MyFitness

YOUNG & STRONG programm on noortele mõeldud jõusaalitreening.

YOUNG & STRONG noortele mõeldud jõusaalitreeningud on peagi alustamas uue aasta programmiga, mis on mõeldud 12-15 aastastele noortele. On õige aeg teha lühike kokkuvõtte ning anda ülevaade, kuidas meie esimene treeningprogramm läks ja mida noored ise treeningutest arvasid. Nelja nädala jooksul osalesid noored MyFitness personaaltreenerite Genes-Deivid Pikani ja Laura-Liza Sööt käe all ning treeniti MyFitness Viru klubis. Alates 10. jaanuarist alustab uus programm, mis paneb kokku juba 2 erinevat gruppi MyFitness Viru ja MyFitness Mustamäe klubides.

Kust sai alguse YOUNG & STRONG jõusaalitreening?

Programmi idee tekkis sellest, et aina rohkem noori on tundmas huvi jõusaali treeningute vastu ning programmi eesmärgiks on noortele juba varajases eas õpetada kuidas treenida turvaliselt ja eesmärgipäraselt. Treeningutel keskenduvad noored nelja nädala jooksul erinevate jõusaali baasharjutuste õppimisele. Igal treeningul võetakse fookusesse harjutuste sooritustehnika ning tutvustatakse erinevate jõusaali seadmetega.

Kuidas noortel treeningutel läinud on?

Noored on olnud väga tublid ning suure entusiasmiga igal treeningul osalenud. Väga tore on olnud jälgida kuidas kogu perioodi jooksul noored treeningutel arenenud on. Noored haaravad juhtnööre väga hästi ning on üllatavalt motiveeritud õppima uusi harjutusi. Nelja nädalaga jõuab tekkida treeninggrupis väga hea energia ning treeningud mööduvad alati väga lõbusas ja positiivses keskkonnas.

Mida ütlevad noored treeningprogrammi kohta ?

  • “YOUNG & STRONG programmi valisin selle tõttu, et otsustasin käsipalli trennist loobuda ning vajasin alternatiivi. Treeningud on olnud väga lõbusad ja toredad ning kindlasti soovitan teistel noortel sellest programmist osa võtta. Treenerid ja kaastreenijad on toredad ning trennid põnevad.” Mark, 13.
  • “Minu soov oli trenni teha ja tugevamaks saada. Trennid on siiani väga meeldinud ning trennis on äge! Soovitan teistel noortel kindlasti tulla, sest siin on nii tore ja pärast trenni lõppu on nii mõnus tunne. Iga trenn tunned, et oled midagi suurt saavutanud.” Mia, 12.
  • “YOUNG & STRONG programmi suunas mind mu ema, et trenni saaks teha. Mulle väga meeldib see programm ning kindlasti jätkan uuel aastal. Soovitan ka teistel kindlasti liituda uuel aastal. Tore seltskond, super treenerid ja mõnusad harjutused.” Brita-Liisa, 14.
  • “Tahtsin jõusaalis trenni teha ning nii ma siia sattusin. Programm on väga tore , mulle väga meeldib. Nii toredad treenerid ja põnevad trennid.Eneli, 12.

Järgmine noorte jõusaaliprogramm alustab juba 10. jaanuaril kahes erinevas Tallinna MyFitnessi klubis. Igasse gruppi mahub 12 noort kellel vanust 12-15 eluaastat. Treenime üheskoos teadlikult ja tervislikult! Info ja registreerimine siin >

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?