MyFitness

9. Mail kell 14 toimub heategevuslik jooks Wings for Life World Run, mis toimub sel aastal läbi äpi ning millega kogutakse raha seljaaju vigastuste ravivõimaluste leidmiseks.

Jooksuvõistluse algatas Wings for Life fond, mis tänaseks on toetanud üle 200 teadusprojekti 19 riigis. 100% jooksuga kogutud rahast annetatakse heategevuseks ning kokku on kogutud juba üle 29 miljoni euro. Eelmisel aastal jooksid 77 103 inimest 104 riigist ning sel aastal ootame jooksma ka Sind!

Igaüks määrab läbi rakenduse oma soovitud distantsi nii et kõik võivad ja saavad osaleda – nii harrastajad, ratastoolis sõitjad kui ka olümpiavõitjad.
Registreeri end siin ning jookseme kõik koos 9.mail nende eest kes ise joosta ei saa!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?