MyFitness

TrainAway kampaania tingimused

Uue TrainAway mobiilirakenduse kampaania toimub 02.10.2017 –  12.11.2017 ja on korraldatud MyFitness’i ja TrainAway poolt.

 

Kampaanias osalemine

Peaauhinna (reis Milanosse) loosimises saavad osaleda kõik isikud, v.a. MyFitness Eesti ja Läti kontoritöötajad. Loosimises osalemiseks tuleb alla laadida rakendus või luua kasutajakonto aadressil www.trainaway.fit, kasutades koodi MYFTA. Koodi saab sisestada liitumise käigus või TrainAway rakendusse oma kontot luues.

 

Auhinnad

  • Peaaauhind on reis kahele Milanosse. Peaauhind sisaldab lennupileteid kahele Tallinnast Milanosse, majutust 4*hotellis neljapäevast pühapäevani ning sissepääsu TrainAway partner – klubisse. Reisi väärtus on kuni 1000 eurot. Reis peab toimuma hiljemalt detsember 2017.
  • Lisaloosimised toimuvad MyFitnessi sotsiaalmeedia kanalites.

 I mäng – 02.10 – 04.10 nende vahel, kes sel perioodil rakenduse alla laadivad loosime välja üllatusauhinna 06.10. – Võitja Kristo Tomingas

II mäng – 16.10 – 20.10 tagi sõber, kelle võtaksid Milano reisile kaasa! Auhind loositakse 20.10. – Võitja Toomas Vavilov

III mäng – 24.10 – 30.10 jaga postitust! Auhind loositakse 30.10. – Võitja Kristel Metsla

TrainAway kampaania auhinna (reisi Itaaliasse) võitja on Annely Raun

 

 

Peaauhinna loosimine

  • TrainAway valib juhusliku kasutaja, kes on rakenduse alla laadinud ja kasutanud registreerides koodi MYFTA.
  • Loosimise võitja avaldatakse 16.11.2017 MyFitness’i sotsiaalmeedias, võitjaga võetakse ühendust e-posti teel.
  • TrainAway hoolitseb reisi korraldamise eest.
  • Kampaania võitja annab korraldajale loa kasutada oma nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
  • Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad üle andmata kampaania tingimuste eiramise korral või vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teavitades sellest koheselt kampaanias osalejaid veebilehe vahendusel.
  • Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult enne 31.01.2018 kampaania korraldajale aadressil trainaway@myfitness.ee, märgusõna “MyFTA”. Kaebus peab sisaldama saatja nime ning võimaliku probleemi kirjeldust. Kampaania korraldaja vaatab kaebused üle 5 tööpäeva jooksul alates saamise kuupäevast ning teavitab saatjat oma otsusest aadressile, mis on märgitud kaebuses.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?