MyFitness

Meie uues MOVE blogi seerias tutvustame Sulle MyFitness personaaltreenereid, kes tänu oma tegemistel edendavad inimeste heaolu ning aitavad kaasa positiivsele treeningkogemusele. Missioonitundega inimesed, kes soovivad inspireerida ja luua muutust ning aitavad saavutada treeningeesmärke. Läbi kogemuste, oskuste ja empaatia aitavad Sul alustada ning püsida järjepidev.

Tänases blogis toome Sinuni inspireerivad mõtted meie imetoredalt personaaltreenerilt Britta Noolelt, kes jagab julgustavaid mõtted ja tarkuseid tasakaalustatud elu elamisel. 

Britta, mis inspireeris Sind saama personaaltreeneriks? 

Kukkusin koroona virr-varris vaimsesse madalseisu, mis mõjutas ka mu füüsilist heaolu. Nagu väga paljud meist. Seeläbi leidsin õnneks tee taas füüsilise aktiivsuse juurde, mis oli jäänud seisma peale laste sündi – nö. “elu tuli ette”. Lihtne on leida vabandusi, eks?

Tunnen, et trenn andis mulle teise hingamise ja tuletas meelde, kes ma olen ning tõi tagasi vaimse stabiilsuse, mis omakorda parandas mu füüsist. Mõistsin, kui võimas on tunda end tugevalt. Seeläbi jõudsin arusaamisele, et kui mul on võimalus veel kellegi elu muuta läbi toe pakkumise treeningutel, olen millegi suurega hakkama saanud. 

Kuidas kirjeldaksid end treenerina? 

Ma pean oluliseks, et trennikeskkond on lõbus ja toetav. Klouniks ma just ka ei kehastu, ent selle asemel, et end või olukorda liiga tõsiselt võtta, leian võimaluse klienti utsitada ja toetada talle sobivas ning hoitud keskkonnas.

Miks peaks keegi valima just Sind oma personaaltreeneriks? 

Ma olen inimene nagu iga teine ja mõistan ning oskan samastuda teiste inimeste murede, ebakindluste ja vajadustega. Leian, et saan kliendile pakkuda turvalist ja mõnusat keskkonda treeningul. Kõik algab oma minapildi positiivseks keeramisest ja eneseusust, mille tagajärjel liiguvad klotsid ilusasti sinna, kus on nende koht. 

“Ma pean oluliseks, et trennikeskkond on lõbus ja toetav. Leian võimaluse klienti utsitada ja toetada talle sobivas ning hoitud keskkonnas.”

MyFitness jõusaali personaaltreener

Kuidas meelitad klienti trenni, ilma et peaksid kasutama šokolaadi või konfiskeerima nende telefoni?

Mu siiras lootus on, et trenni tuleb inimene, kes seal olla tahab. Loomulikult on teine kord raske end kohale vedada, ent see on ka kõige keerulisem osa. Minu ülesanne on teha kohale tulnud inimestele treening efektiivseks ja ägedaks ning tagada neile hea tunne sealt lahkudes. Tunne, et nad ületasid end ja said hästi hakkama. 

Kui Sa oleksid treeningvarustus, siis milline? Kas pigem raske ketas või hoopis kummilint? Miks just see? 

Tõenäoliselt oleksin pigem kummilint – piisavalt paindlik ja vajadusel pehme, ent kui tarvis, osutan vajalikku vastupanu ja tagan edasiviiva koormuse. 

Kuidas motiveerid kliente saavutama pikaajalisi eesmärke ja ületama raskeid takistusi? 

Mulle meeldib nii endale kui teistele meelde tuletada, et kui tilk kukub kaua aega ühte kohta, tekib ka sinna viimaks auk. Võtame ühe päeva korraga, oleme lahked enda vastu ja tähistame väikeseid võite. Ka see kui tuled natukene vastumeelselt mõnel päeval treeningule, on võit, sest Sa oled kohal ja sellest on rohkem kasu kui sellest kui tulemata oleksid jätnud. 

“Tänane füüsiline tegevus tagab helgema vanaduspõlve, kus on võimalik elust ja ümbritsevast rõõmu tunda ning seda täiel rinnal kogeda.”

Milliseid hobisid naudid väljaspool jõusaali ja kuidas need su elu rikastavad? 

Mu viimane aasta on olnud kaunis tormiline, mistõttu on läinud enamus aur piltlikult öeldes ellujäämisele. Hobid kui sellised on hetkel talveunes, ent see vähene vaba aeg, mis praegu käepärast on, läheb kindlasti perekondliku aja maksimeerimisele. Suvel naudin näpud mulda pista ja muru niita. 

Kuidas jõusaalis käimine sinu igapäevaseid teisi hobisid ja aktiviteete toetab? 

Ma vean rõõmuga igapäevaselt oma mitte väga väikeseid lapsi trepist üles-alla (nad oskavad kenasti käia, aga ma vist tahan seda ise rohkem teha, sest ühel hetkel kui nad 16 on, ei küsi nad enam, kas ma neid alla veaksin) ja igapäevaste katsumuste puhul, mis jõudu vajavad, ei teki mul tunnet, et ma sellega hakkama ei saa. Ilus asi on see kui Sa tugev oled. 

Millised on Sinu kolm elulist aspekti, et elada kaua tervena ja õnnelikuna?

  • Ümbritse end inimestega, kes su hinge toidavad ja kellele Sina saad tuge ja armastust pakkuda.
  • Ole enda vastu lahke ja leia vähemalt 1 ilus asi enda juures, mida endale igapäevaselt meelde tuletada. Peatselt leiad neid juba rohkem.
  • Tänane füüsiline tegevus tagab helgema vanaduspõlve, kus on võimalik elust ja ümbritsevast rõõmu tunda ning seda täiel rinnal kogeda.

Britta Nool, personaaltreener

Britta on varasest teismeeast tundnud huvi tervise, tervislikkuse ning keha kui ühtse terviku vastu. Ta on veendunud, et füüsiline ja vaimne tervis on omavahel lahutamatult seotud.Trenni toel on võimalik mistahes elukatsumusest nii vaimselt kui füüsiliselt tugevamana välja tulla ning (taas)leida tee iseendani. Britta ütleb, et on ise selle elav tõestus ja on leidnud oma kutsumuse teistele toe pakkumises. Treening sisendab eneseusku ja pakub võimalust end ületada, tuues seeläbi kaasa silmnähtavad tulemused. Kõik tuleb kiiremini ja nauditavalt kui trenn on järjepidev, motiveeriv ning lõbus! Oma kuldsete aastate tervise tarbeks laome vundamenti juba täna!

Kui soovid oma teekonnale värsket starti, võta julgelt Brittaga ühendust e-maili teel britta.nool@myfitness.ee ja jälgi tema tegemisi ka Instagramis.

Tule, saame koos tugevaks!

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?