MyFitness

Время Понедельник 16.12.2019 Bторник 17.12.2019 Cреда 18.12.2019 Четверг 19.12.2019 Пятница 20.12.2019 Cуббота 21.12.2019 Boскресенье 22.12.2019
07:00
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Airi Põdra Stuudio Viljandi
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Airi Põdra Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
StrongBody (07:30 - 08:15) Airi Põdra Jõusaal Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:15) Airi Põdra Jõusaal Viljandi  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2
ERANDKORRAS UUS AEG! Total Body HIIT (07:30 - 08:30) Airi Põdra Stuudio Viljandi
ERANDKORRAS UUS AEG! Total Body HIIT (07:30 - 08:30) Airi Põdra Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
StrongBody (07:30 - 08:25) Tanel Lang Jõusaal Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:25) Tanel Lang Jõusaal Viljandi  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14
09:00
MyFit body (09:00 - 09:55) Kristel Raba Stuudio Viljandi
MyFit body (09:00 - 09:55) Kristel Raba Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 5
Treening lapsega (09:45 - 10:40) Marge Jänes Stuudio Viljandi
Treening lapsega (09:45 - 10:40) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Vanuselist piirangut me siin ei sea, kuid igaüks peab arvestama, et vastutab oma lapse eest ise! Treening on suunatud lapsevanemale, kes hoolitseb oma füüsilise vormi eest, kuid ei ole alati võimalust last kellegi hoolde jätta. Samuti on ühine trenn hea võimalus koos lapsega aega veeta.
Yoga (09:00 - 09:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi
Yoga (09:00 - 09:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Treening lapsega (09:45 - 10:40) Marge Jänes Stuudio Viljandi
Treening lapsega (09:45 - 10:40) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Vanuselist piirangut me siin ei sea, kuid igaüks peab arvestama, et vastutab oma lapse eest ise! Treening on suunatud lapsevanemale, kes hoolitseb oma füüsilise vormi eest, kuid ei ole alati võimalust last kellegi hoolde jätta. Samuti on ühine trenn hea võimalus koos lapsega aega veeta.
Võimlemine (09:10 - 09:55) Kristel Raba Stuudio Viljandi
Võimlemine (09:10 - 09:55) Kristel Raba Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
10:00
Võimlemine (10:10 - 10:55) Kristel Raba Stuudio Viljandi
Võimlemine (10:10 - 10:55) Kristel Raba Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 9
UUS! BodyPump (10:45 - 11:30) Maigi Tomp Stuudio Viljandi
UUS! BodyPump (10:45 - 11:30) Maigi Tomp Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0 BodyPump45
StrongBody (10:00 - 10:55) Kristel Raba Jõusaal Viljandi
StrongBody (10:00 - 10:55) Kristel Raba Jõusaal Viljandi  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
Kõht selg tuhar45 (10:15 - 11:00) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi
Kõht selg tuhar45 (10:15 - 11:00) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 1
11:00
UUS! Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Kristel Raba Stuudio Viljandi
UUS! Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Kristel Raba Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 7
UUS! BodyAttack (11:30 - 12:00) Maigi Tomp Stuudio Viljandi
UUS! BodyAttack (11:30 - 12:00) Maigi Tomp Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 0 BodyAttack30
UUS! Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Kristel Raba Stuudio Viljandi
UUS! Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Kristel Raba Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 0
MyFit body (11:00 - 11:55) Marge Jänes Stuudio Viljandi
MyFit body (11:00 - 11:55) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Step (11:00 - 11:45) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi
Step (11:00 - 11:45) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 0
12:00
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Total Body HIIT (12:00 - 12:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi
Total Body HIIT (12:00 - 12:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
BodyPump (12:00 - 13:00) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
UUS AEG! Yoga (12:15 - 13:10) Anne Rändva Stuudio Viljandi
UUS AEG! Yoga (12:15 - 13:10) Anne Rändva Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
13:00
Yoga (13:30 - 14:25) Anne Rändva Stuudio Viljandi
Yoga (13:30 - 14:25) Anne Rändva Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
BodyCombat (13:00 - 13:30) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi
BodyCombat (13:00 - 13:30) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 2
15:00
Lapsed ALGAJAD (6-12a.) Poks/Taipoks (15:00 - 16:00) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Lapsed ALGAJAD (6-12a.) Poks/Taipoks (15:00 - 16:00) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Lapsed EDASIJÕUDNUD (6-12a.) Poks/Taipoks (15:30 - 16:30) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Lapsed EDASIJÕUDNUD (6-12a.) Poks/Taipoks (15:30 - 16:30) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Lapsed ALGAJAD (6-12a.) Poks/Taipoks (15:00 - 16:00) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Lapsed ALGAJAD (6-12a.) Poks/Taipoks (15:00 - 16:00) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Lapsed EDASIJÕUDNUD (6-12a.) Poks/Taipoks (15:30 - 16:30) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Lapsed EDASIJÕUDNUD (6-12a.) Poks/Taipoks (15:30 - 16:30) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
16:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:00 - 16:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:00 - 16:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
MyFitness Poksitreening noortele (12-15a) (16:30 - 17:25) Lauri Liiv Poksi Stuudio
MyFitness Poksitreening noortele (12-15a) (16:30 - 17:25) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (16:30 - 17:15) Marge Jänes Stuudio Viljandi
Kõht selg tuhar45 (16:30 - 17:15) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
MyFitness Poksitreening noortele (12-15a) (16:30 - 17:25) Lauri Liiv Poksi Stuudio
MyFitness Poksitreening noortele (12-15a) (16:30 - 17:25) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
BRONEERITUD! (16:30 - 17:25) Raivo Nõmm Spinning Viljandi
BRONEERITUD! (16:30 - 17:25) Raivo Nõmm Spinning Viljandi  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 VILJANDI RATTAKLUBI
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:00 - 16:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:00 - 16:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Brazil butt lift45 (16:45 - 17:30) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi
Brazil butt lift45 (16:45 - 17:30) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
17:00
BodyPump (17:00 - 17:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi
BodyPump (17:00 - 17:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 5
StrongBody (17:15 - 18:10) Marge Jänes Jõusaal Viljandi
StrongBody (17:15 - 18:10) Marge Jänes Jõusaal Viljandi  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17
MyFit abs (17:15 - 17:45) Marge Jänes Stuudio Viljandi
MyFit abs (17:15 - 17:45) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Kickpoks (17:30 - 18:55) Henri Helemäe Poksi Stuudio
Kickpoks (17:30 - 18:55) Henri Helemäe Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
bodyART (17:45 - 18:30) Marge Jänes Stuudio Viljandi
bodyART (17:45 - 18:30) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Maraton (17:45 - 18:45) Raivo Nõmm Spinning Viljandi
Maraton (17:45 - 18:45) Raivo Nõmm Spinning Viljandi  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2
StrongBody (17:00 - 17:55) Airi Põdra Jõusaal Viljandi
StrongBody (17:00 - 17:55) Airi Põdra Jõusaal Viljandi  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17
Brazil butt lift45 (17:15 - 18:00) Marge Jänes Stuudio Viljandi
Brazil butt lift45 (17:15 - 18:00) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Kickpoks (17:30 - 18:55) Henri Helemäe Poksi Stuudio
Kickpoks (17:30 - 18:55) Henri Helemäe Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
bodyART (17:45 - 18:30) Marge Jänes Stuudio Viljandi
bodyART (17:45 - 18:30) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
FatBurn (17:30 - 18:15) Marge Jänes Spinning Viljandi
FatBurn (17:30 - 18:15) Marge Jänes Spinning Viljandi  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2
MyFit Body (17:15 - 18:10) Maigi Tomp Stuudio Viljandi
MyFit Body (17:15 - 18:10) Maigi Tomp Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0 Üle kahe nädala BodyPump/MyBody
BodyPump (17:00 - 17:55) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi
BodyPump (17:00 - 17:55) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
18:00
MyFit abs (18:00 - 18:30) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi
MyFit abs (18:00 - 18:30) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
Taibox (18:00 - 18:55) Marko Kivisild Poksi Stuudio
Taibox (18:00 - 18:55) Marko Kivisild Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
MyFit RUN (18:00 - 19:00) Raivo Nõmm Välitreening Viljandi
MyFit RUN (18:00 - 19:00) Raivo Nõmm Välitreening Viljandi  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
ERANDKORRAS Step (18:30 - 19:25) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi
ERANDKORRAS Step (18:30 - 19:25) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
BodyPump (18:30 - 19:25) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi
BodyPump (18:30 - 19:25) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (18:00 - 18:30) Marge Jänes Stuudio Viljandi
MyFit abs (18:00 - 18:30) Marge Jänes Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Taibox (18:00 - 18:55) Marko Kivisild Poksi Stuudio
Taibox (18:00 - 18:55) Marko Kivisild Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Maraton (18:00 - 19:00) Raivo Nõmm Spinning Viljandi
Maraton (18:00 - 19:00) Raivo Nõmm Spinning Viljandi  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1
Zumba (18:30 - 19:25) Jaanika Tammemäe Stuudio Viljandi
Zumba (18:30 - 19:25) Jaanika Tammemäe Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 1
MyFit RUN (18:00 - 19:00) Raivo Nõmm Välitreening Viljandi
MyFit RUN (18:00 - 19:00) Raivo Nõmm Välitreening Viljandi  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
MyFit body (18:30 - 19:25) Maigi Tomp Stuudio Viljandi
MyFit body (18:30 - 19:25) Maigi Tomp Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
BodyCombat (18:00 - 18:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi
BodyCombat (18:00 - 18:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 0
Sparring (18:00 - 18:55) Ringo Tipp Poksi Stuudio
Sparring (18:00 - 18:55) Ringo Tipp Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 10x3 minutit
BodyAttack (18:15 - 19:10) Maigi Tomp Stuudio Viljandi
BodyAttack (18:15 - 19:10) Maigi Tomp Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 0
BodyCombat (18:00 - 18:55) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi
BodyCombat (18:00 - 18:55) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 0
19:00
Poks/Taibox-ALGAJAD (19:00 - 19:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Poks/Taibox-ALGAJAD (19:00 - 19:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Annabel Liinsoo Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Poks (19:00 - 19:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Poks (19:00 - 19:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
BodyCombat (19:30 - 20:25) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi
BodyCombat (19:30 - 20:25) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 2
Poks/Taibox-ALGAJAD (19:00 - 19:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio
Poks/Taibox-ALGAJAD (19:00 - 19:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
BodyPump (19:30 - 20:30) Maigi Tomp Stuudio Viljandi
BodyPump (19:30 - 20:30) Maigi Tomp Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis treener (19:30 - 20:25) Tanel Lang Jõusaal Viljandi
Jõusaalis treener (19:30 - 20:25) Tanel Lang Jõusaal Viljandi  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Poks (19:00 - 19:55) Reigo Ravel Poksi Stuudio
Poks (19:00 - 19:55) Reigo Ravel Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
BodyAttack (19:30 - 20:25) Maigi Tomp Stuudio Viljandi
BodyAttack (19:30 - 20:25) Maigi Tomp Stuudio Viljandi  
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 0
BodyPump (19:00 - 19:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi
BodyPump (19:00 - 19:55) Airi Põdra Stuudio Viljandi  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
20:00
Sparring (20:00 - 20:55) Ringo Tipp Poksi Stuudio
Sparring (20:00 - 20:55) Ringo Tipp Poksi Stuudio  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 10x3 minutit

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Если Вы желаете отказаться от новостной рассылки MyFitness, а также от предложений MyFitness и партнеров MyFitness, отправьте письмо соответствующего содержания по адресу unsubscribe@myfitness.ee

Закрыть

Забыли пароль?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?