MyFitness

Samsung tõi turule uued Galaxy Watch5 ja Galaxy Watch5 Pro kellad, mis paistavad silma vastupidavuse, isikupärase disaini ja funktsioonidega, mis aitavad parandada mitte ainult üldist heaolu, vaid ka une kvaliteeti. Uuele seadmevalikule lisanduvad ka Galaxy Buds2 Pro juhtmevabad kõrvaklapid.

Arukas assistent treeningu ajal ja järel

Nutikkellad on kasulikud mitte ainult treeningutel, vaid ka pärast treeningut puhke- ja taastumisajal. Kehamassi analüüs võimaldab saada andmeid kehakoostise kohta – rasva, lihaskoe, luude ja vee protsenti ning ka kalorite koguhulka, mida organism igapäevaselt vajab. Saadud teave aitab sul seada eesmärke, koostada isikupärasemat treeningprogrammi ja jälgida enda edusamme. Kui on aeg puhata, annab nutikell kasulikke andmeid, sealhulgas pulsisagedust ja kohandab treeningujärgseid veesoovitusi vastavalt treeningu intensiivsusele.

Unikaalne BioActive andur, pakub veelgi detailsemaid tervisenäitajaid, sealhulgas südame löögisagedust, vere hapnikusisaldust ja stressitaset. Lisaks on nutikellast võimalik saada teavet oma südame tervise kohta, kontrollida vererõhku ja teha isegi elektrokardiogrammi.

Kvaliteetse unerutiini jälgimiseks

Tervislikel uneharjumustel on suur mõju üldisele tervisele ja heaolule, seega aitab Samsungi tehnoloogia sinu unerutiini parandada. Hakkad mõistma oma unetsüklit, saad hankida lisateavet unehäirete kohta, näiteks  norskamise ja vere hapnikusisalduse kohta. Paranda oma uneharjumusi iga kuu uueneva Sleep Couching programmi ja SmartThings abil, et seadistada nutikellas automaatselt valguse, konditsioneeri ja teleri seaded ideaalsema unekeskkonna loomiseks. Nutikell sisaldab ka kukkumisanduri süsteemi, mis teavitab hädaabikontakti, kui kasutaja komistab või voodist välja kukub.

Vaba aja veetmiseks looduses

Esmaklassilise disaini, titaankorpuse ja pikendatud aku tööeaga Galaxy seeria nutikellas on esmakordselt sisseehitatud GPX-failivorming, mis sisaldab kaardiandmeid, mida saab kasutada matkamiseks või marsruudi jagamiseks rakenduses Samsung Health. Ohutuse eest hoolitsemiseks on saadaval intuitiivsed häälteavitused, mis teavitavad sind matka- või rattaretkedel marsruudist. Tänu sellele saad kogu oma tähelepanu panna tee jälgimisele ja kaardi vaatamiseks pole vaja pilku teelt ära võtta. Ja kui oled valmis koju minema, järgib seade tagasiteed, suunates sind tuldud teed tagasi.

Treenige muusika rütmis kõrvaklappidega

Mõnus muusika või podcast on tihti motiveeriv abimees treeningul. Samsungi uued esmaklassilised kõrvaklapid Galaxy Buds2 Pro pakuvad endasse haaravat heli, kompaktset disaini ja sujuvat ühenduvust Galaxy ökosüsteemi seadmetega. Hi-Fi 24-bitine audio tagab kristallselge heli ja tekitab tunde, nagu oleksite osa muusikast, mida kuulate. Kõrvaklapid sobivad hästi kõrva kujuga ja sobivad eriti hästi sportimiseks. Täiustatud aktiivne mürasummutamine (ANC) võimaldab sul kõike kuuldavat täielikult nautida ja kõrvaldab häirivad helid, nii et saad liikvel olles täielikult muusikat kuulata, filmi vaadata või kõnedele vastata.

Lisainfo: www.samsung.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?