MyFitness

Suvi on peagi saabumas, tuues endaga kaasa ilusad ilmad ja rohkem liikumist värskes õhus. Paljud meist on terve aasta hoidnud end aktiivse ja sportlikuna, kuid suvekuudel tekib paus treeningutest. Meie keha ja vaim vajab küll puhkust ja keskkonna muutust, kuid tasub endalt küsida: kas 3 kuud kestev treeningpaus on kõike seda väärt, mille nimel oled pikalt pingutanud? Jagame Sinuga põhjuseid, miks suvel peaks treeningutega jätkama:

1. PÜSI JÄRJEPIDEV

Paus suvel tähendab rutiini murdmist ning sügisel on uuesti trenniga alustamine raskem. Treeningutega jätkamine hoiab Sind energilisena ning aitab lihtsamini eesmärke saavutada.

2. POLE VABANDUSI

Ilmastik on eestlastele hell teema, mis avaldub ka treeningutes. Liiga külm, liiga tuuline, liiga jahe, liiga palav, päike teeb liiga jne. Kui tihti me tegelikult end petame ja mõne vabanduse pärast jätame treeningu ära? Jätka treeninguid spordiklubis ja saad ilmafaktori enda vabanduste listist kustutada, sest meil on see alati treeninguid soosiv!

3. MURTUD LUBADUSED

Suvel jooksen, sõidan rattaga, rulluisutan! Suurepärane, kuid mitu korda ja kui tõhusalt Sa seda eelmisel suvel tegid? Järjepidevalt iga päev ja tempokalt vähemalt 30 minutit järjest?

4. IGAVENE RANNAVORM

Olles talveperioodil ja kevadel treeninud, ei tasu oma pingutusi suvel nurka visata. Suvel treenides hoiad vormi ega pea kunagi rannavormi pärast muretsema. Vaim puhkab ning stressitase on madal.

5. TASAKAAL ON VÕTI

Suveperioodil saad sõpradega elu nautida ning ei pea grillipidudest ilma jääma, kuna treening aitab hoida toitumisel tasakaalu.

6. OLED PUHANUD

Kuumadel suveöödel võib olla raske uinuda. Mõõdukas trenn ja kehaline aktiivsus toob hea une ning tunned ennast ka järgmisel päeval värskena.

7. ROHKEM ÕNNEHORMOONE

Väljudes spordiklubist peale mõnusat treeningut tunned endorfiine, mis tekitavad rahulolu. Oled rõõmsameelne, energiline ja tegusam pikkadel suvepäevadel.

8. KEHALINE KOORMUS

Kindlasti oleme suveperioodil kordades aktiivsemad. Niidame muru, lõhume puid, käime ujumas ja teeme pikemaid jalutuskäike looduses. See kõik aga ei taga ühtlast kehalist koormust ja võib tekitada isegi ülekoormusest tingutud vigastusi. Eesmärgistatud, järjepidev ja kogu keha hõlmav treening spordisaalis toetab Sinu kehalist võimekust.

MyFitnessi soovitus – jätka oma tuttava ja juba harjumuspärase režiimiga, kuid tule treeningule jalgrattaga või hoopis jalgsi. Saad nautida ilma (kui seda on) ning suurendada päevast aktiivsust. Ära unusta, et oled juba nii palju pingutanud ja saavutanud, et muuta treening oma elu osaks. Ära lase suvekuudel seda muuta – Sa oled tugev!

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?