MyFitness

Pасписание
Filters
Kлуб
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Tренер
Agnes-Gertrud Aavaste
Aina Kikas
Aleksa Furs
Aleksandra Maksimova
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andra Moistus
Andre Machado
Anna-Liisa Sootalu
Anna Markova
Anne Hanni
Anne Rändva
Ave Roots
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Heleri Kängsepp
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Ivar Veskus
Jaanika Kaljuvee
Jaanika Tammemäe
Jana Kesvatera
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jekaterina Sai
Jelena Orlova
Jelena Tepp
Johanna Vau
Julia Zamatajeva
Kadi Kuslap
Kadi Pärloja
Kadi Reintam
Kadri-Liis
Kadri Pettai
Kadri Saar
Kaia Kollo
Kai Kuropatkin
Kaire Poolakese
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Kaisa Raja
Karina Alt
Karina Luik
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keio Korbe
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kersti Härm
Kerstin Liitmaa
Kersti Ojalill
Kert Kiil
Kirsti Kuhi
Kris-Marie Nisu
Krista Köster
Kristel Raba
Kristiin Oja
Kristi Möldri
Kristina Kniga
Kristin Puranen
Kristi Pedaru
Kristi Tiimann
Kristi Vaher
Kristjan Maasik
Ksenia Gundjajeva
Kärolin Liik
Külalistreener
Laura-Liza Sööt
Lauri Liiv
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Liis Süda
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Maarja Kalma
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Maiki Soe
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Marje Randver
Marko Kivisild
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli Kask
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Merrit Helistve
Mihkel Vabrit
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Jakovleva
Natalja Song
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Raivo Nõmm
Rasmus Teodor Niin
Raymo Korkma
Reimo Allik
Reinforce
Renno Soosaar
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sandra Luik
Sergei Tenson
Siim Kängsepp
Siiri Valks
Taavi Truija
Talis Ponna
Tanel Lang
Tarmo Rattassep
Tatjana Beljajeva
Tatjana Fesko
Tatjana Kreit
Tatjana Sokolova
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Virtuaaltreener
Стиль
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Tренировка
Период

6:00

21:00

Добавить период времени
NÄITA TULEMUSI
Прошлая неделя

4 Hеделя (24.01.2022 - 30.01.2022)

Следующая неделя
Время Понедельник 24.01.2022 Bторник 25.01.2022 Cреда 26.01.2022 Четверг 27.01.2022 Пятница 28.01.2022 Cуббота 29.01.2022 Boскресенье 30.01.2022
06:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Strong Core and Cardio (06:45 - 07:30) Britta Alep Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Strong Core and Cardio (06:45 - 07:30) Britta Alep Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Morning Strength Kickstarter (06:45 - 07:30) Maarja Kalma Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Morning Strength Kickstarter (06:45 - 07:30) Maarja Kalma Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (06:40 - 07:40) Pjotr Degtjarjov Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (06:40 - 07:40) Pjotr Degtjarjov Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

07:00
EI TOIMU! BOXBOX (07:00 - 07:50) BoxBox Järve Järve
EI TOIMU! BOXBOX (07:00 - 07:50) BoxBox Järve Järve   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (07:00 - 07:50) Kert Kiil Studio X Rävala
Total Body X (07:00 - 07:50) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining Tehnika (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining Tehnika (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 NB!Treeningul on vajalik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining tehnika (07:45 - 08:45) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining tehnika (07:45 - 08:45) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:15 - 08:15) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:15 - 08:15) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body HIIT (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
Total Body HIIT (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6

Узнать больше о тренинге

BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala
Total Body X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fast X Strong X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:35 - 08:20) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:35 - 08:20) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Wake up Warrior (07:00 - 07:45) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Wake up Warrior (07:00 - 07:45) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rävala Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (07:30 - 08:30) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (07:30 - 08:30) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 19

Узнать больше о тренинге

Total Body X (08:00 - 08:50) Kert Kiil Studio X Rävala
Total Body X (08:00 - 08:50) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (08:00 - 08:55) Evelin Daniel Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Evelin Daniel Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Taavi Truija Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Taavi Truija Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (08:45 - 09:15) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (08:45 - 09:15) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (08:15 - 09:05) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13

Узнать больше о тренинге

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio arms&abs (08:00 - 08:30) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio arms&abs (08:00 - 08:30) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (08:20 - 09:00) Pjotr Degtjarjov Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (08:20 - 09:00) Pjotr Degtjarjov Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Total Body X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala
Total Body X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (08:30 - 09:00) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio legs (08:30 - 09:00) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 30- minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.

Узнать больше о тренинге

Step (08:30 - 09:15) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14

Узнать больше о тренинге

Burn X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 26 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (08:00 - 09:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (08:00 - 09:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 27 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Liis Süda Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Liis Süda Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Klubidesse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega!Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit body (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (08:30 - 09:00) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (08:30 - 09:00) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Bosu (09:00 - 09:55) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
Bosu (09:00 - 09:55) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:15 - 10:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:15 - 10:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (09:30 - 10:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (09:30 - 10:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Step (09:30 - 10:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (09:30 - 10:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (09:00 - 09:50) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 09:50) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yin Yoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Yin Yoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaToning (09:10 - 10:00) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (09:00 - 10:00) Krista Köster Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Krista Köster Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fast X Strong X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (09:10 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Treeningsari NAINE (09:10 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (09:35 - 10:25) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:25) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! BodyBalance (09:00 - 10:00) Stuudio 2 Viru Viru
EI TOIMU! BodyBalance (09:00 - 10:00) Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 15
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 1 Klubidesse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega!Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 18

Узнать больше о тренинге

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (09:20 - 10:20) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (09:20 - 10:20) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 25 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

10:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! BodyPump (10:00 - 11:00) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! BodyPump (10:00 - 11:00) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:00 - 10:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:00 - 10:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (10:30 - 11:20) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (10:30 - 11:20) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 6

Узнать больше о тренинге

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8

Узнать больше о тренинге

Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 11
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:00 - 10:55) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:00 - 10:55) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:05 - 11:05) Kersti Härm Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:05 - 11:05) Kersti Härm Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 12
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10

Узнать больше о тренинге

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (10:00 - 10:55) Jaan Angerjärv Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
Jõusaalis treener (10:00 - 10:55) Jaan Angerjärv Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:05 - 11:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:05 - 11:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (10:00 - 10:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 10:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 27
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 2

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio arms&abs (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Cardio arms&abs (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Mobility and Core Flow (10:00 - 10:45) Maarja Kalma Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Nike Mobility and Core Flow (10:00 - 10:45) Maarja Kalma Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (10:20 - 10:50) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (10:20 - 10:50) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (10:30 - 11:20) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala
Burn X (10:30 - 11:20) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 27 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 23 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!
CrossTraining (10:50 - 11:50) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (10:50 - 11:50) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:00 - 11:00) Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (10:00 - 11:00) Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:00 - 11:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (10:00 - 11:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (10:45 - 11:40) Maiki Soe Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (10:45 - 11:40) Maiki Soe Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

11:00
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:05 - 12:05) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:05 - 12:05) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kristiin Oja Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kristiin Oja Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:30 - 12:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (11:30 - 12:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! BodyCombat (11:00 - 12:00) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! BodyCombat (11:00 - 12:00) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:30 - 12:20) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:20) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Ksenia Gundjajeva Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Ksenia Gundjajeva Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Erkki Klaus Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Erkki Klaus Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! MyFit abs (11:05 - 11:35) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! MyFit abs (11:05 - 11:35) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Bosu (11:15 - 12:00) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Bosu (11:15 - 12:00) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 7
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (11:00 - 11:45) Kaisa Edenberg Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Zumba (11:00 - 11:45) Kaisa Edenberg Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:00 - 11:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 11:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (11:10 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (11:10 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 6
Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:00 - 11:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:10 - 12:10) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:15 - 12:15) Rasmus Teodor Niin Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Rasmus Teodor Niin Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:30 - 12:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:30 - 12:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! Dance (11:30 - 12:25) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
EI TOIMU! Dance (11:30 - 12:25) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 21
Algus 11.45! MyFit body (11:45 - 12:35) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Algus 11.45! MyFit body (11:45 - 12:35) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:50 - 12:50) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:50 - 12:50) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (11:00 - 11:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (11:00 - 11:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:10 - 12:10) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyAttack (11:30 - 12:25) Alina Smirnova Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyAttack (11:30 - 12:25) Alina Smirnova Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treening lapseootel naistele (11:45 - 12:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Treening lapseootel naistele (11:45 - 12:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 26

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Total Body Endurance (11:00 - 11:45) Kadri-Liis Stuudio Rävala Rävala
Nike Total Body Endurance (11:00 - 11:45) Kadri-Liis Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:00 - 12:00) Rünno Link Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:00 - 12:00) Rünno Link Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:30 - 12:25) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (11:30 - 12:25) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga75 (11:50 - 13:05) Maarja Jõgi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga75 (11:50 - 13:05) Maarja Jõgi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

12:00
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Algus 12.20! MyFit body (12:20 - 13:10) Mihkel Vabrit Stuudio Solaris Solaris
Algus 12.20! MyFit body (12:20 - 13:10) Mihkel Vabrit Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining Tehnika (12:30 - 13:30) Kristiin Oja Jõusaal Järve Järve
CrossTraining Tehnika (12:30 - 13:30) Kristiin Oja Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe
Burn X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Erandkorras 12.00! CrossTraining (12:00 - 13:00) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve
Erandkorras 12.00! CrossTraining (12:00 - 13:00) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

UUS TUND TUNNIPLAANIS! FitnessRope (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
UUS TUND TUNNIPLAANIS! FitnessRope (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (12:20 - 13:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (12:20 - 13:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio arms&abs (12:30 - 13:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio arms&abs (12:30 - 13:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (12:00 - 12:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:00 - 12:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 2

Узнать больше о тренинге

Cardio arms&abs (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio arms&abs (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (12:00 - 13:00) Kaia Kollo Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Kaia Kollo Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Dance (12:15 - 13:10) Kertu Valjala Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Dance (12:15 - 13:10) Kertu Valjala Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (12:15 - 13:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (12:15 - 13:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 7 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 12:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (12:00 - 12:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге