MyFitness

MyFitnessil on rõõm ja au olla fitness partneriks Euroopa ühele olulisemale uue muusika festivale Tallinn Music Week, mis toimub sel aastal 10.–14. mai. Festivali korraldamisse panustavad sajad inimesed, kelle töötempo vahetult enne festivali ning sündmuse ajal on väga intensiivne. Seda enam on oluline hoida oma füüsilist ja vaimset tervist ning just MyFitness on sel aastal Tallinn Music Weekile selles osas abiks. Tegime enne festivalimelusse sukeldumist veidi juttu korraldustiimi kõige tublimate treenijatega. Küsimustele vastasid administratiivjuht Kertu Süld, turundusjuht Eva Johanna Lepikov ning sotsiaalmeedia spetsialist Loreta Sindi.

Miks on trenn Sinu jaoks oluline?

Kertu: Trenn aitab suurepäraselt end tööpäeva järel välja lülitada, eriti mentaalselt, ning liigutada peale pikka kontoris istumist. Pluss see eneseületuse ja saavutuse tunne, mis peale trenni tekib, on eriliseks boonuseks!

Eva Johanna: Trennist on saanud mu vaimse ja füüsilise tervise jaoks väga oluline toetaja. Lisaks ilmselgele endorfiinisööstule ja tervise tugevdamisele paneb trennis käimine end ikka iseendaga palju rohkem rahul olema. Ja boonuseks on see, et tänu sõpradega koos trennis käimisele saan ka ülikiirel ajal nendega regulaarselt kokku, milleks muidu palju keerulisem aega leida oleks, seega 2-in-1.

Loreta: Trenni tegemine annab energiat, tühjendab pead, aga vahel ka täidab pea heade mõtetega, mis muidu oleks kuskile kinni jäänud ja mitte minu
teadvusesse jõudnud. Trenn üleüldiselt tekitab head
kerget olemist.

Milline on Sinu suhe spordi ja treeningutega?

Kertu: Hektiline. Olen varem tegelenud mitu aastat tantsimisega ja käinud jõusaalideski, kuid eriti peale koroona-aastaid on mul natuke raske olnud ennast trennirutiini viia. Seega olen väga uhke, et olen nüüd endas tasakaalu leidnud – ja juba jaanuari algusest regulaarselt 2-3 korda nädalas trennis käinud.

Eva Johanna: Kooli ajal hakkasin võrkpalli mängima, mis on siiani minu südamesport. Kuigi tulin hiljuti võrkpallitrennist ära, katsun ikka vähemalt suviti leida võimalusi, et randa sõpradega palli toksima jõuda. Hobikorras olen erinevaid alasid katsetanud, aga millegi muuga kunagi nii pühendunult tegelenud ei ole, sest minu veidi püsimatu loomus ei lase ühe asja juurde eriti pikaks jääda.

Olen praeguseks mitu aastat käinud ka surfireisidel, mis on minu jaoks kindlasti maailma kõige-kõige rahuldustpakkuvam ja ägedam tegevus ja sel aastal on eesmärk seda ka Eestis katsetada – Väänas ja Hiiumaal pidavat aeg-ajalt päris head surfi saama. Väga hindan ka joogat, mis on samapalju treening nii vaimule kui ka kehale. Suur tugitoolisportlane ma ei ole, aga jalka EMid ja MMid on ikka iga paari aasta tagant ka minu jaoks kuu aega kestev spordipidu, ja endiselt üritan ka võrkpallimaailmal silma peal hoida.

Loreta: Ma arvan, et ma olen alati olnud üle keskmise sportlikum ja juba lapsena proovisin muusikakooli kõrvalt sadat erinevat trenni. Näiteks käisin ratsutamas, tennises, ujumas, isegi pinksitrennis… Aga juba seda lugedes võib aru saada, et mul on natuke raskusi järjepidevusega, sestap ei pühendunud ma nendele trennidele liiga kauaks. Praegu ma lihtsalt märkan vajadust mingisugusegi liikumise järele, olgu selleks päeva jooksul jala ühest kohast teise minek, poksitrenn, jooga või ujumine. Keha ise küsib trenni järele.

Keha ise küsib trenni järele.

Mis on Sinu hetke lemmiktrenn?

Kertu: Hetkel on mu lemmikuteks BodyCombat ja jooga, ka naudin väga BodyPumpi.

Eva Johanna: Absoluutne lemmik hiljutine avastus on BOXBOX! Värskelt renoveeritud MyFitness Kristiines on selles trennis tõeline lust käia. Poleks kunagi arvanud, et poksimist naudin, pidasin seda alati pisut vägivaldseks alaks ja mu rahuliku loomuga mitte sobivaks, aga see power ja energia, mis selle trenniga kaasas käib, on tõesti vabastav. Üldiselt naudin trenne, kus saab täiega higistada, ja seal seda saab!

Loreta: Koeraga jalutamine. MyFitnessi kavast BOXBOX.

 

Mida veel teed, et oma tervist – nii füüsilist kui vaimset – pingelisel ajal hoida?

Kertu: Mul on üsna lihtsad nipid, millega ennast pingelisel ajal toetada üritan: jalutuskäigud värskes õhus ja päikese käes, kultuurielamused (teater ja elav muusika) ning võimalikult korralik uni.

Trennist on saanud mu vaimse ja füüsilise tervise jaoks väga oluline toetaja.

Eva Johanna: Kindlasti tahaks selles olla palju parem kui praegu ja pean tunnistama, et MyFitnessis käima hakkamine on sellele tublisti kaasa aidanud. Lisaks trennile jalutan palju, üritan nii tihti kui võimalik päikese käes patareisid laadida, veedan sõpradega aega. Katsun meeles pidada, et vahepeal lihtsalt tuleb end korraks kasvõi sunniviisiliselt tööelust välja lülitada, ükskõik kui pikaks to-do list veninud pole või mitu vastamata kirja meilboksis ootamas on. Asjad, mille väärtusest olen väga teadlik, aga mille implementeerimist veel harjutan, on korralik uni ja päriselt puhkamine. 😊 Aga luban, et peagi olen ka neis meister.

Loreta: Pingelisel ajal katsun teadvustada seda, et see on lihtsalt mingi periood ja proovin jälgida, et kõik muud asjad oleksid enam-vähem korras. Et saaksin piisavalt unetunde, sööksin täisväärtuslikult, tarbiksin päeva jooksul korralikult vett, oleksin värske õhu käes ja lihtsalt prooviksin vahepeal hetke võtta, et näiteks sügavamalt hingata. Sellised tegelikult hästi lihtsad ABC tõed aga toimivad.

Miks peaks iga spordisõber ka Tallinn Music Weekile tulema?

Kertu: Kontserdipaikade vahel ruttamine ja hommikuni tantsimine – need on ju spordi eest! Aga loomulikult leiab siit nii head muusikat kui ka mõttekaaslasi, keda-mida endaga trennidesse kaasa võtta.

Eva Johanna: TMW-i võib tegelikult ka vaadata nagu trenni: meeletult palju ühest kohast teise jooksmist, püstitatud laivi-eesmärkide täitmist ja võidurõõmu, kui uue ägeda lemmikartisti avastad.

Loreta: Sest Tallinn Music Weekil on võimalik oma päevane sammude arv täis saada kohe kindlasti!

 

Kõigil MyFitnessi liikmetel on võimalik soetada Tallinn Music Week ürituse pass 10% soodsamalt veebipoest kasutades koodi ‘myfitness’. Endale sobivad kontserdid saad valida siit. Ootame kõiki trennisõpru peale trenni Tallinn Music Week muusikaelamustele!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?