MyFitness

Suvi oli puhkuste aeg ja seetõttu leidsid paljud end olukorrast, mil treenimine jäi tagaplaanile. Sügise alguses seatakse sammud jälle treeningsaali poole, kuid rajale tagasi saamine ja järjepidev treenimine on raske. Siin on Sulle mõned nõuanded, mis aitavad luua või hoida värsket treeningrutiini.

  1. On väga oluline, et treeningud on Sinu jaoks meeldivad. Nii ei teki Sul tunnet, et oled kohustatud treenima, vaid kasutad seda kui võimalust aja sisustamiseks, hea enesetunde loomiseks ja ka füüsilise vormiga seotud eesmärkide täitmiseks.
  2. Kui oled jõusaalist pikemalt eemal olnud, alusta treeningutega kindlasti rahulikult. Kehal on muutustega kohanemiseks vaja aega ja nii on kogu protsess ka Sinu jaoks meeldivam. Pea meeles, et isegi natukene on parem kui mitte midagi! Leia esialgu kasvõi 2-3 päeva nädalas, millal treenid või liigud endale meeldival viisil. Trennid ei pea olema pikad ja 30-40 minutit on piisav.
  3. Märgi ära kindlad päevad, millal trenni lähed. Nii ei teki Sul võimalust seda edasi lükata. Kindlasti on abiks ka treener, kes aitab paika panna eesmärkidele vastava treeningplaani ja arvestab Sinu võimalustega. Treeningute ajal on treener Sinu tugi ja motivaator.
  4. Kui ilusad ilmad veel treeningsaali ei kutsu, siis liigu sellel ajal värskes õhus. Tekita harjumus liikuda kindlatel aegadel – nii on treeningute juurde naasmine tunduvalt lihtsam.
  5. Sea endale jõukohane eesmärk ja tööta selle nimel targalt. Püsivate muutuste esile kutsumine võtab aega, seega ole kannatlik ja anna endale aega. Abiks on ka vastutuspartneri leidmine, kellega koos trennis käia. Sel moel ei teki kiusatust treeningutest mööda hiilida ja jällegi on kõrval motiveeriv tugi. Mis võiks olla toredam, kui sõbra või sõbrannaga koos eesmärkide suunas püüdlemine?


Kristel Rebane

Kristel on olnud spordiga seotud kogu elu. Ta alustas tantsimisega juba lasteaias. Koolis tegeles lisaks tantsimisele ka kergejõustiku, ujumise ning tennisega. Jõusaalis hakkas ta käima kergejõustiku treeningute kõrvalt juba põhikoolis ja peaaegu kohe sai ta aru, et fitness on tema suur kirg. Sportlaskarjääri jooksul puutus Kristel kokku mitmete vigastuste ja ületreenimisega, mis on talle nii endise sportlase kui ka treenerina palju õpetanud. Ta on omandanud Tartu Ülikoolis bakalaureusekraadi sporditeaduste erialal. Tema suur soov on aidata inimesed võimalikult targalt tegutsedes nende eesmärkideni ja anda neile mitte ainult parem vorm, vaid tugevam tervis.

Kui soovid oma teekonnale värsket starti, võta julgelt Kristeliga ühendust Instagramis või e-maili teel kristel.rebane@myfitness.ee. Algus on vaid ühe otsuse kaugusel!

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?