MyFitness

Märtsi lõpus sulgeme meie armsa MyFitness Solarise klubi ühe meeleoluka treeningõhtuga! 31. märtsil kell 17.30-19.30 toimub tõeline trennimaraton meie legendaarsete treenerite Kendra, Kadi ja Merje juhendamisel!

Peale seda saad jätkata oma treeningutega teistes MyFitnessi klubides. Kõige lähemad klubid Sinu senisele koduklubile on MyFitness Postimaja, MyFitness Rävala ja MyFitness Viru.

Kõik Sinu lemmiktreenerid jätkavad oma treeningute andmist kõigis neis klubides ning MyFitnessi kesklinna klubide tunniplaanist leiad ka oma senised tuttavad treeningud.

MyFitness Solarise Noortetreeningud kolivad alates aprillist üle MyFitness Postimaja klubisse – tunniplaan jääb samaks, muutub ainult asukoht.

Peatse kohtumiseni MyFitness Solarise trennimaratonil!

Aitäh, et oled meiega! ❤️

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?