MyFitness

Juba viiendat korda saabuvad Tallinna tänavatele sajad spordientusiastid, kelle eesmärgiks on läbida IRONMANi triatlon. Augustikuu esimesel nädalavahetusel panevad end proovile teiste hulgas ka 13 MyFitnessi treenerit, näidates oma sihikindlust ja vormi IRONMAN 70.3 triatlonil. Kes nad on? Millega nad tegelevad? Mis spordialasid nad esindavad? Kuidas muutuvad nende treeningud? Mis saab toitumisest? Kuidas motivatsiooni üleval hoida? Nendele ja veel mitmetele teistele küsimustele anname vastused järgneva 2,5 kuu jooksul, et tuua Sinuni mahukas ettevalmistusprotsess, kasulikud nõuanded ja siirad emotsioonid. 13 tugevast spordiarmastajast on koostatud neli meeskonda: kaks nais-, üks mees- ja üks segameeskond. Lisaks saadame võistlustulle ühe MyFitness individuaalvõistleja. Täna teeme nendega lähemalt tutvust!


Tiim #1: MYFITNESS BULLETPROOF

Juhuslikult CrossTraining treeneritest koosnev tiim lendab peale värske energia ja noorusliku entusiasmiga. Mõnusad kroolitõmbed Harku järves teeb Laura-Lotte, kellel on põhjaks 12 aastat ujumistreeninguid, mille käigus on kogutud ka erinevaid Eesti meistrivõistluste medaleid noorte vanuseklassis. Rattale ronib Kaisa, kes on suur spordiarmastaja ja kelle leiab suvel ratta- kui ka jooksurajalt ning talvel suusarajalt. Tal on sel suvel ees lausa kaks IRONMAN 70.3 võistlust, kus esindab mõlemat tiimi rattasõidus. Maaliliste vaadetega jooksuraja läbib Anna-Liisa, kes on jooksmisega sõbraks saanud alles sellel aastal ja poolmaratoni läbinud varasemalt vaid ühe korra. Koosseis: Laura-Lotte Varvas, Kaisa Rahu ja Anna-Liisa Sootalu


Tiim #2: MYFITNESS POWER

Hiljuti Võhandu Maratonil jõu- ja ilunumbreid näidanud treenerid on valmis näitama, milleks nad triatlonirajal suutelised on. Veemõnusid naudib ebanormaalse eneseületusvõime ja -sooviga Andra, kelle silmapaistvad tulemused CrossFit Games’il ei jää tähelepanuta. Rattaraja läbimise jaoks ammutab Karina energiat ja motivatsiooni neist, kes viivad teda mugavustsoonist välja. Ta usub, et raskused on ületamiseks ja neist saab alati õppida. Kiirete sammudega toob tiimi koju väljakutsetest inspireeritud Katrena, kes on varasemalt osalenud IRONMANil individuaalarvestuses. Kuna keskenduma peab seekord vaid ühele alale, ootab Katrena võistlust väga ja on rahul, et suvel jääb seetõttu rohkem aega puhkamiseks. Koosseis: Andra Moistus, Karina Alt, Katrena Tenno.


Tiim #3: MYFITNESS TEAM 3

Plahvatuslikku võimekust demonstreerib ka meeste trio. Eesti ujumisparemikku kuuluv mitmeid endiseid ja praeguseid rekordeid hoidev Pjotr liigub jõuliste tõmmetega läbi vee. 90 kilomeetri stardis paneb ratta joonele juba 9. aastat rattaspordiga tegelev Indrek, kes tuli 2016. aastal maanteesõidus Senior 1 vanuseklassis Eesti meistriks. Jooksusamme teeb hoopis 15-aastase tippsportlase kogemuspagasiga endine biatleet Kalev, kes jooksuvahetuses endale armu anda ei kavatse. Koosseis: Pjotr Degtjarjov, Indrek Viska, Kalev Ermits


Tiim #4: MYFITNESS MIXED TEAM

Viimasena, aga mitte vähem vingetena paneb end proovile ka segameeskond. Juba 13 aastat MyFitnessi liikmeid rõõmustanud Pavel kulutab treeningsaali asemel energiat hoopis vees. Lenksu keerab triatloniga sina-peal olev spinningutreener Marek, kellel on medaleid lausa rohkem kui 10 kilogrammi. Poolmaratoni läbib end positiivselt jooksuhulluks nimetav särasilmne Keiu, kellele meeldib joosta nii suvel 30 kraadiga kui ka talvel –30 kraadiga. Koosseis: Pavel Borovkov, Marek Kõiv, Keiu Pirnpuu


#5: LAURA-LIZA SÖÖT

Juba teist aastat järjest läheb individuaalarvestuses IRONMAN 70.3 rajale Laura-Liza Sööt, kes toimetab MyFitnessi ridades nii personaal- kui ka rühmatreenerina ning on MyFitness Viru ja Postimaja juhataja. Ta usub, et parimad tulemused on saavutatavad just siis, kui omavahel on kombineeritud teadlik treening ning tervislik toitumine. Seetõttu valmistub Laura-Liza sel aastal triatloniks kogenud treeneriga, et eesolev võistlus asjatundlikumalt ja paremini läbida.

Külm närv ja “Teeme ära, siis on tehtud!” saadavad teda nii kergemates kui ka raskemates väljakutsetes, kust loomulikult ei puudu ka takistused, areng ja puhas nauding.

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?