MyFitness

Füsioteraapia
Rühi ja liikuvuse parandamine
Vigastuste ravi ja ennetus
Eesmärgipärane jõutreening igale tasemele
Sportliku eriala arvestav jõutreening igale tasemele
Treening oma keharaskusega
Kaalulangetus

Nagu kala vees, on Martin spordi sees. Martin on enda elus tegelenud väga paljude spordialadega. Tänu sellele ta teab, kuidas keha liigub ja mida peab tegema, et keha liiguks veel paremini ja efektiivsemalt.
Martin on töötanud füsioterapeudina sportlastega aastast 2010. Ta on tulnud kahel korral Eesti meistriks nii jalgpallis (FC Flora) kui ka saalihokis (SK Augur). Ühe hooaja oli Martin füsioterapeudiks Eesti Laskesuusakoondises, ning kaheksa aastat oli Martin Eesti Jalgpalli Liidu füsioterapeut meeste-, naiste-, ja noortekoondistele. Martin teab, kuidas vigastused tekivad ja kuidas neist taastuda võimalikult efektiivselt. Kui oled mõne vigastusega hädas, siis Martin on alati õige valik! Eksimusruumi ta ei tunnista, sest ta teab väga hästi kui halb on vigastatud olla ja tema tahab, et Sa võimalikult kiiresti terveks saaksid.
Treenerina on Martin töötanud aastast 2013. Oma töös kasutab ta printsiipi: „Ei ole olemas halba või valet harjutust, iga harjutuse jaoks on lihtsalt oma aeg ja koht. Harjutuste valikul tuleb lähtuda enda eesmärgist ja treenida teadlikult vastavalt oma võimetele.“ Trenni ajal võib ta Sulle veel toitumisest rääkida ja paar nalja teha, kui Sa ilusasti harjutusi teed.

Füsioteraapia 50.00
Füsioteraapia 7x 333.00

"Kõik on võimalik, kui piisavalt tahta!"

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?