MyFitness

Sügishooaja uued treeningud MyFitnessis!

Kirjutas: Eva Ottas, MyFitnessi treeningute juht

Kui palju me kuuleme igapäevaselt, et käiks küll trennis, aga pole üldse aega. Mõistan täiesti! Tööd on palju, tahaks vahel ka niisama olla, elu nautida ning igapäevaselt läheb aeg märkamatult. 60 minutit jõusaalis või rühmatreeningus käia on kindlasti raskem, kui töökaaslasega 60 minutit maast ja ilmast lobiseda. Nagu ka vanasõna ütleb, siis tee pool, aga tee hästi! Just selline mõte kummitas mind kogu aeg ja mingil hetkel andsin sellele järgi. Kui ei jõua treenida 60 minutit, lähen liigun kasvõi 30 minutit järjest. Jõusaalis 30 minutit treeninguid annab hoopis parema ja süümepiinadeta vabama päeva, kui üldse mitte trenni kohale minnes! Teadsin, et ka MyFitnessi liikmeid on väga palju, kelle elu vahel teeb nii, et lihtsalt ei jõua trenni või trenniks vaba aeg on hästi piiratud. Päriselt – nüüd on selliseks „päästjaks“ MyFitnessi uued Cardio sarja treeningud. Piisavalt lihtsad, kuid intensiivsed, tõhusad, liikuvad ja lühikesed. Mina väga igatsesin seda „higi voolab“ tunnet. Meie istuvas maailmas tunneme järjest rohkem, et tahaks liigutada oma keha rohkem. Cardio treeningud! Tahan vastupidavust suurendada. Cardio treeningud!

Tõime oma liikmeteni just 3 uut treeningut:

  • Cardio legs – 30- minutiline lihtsate liikumistega, tempokas (hoogne) cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
  • Cardio arms – 30- minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.
  • Cardio sculpt – 45 minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse )lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid. 30min päevas liikumist on parem kui 0!

Cardio treeninguid saab väga hästi kombineerida jõusaalitreeninguga, peale näiteks Cardio arms treeningut treenid jõusaalis jalalihaseid. Aga rühmatreeningutega on alati nii, et tuleb ise proovima minna! Ei saa uskuda sõbranna soovitusi ega lugeda internetist, mis on parim. Oma fiiling ja emotsioon tuleb ise kogeda!

 

Lisaks uutele Cardio treeningutele leiad tunniplaanist ka uue StrongBody treeningu.

Kui elutempo päris nii kiire ei ole ja jõusaalitreeningud on südamelähedasemad, siis ootab sel hooajal sind ees uus StrongBody treening. StrongBody on 45 -60 minutit kestev MyFitnessi personaaltreenerite poolt välja töötatud jõusaalitreening, mis keskendub ennekõike keha vormimisele läbi jõunäitajate ja tehnilise harjutuste soorituse parandamise. Iga treeninguga on võimalus saada tugevamaks ja areneda uuele tasemele! Tegu on kogu keha treeninguga, mille jooksul saavad koormust kindlasti nii jalad, tuharad, kere keskosa, selg, käed ja õlad. Keskendume treeningul just jõule ja püüame tõsta raskuseid, mis esitaks meile väljakutset, aga oleks samas parajad (treener abistab raskuste valikul).

Tore on see, et tunnis mitmeid kordi osalev inimene saab endale kava nii selgeks teha, et soovi korral ka ise vastava kogu keha treeningu jõusaalis teha. Kui on soovi, võib treeningule kaasa haarata ka treeningpäeviku, sest piisavalt on aega, et enda raskused ja kordusedki kirja panna. Nii on võimalik treeningute kaupa enda progressi jälgida.

Vaata tunniplaani

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?