MyFitness

Trenn on tervis ja just seetõttu jagame veebruaris kõigile oma liikmetele 3 TASUTA sõbrapiletit. Sõbrakuul treenivad Sinu sõbrad MyFitnessis koos Sinuga tasuta!

Perioodil 01.02.2024 – 18.02.2024 saab iga MyFitnessi liige klubi infokioskist 3 tasuta digitaalset SÕBRAPILETIT ning võtta sõbra 3 x trenni kaasa või hoopis jagada 3 tasuta treeningkorda erinevatele sõpradele! Valik on Sinu!

 • Kampaania kestab 01.02.2024 – 18.02.2024 (kaasa arvatud) kõigis MyFitness klubides üle Eesti. Sõbrapiletid kehtivad kasutamiseks kuni 18.02.2024.
 • Kampaania kehtib MyFitness klubi lepingulistele liikmetele ja perioodikaardi omanikele (v.a. treeningpuhkusel olevale liikmele).
 • MyFitnessi klubiliige saab kampaaniaperioodil (01.02.2024 – 18.02.2024) võtta endaga klubisse treeningule kaasa kolm sõpra või kinkida 3 tasuta treeningpääset ühele või erinevatele sõpradele iseseisvaks klubikülastuseks (kuni 18.02.2024).
 • Klubiliikmel ei ole kohustuslik minna treeningusse koos sõbraga. Klubiliikme sõber saab sõbrapileti alusel ka iseseisvalt endale sobivat klubi külastada.
 • Sõbrapiletid tagavad tasuta sissepääsu MyFitnessi liikmete sõpradele kõigis MyFitnessi klubides üle Eesti.
 • Sõbrapileti saab MyFitnessi liige saata endale registreerimisekraanilt vajutades selleks sõbrapileti nupule. Sõbrapilet leiad MyFitness mobiilirakendusest QR koodi kujul, mida saad koos sõbraga trenni tulles skännida või teha ekraanist pildi ning saata sõbrale kasutamiseks isseisvalt. Lisaks ilmuvad sõbrapiletid ka koodi kujul MyFitnessi veebi iseteeninduskeskkonda ja see on edasisaadetav sõpradele.
 • Sõber saab kasutada tasuta külastust (digitaalset sõbrapiletit) näidates talle saadetud sõbrapileti koodi oma telefonist või väljaprindituna klienditeenindajale.
 • Sõbrapiletiga puudub võimalus koha broneerimiseks rühmatreeningus. Vabade kohtade olemasolul saab Sõbrapiletiga treeningut külastada.
 • Sõbrapiletid on kasutuseks vastavalt sisekorra eeskirjadele ehk isikutele alates 12. eluaastast koos lapsevanemaga ja üksi kasutamiseks alates 15. eluaastast.
 • MyFitnessi sõbrapiletiga külastamisel on kindlasti vajalik ka kapi tabalukk. Kui kliendil tabalukku pole, saab ta selle tasu eest klubi vastuvõtust rentida või osta uue tabaluku vastavalt kehtivale hinnakirjale.

SÕBRAPILETID ISETEENINDUSKESKKONNAS

 1. Mine www.myfitness.ee veebilehele
 2. Sisene iseteeinduskeskkonda –>  Vajuta “sisene” –> logi sisse parooli, Smart- ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga
 3. Liigu alla ja leiad “SINU KINKEKOODID” –> Sinna ilmuvad kõik piletid, mida oled klubiekraanilt saatnud. Kui kood on kasutatud, siis antud pilet kaob.
 4. Edasta antud kood sõbrale, kes saab seda letis näidata ning minna trenni.


SÕBRAPILETID MOBIILIRAKENDUSES

 1. Ava MyFitness mobiilirakendus
 2. Vaata kõiki oma vautšere – vajuta “vaata kõiki”
 3. Avamiseks vajuta “vaatan vautšereid”
 4. Ava sõbrapiletid ühekaupa
 5. Skänni letis koos sõbraga VÕI tee ekraanist pilt ning edasta sõbrale QR kood.

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?