MyFitness

Nagu kala vees, on Martin spordi sees. Martin on füsioterapeut ja personaaltreener, mis tähendab parimat kombot, sest võid kindel olla, et treeningud on efektiivsed, ohutud ja just Sinu iseärasusi arvestavad.
Martin teab, et inimesed on väga erinevad ja seetõttu testib ta trenni tulles Sinu keha liikuvust, lihaste võimekust, aeroobset seisukorda ning tuvastab puudused rühis ja erinevates liigutustes. Selle info põhjal paneb ta paika plaani, kuidas Sind kõige paremini eesmärkide saavutamisel aidata saab. Trenni ajal võib ta Sulle veel toitumisest rääkida ja paar nalja teha, kui Sa ilusasti harjutusi teed.
Martin on olnud füsioterapeut aastast 2010 ja treener aastast 2013. Füsioterapeudina on ta töötanud FC Flora esindusmeeskonnaga, Eesti Jalgpalli koondistega ja Eesti Laskesuusatamise koondisega. Ehk ta teab väga hästi, kuidas vigastused tekivad ja kuidas neist võimalikult kiiresti taastuda. Kui oled mõne vigastusega hädas, siis Martin on alati õige valik!
*Treener ei osale sooduspakkumistes

Personaaltreening 1x 65.00
Personaaltreening 7x 399.00
Kehaanalüüs 15.00
Personaaltreening 3x 180.00
Personaaltreening 3x sõbraga 234.00
Füsioteraapia 7x 399.00
Personaaltreening 1x sõbraga 85.00
Personaaltreening 7x sõbraga 519.00
Füsioteraapia 65.00
Treeningkava 65.00

"Kõik on võimalik, kui piisavalt tahta!"

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?