MyFitness

MyFitnessil on au olla ka sel aastal osa Sinilille kampaaniast, mis kutsub üles kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.

Sinilille kampaania raames on terve aprillikuu jooksul võimalik endale kõikidest MyFitness klubidest soetada Sinilille rinnamärk või punutud käepael koos rinnamärgiga. Samuti on võimalus võtta osa Sinilille kampaania raames korraldatud rahvajooksudel, kus soojendust teevad meie enda MyFitness treenerid!

Sinilille meene ostuna toetad:

  • Põlva Haigla uudse taastusravilinnaku rajamist.
  • Koostöös Eesti Discgolfi Liiduga esimene puuetega inimestele ligipääsetav discgolfi raja loomist.
  • Spordi- ning taastusvahendeid soetamine Otepää Tervisekeskusele.

Üheskoos MyFitness klubidega saame toetada antud unistuste loomist ja seda Sinilille meeneid ostes või rahvajooksudel osaledes! MyFitness on tänulik kõikidele neile, kes on andnud panuse rahutagamise operatsioonidel ning väärtustame nende panust meie ühise julgeolu heaks! Rohkem infot Sinilille kampaania kohta leiad siit >

Anname au! 💙

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?