MyFitness

PTLN  x MYFITNESS

Järjekordne kuu on sügistuultega mööda lennanud ja koos lehtedede langemisega on suure pühendumisega langenud ka Põhja-Tallinna artistide numbrid! Millega need neli tegusat toimetavat ja kuidas on läinud? Kas uuest teekonnast on saanud juba vältimatu osa igapäeva toimetustest? Millised on emotsioonid ja mõtted? Uuri kohe järele! 

#1 Jaanus x Siim Tõemets

Jaanus ja Siim paistavad kui peatamatu energiaga duo, kelle koostöö sujub ladusalt. Mõlemast kiirgab positiivsust ja innukust. “Enesetunne on hea. Tulemused on head. Treener on hea. Kui motivatsioon ei rauge, siis siit saab ainult paremaks minna, ma usun. Igal juhul väga mõnus ettevõtmine,” sõnab Jaanus.

Jaanus Saks PTLN MyFitness Personaaltreening

Treener Siimu sõnul on artist oma tööga täpselt graafikus. “Viimase kuu aja jooksul on jällegi kaalust alla tuldud, nüüdseks kokku juba -5,5 kg ning seda suuresti rasva arvelt, mida on 3,3 kg kaduma läinud. Seejuures on kehamõõtmed sääre, reie, biitsepsi ja rinna ümber jäänud kas samaks või pisut suurenenud lausa. Vööümbermõõt on vähenenud 1 cm võrra. Seega nüüdseks on rasvaprotsent paigas ning järgmisel kuul keskendume puhtalt lihasmassi kasvatamisele. Eeldame samas ka 1-2 kg kehakaalu tõusu, kuid rasva osakaal võiks samaks jääda või lausa väheneda. Olen siiralt rahul meie progressiga ning usun, et suudame püstitatud eesmärgid kenasti ellu viia! 

Jaanuse sammu count: 794 783 sammu ehk 723 kilomeetrit 

#2 Kenneth x Indrek Viska

Kenneth Rüütli Indrek Viska PTLN MyFitness PersonaaltreeningJätkuvalt jõudsat arengut tunnistab ka Kenneth. Ta sõnab: “Pärast 3 kuud on enesetunne super ja väga motiveeriv on näha häid tulemusi. Olime treener Indrekuga viimasel mõõtmisel väga üllatunud, kui kokkuvõttes lausa 8cm suuremat rinna ümbermõõtu tunnistasime. Treener küsis naljatades, et mis dopingut ma kasutan. Vastasin, et mul on vaid kana ja kava. Trenn ja toitumine käivad käsikäes ning on enesetunde väga värskeks teinud. Positiivsed emotsioonid!”

Jõudsat tulemuste paranemist on märganud ka Indrek. “Treeningud Kennethiga on jätkuvalt edukad. Peale esimest suurt arenguhüpet ootasime võimete ja lihasmassi kasvamise stabiliseerumist, aga keha reageeris hoopis vastupidiselt ning oleme teinud taas hea arenguhüppe. Kehakaalu oleme suutnud kasvatada 2,5 kg, millest loodame 70% lihaskasvule. Keha ümbermõõdud kirjeldavad kõige paremini tulemuste paranemist. Rinnaümbermõõt suurenes 1,6 cm, käed pea 1 cm võrra ning jalad 1,2 cm. Järgmises treeningtsüklis suurendame treeningmahtu ja ka raskuskoormust, millest loodame õnnestumise korral veel ühte arengukõvera tõusu, mis peaks päädima maksimaalse lihaskasvuga.” 

Kennethi sammu count: 773 074 sammu ehk 670,6 kilomeetrit 

#3 Maia x Kaia Kollo

Kõigi teekonnad ei kulge suurte võitudega ja see on täiesti okei! Möödunud kuu on Maia jaoks olnud keeruline ja kiire tempoga. “Ma ei saa endiselt enda toitumist normaalseks. Kaia on andnud väga palju head nõu, aga ilmselgelt ei saa ta mul ju lusikaga järel joosta. Enesetunne on aga üldjoontes hea ja trenni lausa jooksen, kuid kahjuks selle hektilise toitumise tõttu seisan lihtsalt justkui paigal, mis on kõige alus. Ma küll üritan vähem stressata, aga kahjuks ei tule see hetkel välja. Pigem tekitab tunne, et ma ei pinguta piisavalt ega ole piisavalt tubli. Kaia muidugi lohutab ja kiidab, aga ise tunnen end õnnetult,” tunnistab Maia. Siiski on mõõtmiste tulemustest näha, et pea igast mõõtekohast on 0,5-1 cm vähenenud ja taljeümbermõõt tunnistab lausa 2,5-sentimeetrist vähenemist. 

Maia Vahtramäe Kaia Kollo PTLN MyFitness Personaaltreening

Pea meeles: teised näevad vaid Su tulemusi, mitte Su pingutust.

Küll aga tunnistab ka treener Kaia teekonna keerukat kulgu. “Ma pole saanud kahjuks Maiaga seda programmi läbi viia, mis oli alguses plaanis. Taaskord kimbutasid teda haigused ja seetõttu on olnud ka tagasilööke. Hea uudis on see, et olukord pole kehvemaks läinud ja trennis on näha, et tahtmist on aina juurde tulnud. Kõige tähtsam on tervis ja selle arvelt me liigselt üle pingutama ei hakka. Kõigest olenemata näen, et ta ei anna alla. Inimeste teekonnad ongi erineva pikkusega ja tean, et olenemata praegusest olukorrast, jätkab ta teed paremuse poole,” lohutab Kaia. 

Maia sammu count: 954 187 sammu ehk 688,2 kilomeetrit.

#4 Risto x Bryan Romano Farani

Risto jätkab treeneri üllatamist suurepäraste tulemustega ja tunneb ennast seal juures paremini. “Tunda on, et jõudu ja jaksu tuleb aina juurde. Olin alustades natuke skeptiline, et kuidas sellise elutempoga seda [trenni] üldse nii järjepidevalt teha suudame, aga nagu öeldakse – mida rohkem teed, seda rohkem jõuad! Liigume ikka tõusvas joones edasi ja tunne on positiivne. Jätkan treeningutega kindlasti ka peale Suurhalli.”’

Risto Vürst Bryan Romano Farani PTLN MyFitness Personaaltreening

Silmapaistvad tulemused on treener Bryani jaoks kui karule mesi. “Ristoga treenimine sel kuul on olnud märkimisväärne. Ta on kasvatanud lihasmassi ja olenemata kehaanalüüsi tulemustest, et lisandunud on ka rasvamassi, siis mõõtmistulemused seda ei tunnista, sest vööümbermõõt on tegelikult vähenenud. Rinnaümbermõõt on kasvanud 1 sentimeetri võrra ja sama palju on lisandunud ka käte, jalgade ja säärte ümbermõõdule. Kõik tema jõunäitajad on kasvanud ja tõsteraskused on palju suuremad. Vähem kui kolme kuuga on Risto jõutõmbe raskus pea 100 kilogrammi. Oleme mõlemad elevil selle suhtes, mis meid veel ees ootab.” 

Risto sammu count: 887 926 sammu ehk 726,9 kilomeetrit  

See tähendab, et 10 nädalaga on Põhja-Tallinn kaotanud pea 6 kilogrammi, kasvatanud ligi 5,5 kilogrammi lihast ja teinud üheskoos 3 409 970 sammu ehk läbinud 2808,7 kilomeetrit – milline tulemus! Omavahel on bändiliikmed moodustanud tiimid: Jaanus & Risto ning Kenneth & Maia. Kumb tiim võidab? Ela neile kaasa nii MyFitnessi (@myfitnesseesti) kui ka bändi Instagramis (@p6hjatallinn), kus esitame neile aeg-ajalt proovilepanevaid väljakutseid või jagame nende kogemusi rühmatreeningutes.  

Bändi pulsil ja sammunumbril aitab silma peal hoida garmineesti.ee   

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?