MyFitness

MyFitnessil on olnud suur rõõm juba 8 aastat Pärnu elanike ja linna külaliste sportliku vormi eest hoolt kanda.  

Kahjuks oleme otsustanud MyFitness Pärnu klubi üürilepingut mitte pikendada ning lõpetame klubi tegevuse 31. oktoober 2020. 

Oleme klubi tegevusaastate jooksul toonud oma liikmeteni Pärnus kokku üle 18 000 erineva rühmatreeningu ning pakkunud enam kui 45 treeningstiili, klubi on külastatud kokku üle 350 000 korra. Meie meeskond on alati panustanud selle nimel, et pakkuda parimat teenust. MyFitness Pärnu klubis on treeninguid andnud siinsed parimad treenerid. 

Koos oma koostööpartneritega oleme korraldanud Pärnus ja lähiümbruses erinevaid spordiüritusi, mis on kohalikku elu mitmeti rikastanud ja pakkunud sportimisvõimalusi inimestele igas vanuses. 

Oleme selle eest väga tänulikud oma liikmetele ja koostööpartneritele. 

Otsus klubi sulgemise kohta on tehtud raske südamega, aga kuna meil ei ole võimalik MyFitness Pärnu klubile praegustes ruumides MyFitnessi standarditele vastavat kvaliteeti ja taset tagada, ei saa me tegevust sellisel kujul jätkata. 

Küsimuste korral pöörduge julgelt parnu@myfitness.ee või +372 442 0040. 

Meie meeskond tänab Teid ja loodame kunagi uuesti Pärnus tagasi olla! 

Teie MyFitness 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?