MyFitness

Personaaltreeningute pakkumine kehtib allolevate personaaltreenerite juurde. Kinnitamiseks saada personaaltreenerile kiri sisuga “7+1”. Ole kiire-ajad täituvad ruttu! Sooduspakkumisega treeningpakette saab soetada vahemikus 01.06.18-30.06.18.

 

Aili Saar aili.saar@myfitness.ee
Aleksa Furs aleksa.furs@myfitness.ee
Aleksei Sojustov aleksei.sojustov@myfitness.ee
Britta Aduson britta.aduson@myfitness.ee
Darola Kruusik darola.kruusik@myfitness.ee
Diana Mogiš diana.mogiš@myfitness.ee
Eliise Saska eliise.saska@myfitness.ee
Indrek Viska indrek.viska@myfitness.ee
Inga Neissaar inga.neissaar@myfitness.ee
Kardi Laansoo kardi.laansoo@myfitness.ee
Karl Sutt karl.sutt@myfitness.ee
Kristel Saar kristel.saar@myfitness.ee
Kristi Roosimägi kristi.roosimagi@myfitness.ee
Laura Koobas laura.koobas@myfitness.ee
Laura-Liza Treilmann laura.treilmann@myfitness.ee
Levo Kirn levo.kirn@myfitness.ee
Liivi Kivimäe liivi.kivimäe@myfitness.ee
Loora Salurand loora.salurand@myfitness.ee
Maali Pruul maali.pruul@myfitness.ee
Mailiis Stolts mailiis.stolts@myfitness.ee
Polina Mattisen polina.mattisen@myfitness.ee
Priit Loog priit.loog@myfitness.ee
Rainer Lausing rainer.lausing@myfitness.ee
Robert Grossmann robert.grossmann@myfitness.ee
Siim Tõemets siim.tõemets@myfitness.ee
Siiri Maisa siiri.maisa@myfitness.ee
Taavi Merisalu taavi.merisalu@myfitness.ee
Tanel Trunin tanel.trunin@myfitness.ee
Vahur Kiis vahur.kiis@myfitness.ee

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?