MyFitness

Meil on suur rõõm teatada, et juba esmaspäevast, 3. maist on MyFitnessi spordiklubid taas kõigile sportimiseks avatud! Ootame Sind tagasi trenni! 

Täiendav informatsioon MyFitnessi liikmelepingute ja muude teenuste kohta:

  • Märtsikuu paketitasu arvega tekkinud kasutamata ettemaks perioodi 11.03.2021-31.03.2021 eest tasaarveldatakse järgmise perioodi arvega pärast klubide taasavamist.
  • NETFIT jätkab treeningute ja broadcastidega! Tuletame meelde, et aktiivsele liikmele (kes pole treeningpuhkusel) on NETFIT TASUTA! Seega saad treenida iseseisvalt jõusaalis ja rühmatreeningutes osaleda edasi NETFITIS. Treeningpuhkusel olijal on võimalus aktiveerida NETFIT pakett, hinnaga 9,95€/kuus.
  • Liikmelepingute aktiveerimisel lõpeb liikme poolt aktiveeritud tasuline NETFIT pakett automaatselt.

Võimalusi treenimiseks on palju: 

  • Jõusaalid ja basseinid on avatud.
  • Rühmatreeningute saalid on avatud iseseisvateks treeninguteks.
  • 1+1 personaaltreeningud jätkuvad – leia endale sobiv treener siit.
  • Jätkame laste- ja noortetreeningutega ZOOM keskkonnas (täpsema info saadame eraldi).
  • Lastehoiud on avatud.

Rühmatreeningutega jätkame esialgu meie NETFIT keskkonnas, mis on meie aktiivsetele liikmetele tasuta ja lisaks leiad nüüd tunniplaanist ka MyFitnessi välitreeningud!

MyFitnessi sisekorraeeskirjadest leiad täiendavat infot kõigile piirangutega seotud küsimustele. Täiendavate küsimuste tekkimisel võta julgelt ühendust oma koduklubi juhataja või klienditeenidusega. Hoia kindlasti pilk peal MyFitnessi sotsiaalmeedia kanalitel ja kodulehel.

Enne klubisse tulekut palun veendu, et klubis on piisavalt ruumi.

VAATA KLUBIDE TÄITUVUST

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?