MyFitness

Uus Nike Training Club Challenge  – IN PROGRESS

Meil kõigil on „see miski“, mille poole me pürgime. Me teeme seda järjepidevalt ja isegi, kui vahel kukume, tõuseme taas üles ja liigume edasi. See protsess ei peatu kunagi, samamoodi, nagu ei peatu ka sina. Kui tunned, et nautisid suve täiel rinnal ja treeningud jäid tahaplaanile – ei ole hullu! Kui tunned, et üksi ei jaksa – ei ole hullu! Koos Nike Training Club liikmete ja treeneritega leiad sa täpselt selle inspiratsiooni- ja motivatsioonilaengu, mis viib sind edukalt oma eesmärgini! Kuidas saaksidki jätta trenni minemata, kui seal ootab sind ees uskumatu kambavaim? Liitu Nike Training Club väljakutsega MyFitness klubides alates 30.09.2019

PS! Kõigile mitte-MyFitnessi liikmetele on kõikidesse NTC tundidesse sissepääs 5€

Treeningud, mille käigus on võimalik templeid koguda, toimuvad valitud MyFitnessi klubides, ajavahemikus 30. september – 15. detsember 2019. Treeningud on jagatud kolme NTC suuna vahel – vastupidavustreeningud ehk ENDURANCE, jõutreeningud ehk STRENGTH ning liikuvust parandavad ja taastavad treeningud ehk MOBILITY.

Lisamotivatsiooniks saavad Nike Training Club Challenge’is osalejad koguda preemiapunkte: iga trenni eest saab ühe templi ning kogutud templid annavad Sulle soodustusi Nike poodides ning tagavad pääsu eritreeningutesse. Selleks, et areng oleks püsiv ja treening-graafik mitmekülgne, on soovitame kokku saada:

 • 20 ENDURANCE
 • 20 STRENGTH
 • 10 MOBILITY või YOGA templit

Püüa planeerida oma nädal nii, et jõuaksid võrdselt arendada nii oma vastupidavse- kui ka jõunäitajaid, samas pakkuda kehale ka taastavaid liikuvustreninguid, mis on treening-protsessis olulisel kohal. Kõigi rõõmuks on sel korral tagasi ka TESTID – info nende kohta Facebooki grupis

PS! Eritreeningus osalemine tagab samuti templi. Täpsem lisainfo saabub koos treeninguga.

Millised preemiad sind ootavad?

 • 15 trenni = -15%
 • 30 trenni = -30%
 • 40 trenni = -40%
 • 50 trenni = -50% ühekordset soodustust Nike esinduskauplustest.

NB! Soodustus on ühekordne ja kehtib täishinnast kuni 29. detsember 2019 Nike Viru ja Ülemiste kauplustes.

KUIDAS OSA VÕTTA?

 1. Vali välja meelepärane MyFitness klubi – Solaris, Postimaja, Mustamäe, Balti Jaama Turg, Ülemiste City, Rävala, Tartu Kesklinn, Tartu Lõunakeskus või Pärnu.
 2. Vaata treeningute kellaaegu MyFitnessi tunniplaanist.
 3. Registreeri ennast treeningule.
 4. SAA OSA KÕIGE VINGEMAST TREENINGPUNDIST!

Challengega võid liituda igal ajal + kutsu sõber ka trenni!

NTC Challenge 2019 Facebooki grupiga saad liituda SIIN

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?