MyFitness

Märtsikuu viimasel päeval toimus järjekordne MyFitness Awards Gala, kus sportlikud ja säravad inimesed kokku said! Seekord jäid tossud-dressid koju ning nende asemel otsiti kapist välja parimad kingad ja kleidid. Tasapisi täitus Rahvusooper Estonia säraga, mida aktiivne eluviis pakub – palju rõõmu, positiivset energiat, heaolu ja tervist! Kokku pea 200 MyFitnessi enda inimest Eestimaa eri paigust.

Kuidas sündis MyFitness Awards Gala?

Taoline pidulik tänuüritus, meie enda inimestele, sai alguse juba 2013. aastal, kus esimesed raamitud tänukirjad sai antud üle suvepäevade raames. Aastate jooksul on saanud lihtsast tunnustamisest pidulik gala, mis on varasemalt toimunud aastalõpu ürituse raames. Tänuürituse eesmärk on soov tunnustada ja tänada meie tublimaid! Väärt inimesi on meil sadu, kuid spordirahvale kohaselt proovime välja sõeluda möödunud aasta eredaimad tähed!

Kuidas meil möödunud aasta läks?

2021. aasta oli keeruline aasta covidist tulenevate piirangute tõttu. Klubid olid vahepeal suletud, siis jälle osaliselt avatud, teenuste ulatuse ja inimeste arvu piirangud, käibe langus ja sellest tingitud mured mõjutasid meie igapäevatööd nii emotsionaalselt kui töökorralduslikult. MyFitnessi tegevjuhi Tiina Otsa hinnang: „Meie oma inimesed said nende ekstreemsustega väga hästi hakkama. Olen siiralt uhke meie tiimi üle. Tunnetasin igapäevastest muudatustest tingitud stressi ja väsimust, mida meie inimesed pidid tundma. Vaatamata keerukusele oldi raskustest üle ning tehti tugevalt tööd parema tuleviku nimel. Mul on hea meel, et üheskoos vastu pidasime!”

Kuidas jagunevad auhindade kategooriad ja tänavused võitjad?

TEENINDUS:

MyFitnesssi teenindusel on oluline roll kogu treeningkogemusest. Oleme rõõmsad, särasilmsed ja alati abivalmis. Me mitte ainult ei näita, et oled alati trenni oodatud, vaid päriselt ka ootame Sind ikka ja jälle tagasi!

Rising Star of Service – viimase 6 kuu jooksul tööle tulnud klienditeenindaja, kes on parimal viisil esindanud MyFitnessi klienditeenindaja põhiväärtusi. Näidanud kiiret õppimisvõimet, arengut ning soovi olla parim MyFitnessi klienditeenindaja ning tiimiliige.

⭐ Kert-Keivin Kiil – meeletu sära, tahtejõu, vahva iseloomu ning igavese energiaga noormees. Ei kaota sära ka raskematel päevadel. Tugeva analüüsivõimega ja suure südamega täht klienditeeninduses.

Shining Star of Service – rohkem kui 6 kuud meie kollektiivis töötanud klienditeenindaja, kes on parimal viisil esindanud MyFitnessi klienditeenindaja põhiväärtusi. Esindanud MyFitnessi väärikalt mitmetel üritustel. Andnud oma panuse toodete ja teenuste müügiprotsessi. Isik, kes on suurepärane tiimiliige ja eeskuju uutele MyFitness klienditeenindajatele.

Reelika Sild – on suur-suur koerasõber, kelle armastuseaura kandub hoolivuse ja soojusega inimestele, külastajatele, liikmetele ja kolleegidele. Suurepärane suunanäitaja, heatahtlik õpetaja ja vajadusel ka näpuviibutaja. Saab hakkama kõiksugustes olukordades ning leiab endas alati jõudu olla heatujuline.

Happiness Star of Service – ujula korrapidaja või lapsehoidja, kes on olnud meie kollektiivis rohkem kui 6 kuud. Parimal viisil esindanud MyFitnessi teenindaja põhiväärtusi ja teenindusstandardilt. Isik, kes on suurepärane tiimiliige ja eeskuju uutele MyFitness teenindajatele. Tema tublidust on märganud meie külastajad ja liikmed!

Olesja Anissenkov – lastevanemate ja laste poolt hinnatud lapsehoidja, kes on pühendunud ja usaldusväärne. Tema hoolde saab lapsed alati südamerahus usaldada. Väga kannatlik, läbinisti heatahtlik ning saavutab lastega ruttu usaldusliku suhte. Mitmed lapsevanemad kasutavad lastehoidu just päevadel, kui leiavad Olesja töögraafikust.

Best Service of the Year – klubi, mis on saanud liikmetelt enim positiivset tagasisidet.

MyFitness Rocca al Mare – teenindajad märkavad, teretavad, naeratavad (ka maski all😊). Väga toredad ja sõbralikud klienditeenindajad, kes tegelevad klientidega kiiresti, arvestavad võimalusel alati liikmete soovidega ning pakuvad muredele lahendusi. Kliendikogemus, mis algab ukselävelt, mõjutab väga oluliselt kogu ülejäänud klubi külastust ning see on MyFitness Rocca al Mares väga hästi paigas!

 

PERSONAALTREENINGUD:

Personaaltreenerite puhul võtame aluseks tehtud töö mahtu ja hulka. Soovime tunnustada just neid personaaltreenereid, kes on aasta jooksul panustanud kõige rohkem tunde sellesse, et inimesed oleksid tervemad, tugevamad ja rõõmsamad.

Hard Work Award – personaaltreenerid Tallinnas ja väljaspool Tallinna. Just nemad on klientidega teinud kõige rohkem individuaalset tööd.

Britta Alep (N, väljaspool Tallinna) – alati särasilmne treener, kes on oma töös kirglik ja pühendunud! Tema elustiil on mitmekülgne, mis kandub ka üle läbiviidavatesse treeningutesse. Suudab suurepäraselt samastuda klientidega ning olla kõigile abiks, olgu siis tegu algaja või juba teadliku treenijaga.

Tanel Lang (M, väljaspool Tallinna) – abivalmis, alati klientide jaoks olemas ja mitmekülgne personaaltreener. Tanel omab tugevat sidet jalgpalliga ning on seetõttu ka üldfüüsilises ettevalmistuses ning jõutreeningutes väga pädev treener. Suurepärane suhtleja, empaatiline ja mõistev!

Diana Mogiš (N, Tallinn) – nähes MyFitnessis Dianat, siis ootab Sind alati ees soe naeratus, sõbralik kallistus või mõni lõbus nali! Diana on aidanud oma klientidel langetada sadu kilosid kaalu ja toonud inimeste ellu rõõmu ja sära, tervisliku toitumise põhitõdesid ning suure armastuse liikumise vastu. Treener, kes õpetab selgeks nii kõige põhilisemad igapäevase liikumise ja toitumise põhitõed kui ka poksimise või suurte raskuste tõstmise!

Indrek Vait (M, Tallinn) – äärmiselt soe, sõbralik ja empaatiline inimene, kellega saab koostööd teha nii jõutreeningutega alles täiesti alustav klient kui ka juba edasijõudnud spordihing. Indrek on läbinud suure arengu ning leidnud valdkonna, mis on tema suurim kirg. Mehemürakas on ise väga sportlik ning suudab maast sikutada lahti märkimisväärseid raskusi!

Rising Star – treener, kes on aasta jooksul märkimisväärselt arenenud. Treener, kes paistab silma julge pealehakkamisega, abivalmiduse ja motiveeritusega. Tema sära on alati kaugele paista! Alles oma teekonna alguses, kuid rohkelt täis töötahet ja motivatsiooni. Suurepärase empaatiavõimega inimene, kelle juures treenitavad tunnevad end kohe justkui „kodus“ ja ei jõua järgmist trenni ära oodata!

Cätlyn Toomere – sõbralikkus, avatus ja siirus kiirgab Cätlynist kaugele-kaugele. Väga teadlik treener ja treenija, kes annab klientidele suurepärast nõu ja abi. Treener, kes suutis esimese paari kuuga MyFitnessis leida suure püsiklientuuri, kes kohe tema treeningutes järjepidevalt käima hakkasid.

RÜHMATREENINGUD:

Hard Work Award – kõige vingemad rühmatreenerid, kelle treeningutest on aasta jooksul võtnud osa pea iga tänaval vastu tulev särasilmne isik. Just tema treeninguid leiad kõige rohkem MyFitnessi tunniplaanis.

Kristi Möldri (N, väljaspool Tallinna) – MyFitnessi staar, kes panustab igapäevaselt liikmete heaolusse ning juhendab väga paljusid erinevaid treeningstiile. Kristi on alati avatud ja nõus põnevaid tunde juhendama!

Pavel Borovkov (M, väljaspoolt Tallinna) – MyFitnessiga koos juba 13 aastat liikmeid rõõmustanud. Tööd tehes alati rõõmsameelne. Teeb just seda tööd mida armastab!

Inge Nelk (N, Tallinn) – Ühes kalendrikuus rohkem kui 100 joogatreeningut, tehke järgi! Näitas, kui populaarne võib jooga olla ning kui hea ja kasulik see treening meie kehale ja vaimule on!

Kauri Lillemäe (M, Tallinn) – treener, kelle auhinnakapis särab juba varasemast Rising Star auhind! Juhendab suurepäraselt MyFitnessi butiiktreeninguid Studio X ja BOXBOX. Alati valmis õppima uusi stiile ning neid hingega treenitavatele edasi andma!

Rising Star – kiirelt särama löönud rühmatreener, kes on vähese ajaga näidanud väga head juhendamisoskust, liikmetele palju rõõmu ja kulutatud kaloreid toonud ning muutnud raske pingutuse omamoodi naudinguks!

Reimo Allik – tuli, lõi jalaga BOXBOX treeningute ukse lahti ja võitis kohe liikmete südamed! Tema treeningud on nõutud ja alati rahvast täis. Teeb asja südamega, annab endast alati parima ja on suurepärane suhtleja nii liikmete kui töökaaslastega!

Hard Work Award (noored, lapsed, tants) – kõige rohkem noorte liikumisse panustav treener. Tõeline kunst on hoida lapsi järjepidevalt treeningute juures ning teha see neile lõbusaks!

Kendra Kairi Vaino – väga edukas rühma-, personaal- ja noortetreener. Tõeline noortetreeningute hing, kes on ehitanud üles noortetreeningute programmi ning viib läbi noortele suunatud üritusi ja laagreid. Märkimisväärne roll, et noored leiaks tee aktiivise eluviisi juurde ning seda ka järjepidevalt jätkaks!

ERIAUHINNAD:

Club Manager of the Year – spordiklubi juhataja, kes on eelmisel aastal millegi erilisega silma paistnud. Tihti on neid väga palju, seega aastast-aastasse väga keeruline valik!

Tanel Trunin – mees, kes on antud auhinda juba mitmeid aastaid noolinud. Suure südamega, suure tiimi ja suure klubiga mees. Tema meeskonnast on moodustunud sõpruskond, kes loovad klubis kohapeal tõelise koduklubi tunde. Alati abivalmis kaasa lööma erinevates projektides, mis kogu MyFitnessi edasi viivad. Väärt mõtted ja julged lahendused!

Club of the Year – puhas meeskonnatöö, kus kogu tiim on üheskoos olnud silmapaistev!

MyFitness Narva Fama – 2021. aastal tegi see klubi suure sammu edasi. Laienduse näol saadi juurde CrossTrainingu ala, uuendati jõusaali ja sealset varustus. Narva klubi ehivad Eesti kõige vingemad jooksulindid. Liikmed on uuendustega väga rahul!

Team Spirit of the Year – inspireerib, motiveerib ja on eeskujuks. Tahab rohkem, suudab rohkem!

Laura-Liza Sööt – vaatamata piirangutele leidis energiat panna kokku 2 meeskonda ja osaleda MyFitnessi nimel Tipust Topini jooksul. Juhtinud Viru klubi teenindustiimi saavutamaks Viru Keskuse teeninduskonkursil kõrgeid auhindu. Juhib korraga kahte klubi, panustab MyFitnessi tegevusse, omab tugevaid juhiomadusi ja suudab ka teised liikuma panna – aitäh Laura-Liza!

Brand Ambassador of the Year – tõeline brändisaadik, kes on olenemata päevast ja kellaajast alati nõus MyFitnessi esindama ning kelle jaoks ei ole südamelähedasemat brändi kui MyFitness.

Kadri Paat – tulihingeline MyFitnessi fänn, kes aitab meie tegemistel jõuda veelgi rohkemate inimesteni! Naljakad, õpetlikud ja motiveerivad postitused sotsiaalmeedias, mis loovad lisandväärtust kogu ettevõttele. On olemas ainult üks spordiklubi ja see on MyFitness!

Newcomer of the Year – üheskoos mõeldud ja ellu viidud tegevus, mis on uudne ja huvitav ning omab laiapõhjalisemat potentsiaali pakkumaks väärtust MyFitnessi tegevusvaldkonnas.

CrossTraining Battle – uus üritustesari väärib tunnustamist. Üheaegselt Eestis ja Lätis toimuvad võistlused, mille treeningstiil kogub maailmas üha rohkem populaarsust. Eesmärgiks koondada kahe naaberriigi parimad tegijad kokku ja panna nad omavahel võistlema. Sisu, ülesehitus, läbiviimine, bränding on olnud tasemel ja omab suurt tulevikuvaadet ja arengupotentsiaali!

Loyalty & Experience Award – rohkem kui 10 aastat hindamatut tööd ja panust meie arengusse. Inimesed, kes hingavad MyFitnessi rütmis ning kes vormivad MyFitnessi näo ja olemuse.

Merle Lainvee – kogu tiimi oluline tugisammas, kelle poole saab alati pöörduda. Kes kuulab ja aitab. Merle leiab personaliküsimustes alati vastused ja lahendused. Teinud ehk rohkem kui võiksime oodata. Koroonakriisi keerulisel perioodil on Merle kandnud suurt koormat ning meid kõiki aidanud nõu ja jõuga. Aitäh Merle, ennastsalgava moraalse ja professionaalse toe eest perioodil, kus seda oli kõige enam vaja!

Vello Liivamägi – aastaid juhtinud MyFitnessi ujumiskooli professionaalsel tasemel, esindanud meid Eesti Ujumisliidus ning hoolitsenud nii järelkasvu kui ka ujumistreenerite tiimi eest. Tema juhtimisel on meie ujumislapsed võidutsenud pjedestaalil ning ka koroonakriisi ajal on Vello teinud kõik, mis võimalik, et spordilapsed saaksid oma taset hoida!

Soovin järgmisel aastal auhinna koju viia, mis ma tegema pean?

Kõige tähtsam on teha oma tööd südamega ja paista silma millegi erilisega. MyFitnessis on väga palju tublisid inimesi, seega pane üks lisakäik juurde ja sära alati, kui astud meie spordiklubi uksest sisse või jutustad teistele MyFitnessist!

MyFitnessi mõtted, plaanid, eesmärgid edaspidiseks?

Tempo võib ajas muutuda, kuid me ei peatu ning liigume alati edasi. Parandame süsteeme ja kvaliteeti, mille eesmärgiks on alati pakkuda midagi uut ja põnevat. Midagi, mis inspireeriks ja motiveeriks inimesi tulema trenni!

Tänuüritus ilma tänusõnadeta?

Meie head partnerid – tänu teile oleme hakkama saanud! Aitäh, et usute meisse! Meie inimesed – see olemegi meie! MyFitnessis on iga inimene väga oluline, ilma teieta ei oleks sellisel kujul MyFitnessi. Teie olete need, kes motiveerivad liikmeid ning motiveerite üksteist! Meie liikmed – teie annate meile motivatsiooni areneda ja pakkuda parimaid treeninguid. Täname tagasiside eest, mis aitab meil leida veelgi paremaid lahendusi ja vastata liikmete ootustele.

„Trennis tasub käia, see on investeering iseenda tervisesse ja heaollu, mis on hindamatu väärtusega. Treening on üks väheseid tegevusi, mis annab juurde energiat ning maandab stressi. Loodan südamest, et iga inimene leiab endale sobiva viisi kuidas püsida aktiivne ja MyFitnessis on neid võimalusi tõesti väga palju. Teeme seda kõike Sinu jaoks ning Sinu ülesandeks on vaid avada meie spordiklubide uks ja alustada!“ – Tiina Otsa.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?