MyFitness

Pakume sulle superhead võimalust saavutada läbi toitumise suvel enda ideaalvorm. MyFitnessist saad soetada endale juunis 3 toitumisnõustamist ja 1 kehaanalüüsi hinnaga 99 eurot!

Toitumisnõustamise teenust pakuvad MyFitness Tallinna spordiklubides:
Kadi Kõiv (kadi.koiv@myfitness.ee)
Katriina Maidla(katriina.maidla@myfitness.ee)
Kendra Vaino (kendra.vaino@myfitness.ee)
Kadi Reintam (kadi.reintam@myfitness.ee)
Kaia Kollo (kaia.kollo@myfitness.ee)
Diana Mogiš (diana.mogis@myfitness.ee)

Toitumisnõustamise teenust pakuvad MyFitness Tartu spordiklubides:
Kristel Saar (kristel.saar@myfitness.ee)
Levo Kirn (levo.kirn@myfitness.ee)

Toitumisnõustamise teenust pakuvad MyFitness Viljandi spordiklubides:

Airi Põdra (airi.podra@myfitness.ee)

Toitumisnõustamise teenust pakuvad MyFitness Narva spordiklubides:

Inessa Kostomarova (inessa.kostomarova@myfitness.ee)
Olga Pantelejeva (olga.pantelejeva@myfitness.ee)
Pavel Borovkov (pavel.borovkov@myfitness.ee)

Aja broneerimiseks kirjuta nõustajale e-kiri pealkirjaga “Eripakkumine 99” või broneeri aeg läbi tunniplaani SIIT.

Eripakkumine kehtib 01.06.19-30.06.19

Miks peaks pöörduma toitumisnõustaja poole?

Liigne kehakaal, väsimus, stress, seletamatud peavalud ja muud terviseprobleemid on paljudele inimestele igapäevaseks kaaslaseks. Toitumisnõustamine on personaalne konsultatsioon, kus analüüsitakse tänaseid toiduvalikuid ja terviseprobleeme, mida saab toiduvalikuga parandada.

Menüü analüüs

Selleks, et toitumisnõustaja saaks ülevaate kliendi hetkeolukorrast, tuleb alustuseks täita mõned päevad toitumispäevikut. Nii saavad selgeks menüüs esinevad kitsaskohad ning toitumisnõustaja saab jagada soovitusi, kuidas edaspidi toidulauda tervislikumaks muuta. Põhjalik menüü analüüs näitab, kas organism saab toidust vajalikud põhitoitained, vitamiinid ja mineraalained.

Lisaks menüü analüüsimisele palub toitumisnõustaja täita ka vastuvõtule registreerimise lehe, et saada rohkem informatsiooni kliendi elustiilist, harjumustest, terviseprobleemidest jne. Näiteks kaalu langetada sooviva inimese puhul on oluline teada, millised on tema senised toitumisharumised, kui regulaarne on tema päevakava, kas ta valmistab toitu ise või sõltub näiteks oma teistest pereliikmetest. Sellise eelinfo saamine võimaldab nõustajal ette valmistuda ja tegeleda iga kliendiga just tema soovidest ja vajadustest lähtuvalt.

Kaalulangetus

Abi saab ka muude murede korral. Näiteks valmistavad paljudele inimestele muret seedevaevused – toitumisnõustaja abiga selgitatakse välja põhjused ning toidulauda korrigeerides on võimalik muredele leevendust leida. Ka allergiate ja/või toidutalumatuse korral saab nõu, kuidas mittesobivaid toiduaineid asendada ning samas tagada toitainete kättesaadavus. Samuti saavad asjakohast infot taimetoitlased, kes soovivad toituda tervislikult, mitmekülgselt ja tasakaalustatult.

Esimene konsultatsioon

Kui esimesed sammud – toitumispäevik ja ankeet – on täidetud, siis lepitakse kokku aeg kohtumiseks.  Aega tuleks varuda tunnikese jagu. Põhjalik tagasiside täidetud toitumispäevikule, eesmärkide püstitamine, plaani koostamine, sobivate lahenduste leidmine jpm teemad saavad läbi arutatud. Klient saab sellelt kohtumiselt kaasa teadmised, kuidas ise end aidata parimal võimalikul viisil ning teadmise, et tal on olemas tugisüsteem – toitumisnõustaja aitab tekkinud murekohtasid lahendada.

 Järgnevad konsultatsioonid

Sõltuvalt olukorrast ja soovist saab kokku leppida kohtumisi ka edaspidiseks. Näiteks kaalulangetamise või ka tõstmise puhul on hea, kui spetsialist kindla aja tagant toitumispäeviku üle vaatab ja vajadusel parandusi teeb.  Mõnel juhul piisab ka ühest konsultatisoonist.

Teadlikkuse suurendamine   

Suurt rõhku pööratakse toitumisnõustamisel kvaliteetse ja tervist toetava toitumise teadlikuse tõstmisele.  Nii saavad kohtumisel selgeks, kuidas teha häid valikuid kaubanduses, millised on nipid kiire, kuid samas tervisliku toidu valmistamiseks, saab lihtsaid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas senised mitte nii tervislikud valikud asenduksid tervislikemate alternatiividega ning samas maitseksid hästi.

Kokkuvõtted

Igale toitumisnõustamisele järgneb kokkuvõtete tegemine, kus nõustaja toob välja lühidalt olulised punktid ja saadab koos muu vajamineva infoga kliendile. Soovi korral saab kaasa retsepte. Menüü tervislikumaks muutmine võib olla tore ja nauditav, sest paremad toiduvalikud annavad hea enesetunde, soovitud tervisliku kaalunumbri ja rohkem energiat!

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?