MyFitness

Monika Kahro on auhinnatud ja tunnustatud personaaltreener, toitumisnõustaja, ema, abikaasa ja ettevõtja. Oma rohkem kui 10-aastase tervise- ja spordivaldkonna haridustee ja karjääri läbi on Monika leidnud oma eesmärgi ja kire: elada ja aidata teisi enda ümber leidmaks suurepärane elukvaliteet läbi tervisliku kehakaalu, lihtsa toitumise ja treeningute, mis soodustavad elu nautimist ja igapäevaselt vägevat vormi. Ta on kirja pannud oma isiklikud kogemused ja õppetunnid, et jagada Sinuga enda kirge ning aidata ka teistel elada ning saavutada suurepärane elukvaliteet järgides lihtsaid ja loogilisi treeninguid ja toitumusnõuandeid, mis soodustavad elu nautimist ja tagavad parima enesetunde. 

Kui soovid muuta oma elu tervislikumaks ja enesekindlamaks, siis raamat „Sinu uus sina“ pakub Sulle põhjalikke juhiseid ja motiveerivaid lugusid,  kuidas saavutada püsivalt tervislik kehakaal ja elurõõm. 

 Paindlik toitumine ja treeningud

Paindlik toitumine ja õigesti planeeritud treeningud on tervisliku eluviisi aluseks. Paindlik toitumine tähendab tasakaalustatud toidukordade nautimist ilma liigsete piiranguteta.

 • Tasakaalustatud toitumine: Söö mitmekesiselt, et saada kõik vajalikud toitained.
 • Portsjonite kontroll: Jälgi, et sööksid õigeid koguseid, et vältida ülesöömist.
 • Joo piisavalt vett: Vesi on eluks hädavajalik ja aitab hoida keha tervena.

Planeerimine on tervisliku toitumise alus. Koosta näidismenüü, mis sisaldab kõiki vajalikke toitaineid ja aitab Sul püsida õigel teel.

 • Seitsme päeva näidismenüü: Planeeri oma toidukorrad ette, et vältida ebatervislikke valikuid.
 • Kogused ja taldrikureegel: Jälgi toidukoguseid ja söö regulaarselt.

Raamatus “Sinu uus sina” leiad juhiseid, kuidas alustada tervisliku toitumise ja jõutreeningutega. Lisaks jagatakse maitsvate roogade retsepte, mis teevad tervislikust toitumisest nauditava osa Sinu igapäevaelust. 

Motivatsioon ja müütide purustamine 

Üks suurimaid takistusi kaalulangetusel on valed uskumused ja müüdid. Kas olete kuulnud, et kaalulangetuseks tuleb rohkem süüa või et näljutamine on kiirdieet? Need on vaid mõned levinud müüdid, mis raamatus ümber lükatakse. Lisaks pakutakse kuhjaga motivatsiooni, et aidata teil saavutada oma eesmärke. 

Mõtteviisi muutmine ja eesmärkide seadmine

Kaalulangetus algab peast. Positiivne ja toetav mõtteviis on eduka kaalulangetuse aluseks. Seades realistlikud eesmärgid ja tähistades iga väikest võitu, saavutad suuremaid ja püsivamaid tulemusi. Küsi endalt, miks Sa soovid muutuda ja kuidas see parandab Sinu elukvaliteeti.

 

Treeningute olulisus

Treeningud mängivad kaalulangetuses olulist rolli ja on üldise tervise oluline osa. Jõutreeningud aitavad põletada rasva, kasvatada lihaseid ja parandada üldist füüsilist vormi. Alusta lihtsate harjutustega ja suurenda koormust järk-järgult.

 • Alusta väikeste sammudega: Esimene treeningkava võib sisaldada kergeid harjutusi, nagu kõndimine, venitused ja kerged jõuharjutused.
 • Konsulteeri treeneriga: Personaaltreener aitab koostada sobiva treeningplaani ja õpetab õigete tehnikate kasutamist.

Raamatust leiad parimad treeningud keharasva põletamiseks, strateegilise jõutreeningu juhised ja spetsiaalsed treeningud noortele emmedele. Samuti jagatakse esimesi treeningkavasid ja olulisi punkte, mida treeningute juures järgida. 


Raamat „Sinu uus sina“ pakub Sulle juhiseid, kuidas muuta oma toitumisharjumusi ja alustada treeningutega. Purustatakse mitmeid kaalulangetusega seotud müüte, mis aitavad Sul vältida levinud eksiarvamusi ja saavutada püsivaid tulemusi. Raamat peidab endas kokkuvõetud kujul kogu tarkust saavutamaks püsivalt tervislik kehakaal koos hea enesetunde, elurõõmu ja energia nautimisega. 

Raamatud on müügis klubides MyFitness Ülemiste City, Järve, Rocca al Mare, Viru ja Tartu Annelinn klubides erihinnaga 22,90 eurot. Sooduskoodiga „UUSMYFIT“ saavad ka kõik MyFitnessi liikmed raamatu thenewyou.ee kodulehelt  20% soodsamalt.

Ootame Sind kuulama ka Monika Kahro loengut “Kõik kaalulangetusest”, mis toimub 04.07 MyFitness Ülemiste City spordiklubis. Vastame kindlasti ka kaalulangetusega seotud küsimustele ja tutvustame MyFitnessi auhinnatud personaaltreeneri ja toitumisnõustaja poolt Sinule kirjutatud raamatut “SINU UUS SINA”. MyFitness liikmetele registreerimine läbi tunniplaani ja osalemine TASUTA. Mitteliikmele registreerimine e-maili teel kadri.paat@myfitness.ee ja osalemine 5 eurot – tasumine klubis kohapeal. Ürituse lisainfo ja registreerimine >

Sinu uus sina ootab Sind!  

Sportlikku suve soovides! 


Tule proovitreeningule

 • Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
  1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
  2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

  Tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?