MyFitness

Tänapäeva kiire elutempo juures on ülioluline leida viise, kuidas hoida oma töötajad motiveeritud ja tervena. MyFitnessi rühmatreeningud pakuvad suurepärast võimalust saavutada mõlemad eesmärgid. Need treeningud ei ole ainult efektiivsed, vaid ka väga lõbusad, aidates tugevdada meeskonnavaimu ja luua mõnusat harmooniat tööõhkkonda. 

Mitmekülgsed treeningud

Olgu eesmärgiks vastupidavuse arendamine, lihastoonuse tugevdamine või vaimne heaolu, igaüks leiab endale sobiva treeningu konseptsioonide hulgast nagu:

  • Cardio: Treeningud, mille peamine eesmärk on kogu keha vastupidavuse arendamine. Sellised treeningud nagu Studio X, BOXBOX, BodyAttack ja BodyCombat aitavad suurendada südame-veresoonkonna vastupidavust ja põletada kaloreid.
  • Strength: Treeningud, mis keskenduvad lihaskonna tugevdamisele ja lihastoonuse tõstmisele. Fusion Pilates, CrossTraining, BodyPump ja StrongBody on suurepärased valikud neile, kes soovivad arendada jõudu ja lihasmassi.
  • Body & Mind: Treeningud, mis parandavad liikuvust ja painduvust ning samal ajal hoolitsevad keha ja vaimu eest. Need tasakaalustavad ja rahustavad tunnid hõlmavad joogaharjutusi, pilatest ja venitusseansse, mis aitavad leevendada stressi ja parandada üldist heaolu. BodyBalance, Yoga, Pilates ja YinYoga on ideaalne viis, kuidas saavutada harmooniat keha ja meele vahel.
  • Aqua: Treeningud basseinis, mis pakuvad madala koormusega ja liigestesõbralikke harjutusi. Aqua-treeningud on suurepärane viis kogu keha treenimiseks, parandades vastupidavust, tugevust ja liikuvust vee loomuliku takistuse abil. AquaToning ja AquaBox on fantastilised võimalused vees treenimiseks, pakkudes tõhusat ja lõbusat treeningut.

Miks tulla tiimiga rühmatreeningusse?

Ettevõtte kollektiivina rühmatreeningutes osalemine pakub mitmeid eeliseid, mis ulatuvad tervise parandamisest kuni meeskonnavaimu tugevdamiseni. Siin on mõned põhjused, miks kollektiivsed rühmatreeningud võiksid olla just see, mida ettevõte vajab.

  • Personaalsed rühmatreeningud: Treeningud ainult töötajatele. Personaliseeritud ja paindlik treening just tiimi poolt valitud ajal annab võimaluse planeerida treeninguid kõigile sobival ajal. 
  • Motivatsioon ja toetus: Treening koos kolleegidega loob tugeva motivatsiooni ja toetava keskkonna, mis aitab saavutada paremaid tulemusi.
  • Tervis ja töövõimekus: Regulaarne füüsiline aktiivsus on üks parimaid viise stressi leevendamiseks. Rühmatreeningutes osalemine annab töötajatele võimaluse lõõgastuda ja pingetest vabaneda, mis aitab neil tööle naasta värskema ja energilisemana. 
  • Meelelahutus ja meeskonnatöö: Lõbusad ja mitmekülgsed treeningud aitavad tugevdada meeskonnavaimu ja pakkuda lõõgastust pärast tööpäeva. Ettevõtted, kes väärtustavad oma töötajate heaolu ja pakuvad võimalusi ühisteks tervislikeks tegevusteks, loovad positiivse tööõhkkonna. See aitab tõsta töötajate rahulolu ja lojaalsust ettevõtte vastu. Positiivne tööõhkkond suurendab ka töötajate motivatsiooni ja pühendumust. 

“Meil oli kõigil nii hea meel, et saime enda päeva nii vahvalt alustada! Mihkel oli lõbus ja tõmbas kõigi trennimeeleolu käima – siit tervitused kindlasti ka Mihklile!’’ 

Ettevõte Fifaa FUSION PILATES rühmatreeningus

Personaalsetes rühmatreeningutes osalemine pakub mitmeid eeliseid, alates füüsilisest tervisest kuni meeskonnavaimu tugevdamiseni. Treeningud on oluline osa töötajate üldise heaolu ja produktiivsuse tõstmiseks. Ettevõtted, kes panustavad oma töötajate tervisesse ja heaolusse, loovad ka tugeva ja motiveeritud meeskonna, mis suudab tõhusalt ja tulemuslikult täita ettevõtte eesmärke. 

Koos treenides saavutame rohkem! Kui ka Sinu ettevõte soovib veeta lõbusalt meeskondlikku aega ning panustada töötajate heaolusse, siis leidke sobivaim rühmatreening ning täida päring SIIN>  

Tagage oma töötajatele tervislikum ja rõõmsam eluviis läbi MyFitnessi rühmatreeningute! 

Trennis näeme! 


Simon Lukka

+372 5306 5010

simon.lukka[at]myfitness.ee

Ärikliendi projektijuht

 

 

 


Küsi oma ettevõttele pakkumine!

"*" indicates required fields

Töötajate arv, millise teenuse vastu tunnete huvi, kompensatsiooni suurus.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?