MyFitness

River Island on Suurbritanniast pärit moebränd. Usume, et mood peab valmistama rõõmu ja inspireerima ning andma võimaluse väljendada oma stiili ja isikupära.

Meie kauplustest leiad nii igapäevarõivaid, mida on mugav kanda tööl või koolis, aga ka pidulikke outfit’e, milles tõeliselt särada. Lisaks rõivamoele on meie kinnisideeks käekotid! Minikotid, mahukad käekotid, crossbody’d või seljakotid – oma lemmikud leiad kindlasti!

River Islandi Ülemiste Keskuse kaupluses on kollektsioonid naistele ja tüdrukutele. Viru Keskuse kaupluses leiad nii naiste, meeste kui ka tüdrukute ja poiste kollektsioonid.

MyFitnessi liikmekaardi ettenäitamisel saad nüüd River Islandi kauplustes täishinnaga toodetelt 10% soodustust.

Tutvu River Islandiga siin

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?