rocca al Mare klubides üldfüüsise kogu keha ehk NATO testi minivõistlused – kõigile osalejatele kingitused MyFitnessi poolt. Iga klubi parimale sooritajale auhinnaks MyFitnessi spordikott. Mitteliikmele osalemine samuti TASUTA. Leia NATO testi minivõistlus tunniplaanist >

Trennis näeme! ❤️

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?