MyFitness

Kadi on trenni teinud juba lapsest saati. Jõusaali treeningutega alustas pea 10 aastat tagasi. Olles siis ise algaja ja teab, mis tähendab olla alustaja. Iga uus algus on raske ja motivatsioon võib kergelt kaduda. Siin saab abiks olla treener, kes innustab ja aitab eesmärgini jõuda. Olgu selleks siis kaalulangetus, lihasmassi kasvatamine, tervislikum toitumine või parem enesetunne ja rohkem energiat.Kadi on avatud ja sõbralik ning mõistab, et kõigil on erinevad eesmärgid ja ka seda, et vahel polegi see päris selge, kuhu tahetakse jõuda. Ta aitab leida parima kombinatsiooni. Ta on lõpetanud IntensivePT personaaltreenerite koolitusi ja arendab ennast läbi erinevate koolituste. Me õpime ja areneme iga päev!

Personaaltreening 1x 50.00
Personaaltreening 7x 299.00
Kehaanalüüs 15.00
Personaaltreening 3x 135.00
Personaaltreening 7x sõbraga 392.00
Personaaltreening 3x sõbraga 177.00
Personaaltreening 1x sõbraga 65.00
Treeningkava 50.00
Treeningprogramm 7X (1 inimese tasu 4-liikmelises grupis) 147.00

"Keegi ei anna alla!"

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?