MyFitness

Kristel on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala, sealhulgas mooduli „Liikumisharrastus ja personaaltreening“. Läbinud erinevaid füsioterapeutilisi koolitusi, motokrossi abitreener, FAF Foundation baaskoolitus ja täiendab ennast treeneri, füsioteraapia ja jalgpalli alaselt.
Armastus spordi vastu tekkis Kristelil väga vara. Nautides ise sporti, meeldib Kristelile inimesi treenida, õpetada ja andma võimalikult palju näpunäiteid, et inimesed naudiks seda, mida nad teevad
Olen elus proovinud väga palju erinevaid spordialasid, kuid igapäevaselt tegelen erinevate treeningutega jõusaalis ja võistlen motokrossis. Lisaks treeneritööle tegelen jalgpalluritega, vigastuste ennetamise ja taastumisega.

Personaaltreening 1x 45.00
Personaaltreening 7x 266.00
Grupi personaaltreening 1x 72.00
Grupi personaaltreening 7x 579.00
Kehaanalüüs 15.00
Trenni-ja toitumisnõustamine 45.00
Personaaltreening 3x 120.00
Treeningprogramm 7X (1 inimese tasu 4-liikmelises grupis) 126.00
Personaaltreening 7x sõbraga 346.00
Personaaltreening 1x sõbraga 59.00
Personaaltreening 3x sõbraga 156.00
Treeningkava 45.00
Trenni-ja toitumisnõustamine 7x 266.00

Kristel Raba

"Liikuv inimene on õnnelik inimene!"

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?