MyFitness

Tekst: Kadri Eisenschmidt
MOVE by MyFitness 2018/2019

MyFit Abs

MyFitness Eesti treener Miko Lilleorg naudib MyFit Absi treeningul eneseületuse faktorit: „Trenn on raske ja viib sind viimse piirini, aga kestab ainult 30 minutit. Kohe ongi venitus ja tunned, et kõike sai täpselt parasjagu. Tugevaks saamine on selle juures ainult boonus. Mõnus muusika ja hea emotsioon, mille saad, pühivad argistressi peast.”

MyConcept

Baltikumi treeningute juht Eva Ottas on ainulaadsed MyConcepti treeningute suunad ise välja töötanud. Järjepidevalt toodab neid tubli treenerite meeskond (Gea Simson, Kristi Roosimägi, Kristi Möldri). MyConcept hõlmab nelja erinevat treeningut, sh MyBeat. Eva ütleb, et see on n-ö tema beebi. Kuigi ta pole ise kunagi päris trumme mänginud, kujutleb Eva, et emotsioon ja energia, mille ta saab MyBeati trennist, võib olla võrreldav millegi sellisega, mida trummar kogeb laval. „Muusika inspireerib mind. Mõne loo ajal on ikka väga mõnus lüüa! Minu eriline lemmik on näiteks Bluri „Song 2”.”

Studio X

Studio X on unikaalse disainiga ja kõrge intensiivsusega treeningstuudio, mis võimaldab ühendada kardio- ja lihastreeningu. Siiski leiab Katrena Tenno, et saad treeningust ainult seda, mida sinna sisse paned. „Vastutus on treenijal,” ütleb ta. „Keha on sinu tempel. Hoolitse ise oma liikumise eest nii palju, et püsiksid terve. Kui sa pole endaga õnnelik, pole sul endast ka teistele midagi anda.”

Kardiotreeningud

Kardio- ehk vastupidavustreeningud on enamasti liikuvad ja kõrge intensiivsusega. MyFitness Läti treeningute juht Ance Olte ütleb, et vastupidavus on meie igapäevaelu lahutamatu osa, olgu see siis väljuvale rongile kiirustamine või pargis koera tagaajamine. „Miks mitte eluks üheskoos valmistuda ja koos tugevamaks saada?”

Spinning

Läti klubide treener Viktorija Plivča: „Spinning on suurepärane vastupidavustreening neile, kellele ei meeldi või kes tervislikel põhjustel ei saa joosta. Treenerina tunnen, et minu tööst on inimestele abi. Tunnen rõõmu sellest, kui motiveerin inimesi tegema ja suutma enamat, kui nad arvavad, ning kui suudan neile õpetada õiget tehnikat, et teadlikumalt treenida.” MyFitnessi rühmatreeningute valikus on kaheksa spinningu- ehk rattatreeningut.

Jooga

Gina Bergmann ei ole kunagi kuulnud kedagi kahetsemas, et läks joogatundi. „Minu jaoks on jooga võimalus luua tasakaal tegemise ja olemise vahel. See hetk, kui astud matile, on Sinu aeg. Unustad kõik muu, kas või üheks hetkeks päevas, et olla kohal ja keskenduda iseendale. Tundide juhendamine on minu võimalus olla hea ja teha head.” MyFitnessi „menüüs” on kümme erinevat body & mind treeningut.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?