MyFitness

Nädalavahetuse eripakkumine MyFitness Lasnamäe Linnamäe ja Kärberi klubides 1 x külastuse erihind vaid 5 eurot (tavahind 15 eur). Lisaks mitmed üritused ja eritreeningud. 

Pakume Sulle mõnusaid treeninguid, väga hea varustusega jõusaali, Studio X eritreeninguid, lõõgastavaid saunu ja lastehoiu kasutamise võimalust. Nädalavahetuse eripakkumine kehtib igal reedel, laupäeval ja pühapäeval kuni 25.02.2024 klubide lahtiolekuaegadel.

MyFitness Lasnamäe Kärberi ja Linnamäe klubide pakettidele (ühe klubi päeva- või täispakett) kehtib kuni 18.02 eriti hea hind, millega oma sõber trenni meelitada! Rohkem infot antud kampaania kohta leiad siit > 

Käimas on MyFitness Lasnamäe Linnamäe ja Kärberi spordiklubide templimäng: 24 templit = kingituseks MyFitness TERMOPUDEL

ÜRITUSED JA ERITREENINGUD:

  • 03.02 kell 11.00 CrossTraining ABC / Kadi Salm-Dikker, MyFitness Lasnamäe Linnamäe.

Treeningus keskendutakse CrossTraining baasharjutustele ja tehnikale. Selgitatakse lühendite ja terminite tähendust. Seega sobillik algajatele!

  • 06.02 kell 08.30 Powered by NOCCO! StrongBody / Alla Andruško, MyFitness Lasnamäe Kärberi.

StrongBody on jõusaalitreening, mis keskendub ennekõike keha vormimisele läbi jõunäitajate ja tehnilise harjutuste soorituse parandamise. Tegu on kogu keha treeninguga, mille jooksul saavad koormust kindlasti nii jalad, tuharad, kere keskosa, selg, käed ja õlad.

  • 10.02 CrossTraining ABC powered by Redbull / MyFitness Lasnamäe Linnamäe.

Treeningus keskendutakse CrossTraining baasharjutustele ja tehnikale. Selgitatakse lühendite ja terminite tähendust. Seega sobilik algajatele!

  • 12.02 kell 18.00-19.30 – Paneeldiskussioon “Nutikad Strateegiad Kaalulangetuseks ja Treenimiseks!”, MyFitness Lasnamäe Kärberi / Aleksandra Laer, Genes David Pikani, Karin Ilumets.

Soovid kuulata personaaltreenerite parimaid nõuandeid ja soovitusi kaalulangetuseks ja teadlikumaks treeninguks? Tule kuulama paneeldiskussiooni, kus saad vastused kaalulangetust ja treenimist puudutavatele küsimustele ning lisaks kuuled ka treenerite enda parimaid praktikaid ja kogemusi seoses treenimise, toitumise ja parema ning tervema elustiili elamise osas. Sul on võimalik treeneritele ka ise küsimusi küsida. Paneeldiskussioonis tulevad arutluse alla kindlasti need punktid:

*Milliseid toite peaks sööma, et kaalus alla võtta? Kas on midagi, mida kindlasti ei tohiks üldse süüa?
*Kumb on kaalualandamiseks tõhusam – kas jõusaal + kardio või rühmatreeningud? Kas võib teha mõlemat?
*Millised on personaaltreenerite parimad nipid, et enda ideaalkaalus püsida?
*Kulturism ja fitness – kas kõigile sobilik?

MyFitnessi liikmetele on osalus paneeldiskussioonis tasuta. Registreerumine läbi tunniplaani. Mitteliikmetele on osalus 5 eurot (tasumine klubis kohapeal). Mitteliikmena registreerumiseks kirjuta: mihkel.vabrit@myfitness.ee 

  • 13.02 kell 18.40 Powered by NOCCO! MyFit body / Alla Andruško, MyFitness Lasnamäe Kärberi.

MyFit body kontseptsioon treening, kus erinevate lihastreeningu harjutustega antakse koormus kogu kehale. Kava vahetub 2-3 kuu tagant ja iga kava keskendub kindlale treeningvahendile. Treening algab soojendusega ja lõppeb lühikese venitusosaga ning tunni põhiosas keskendutakse vaid lihastreeningule ega sooritata sammukombinatsioone. Treening on sobilik igal tasemel harrastajale ja kõik osalejad saavad treenida endale sobivas tempos.

  • 14.02 kell 17.30 sõbrapäeva eritrenn – Party X  / Olga Prants, MyFitness Lasnamäe Linnamäe.

Unikaalse disainiga ja kõrge intensiivsusega treeningstuudios, saad ühendada kardio- ning lihastreeningu. Treeningul kasutatav Technogym SkillMill on ideaalne trenažöör jooksuks, jalgade treenimiseks ning kõhulihaste treenimiseks. Tule ja avasta selle põnevaid funktsioone ja mõju Sinu kehale.

  • 26.02 kell FITBOX koos sõbraga – Diana Mogiš, MyFitness Lasnamäe Kärberi.

Intensiivne treening, mis koosneb jala-, rusika-, küünarnuki- ja põlvelöökidest. FitBox sisaldab tai poksi, kung fu, karate ja kickbox’i elemente. Harjutusi tehakse muusika saatel ning kasutatakse spetsiaalseid veega täidetud löögikotte ehk fitbox’e.

Võta sõbrad kaasa ja avastage Lasnamäed!

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?