MyFitness

Kuidas sporti teha nii, et see valmistab rõõmu ja on samas efektiivne? Sellele küsimusele on palju võimalikke vastuseid ja Indrek aitab just Teie jaoks õige leida. Ta on avatud iseloomuga ja tähelepanelik treener, kes aitab põnevate ja rutiinivabade treeningutega soovitud eesmärkideni jõuda, olles samas kannatlik ning valmis harjutusi mitmeid kordi selgitama, et õige tehnikani jõuda. Teretulnud on kõik erisoovid, treeningplaane saab täiendada näiteks eriharjutustega suusatajale, ratturile, sõudjale vm kestvusala harrastajatele ja lihvida ka nende alade tehnikat.
Indrek on läbinud FAF personaaltreeneri koolituse ja saavutanud väljapaistvaid tulemusi erinevatel spordialadel. Nende hulka kuuluvad kuuekordne Eesti meistrikuld sisesõudmises ja rahvusvahelise Alfa sisesõudevõistluse võit, Tartu maratoni esisaja koht 2018. a., Wattbike siseratta sarja 4-kordne üldvõit, Olümpia trepijooksu võit, 4 korda Vasaloppeti läbimist jpm. Kehastades ise jõu ja vastupidavuse parimat võimalikku kombinatsiooni, aitab Indrek ka Teil seda saavutada.

Personaaltreening 1x 50.00
Personaaltreening 7x 299.00
Grupi personaaltreening 1x 81.00
Kehaanalüüs 15.00
Personaaltreening 3x 135.00
Personaaltreening 3x sõbraga 177.00
Personaaltreening 7x sõbraga 392.00
Personaaltreening 1x sõbraga 65.00
Treeningprogramm 7X (1 inimese tasu 4-liikmelises grupis) 126.00
Treeningkava 50.00

"Alusta juba täna!"

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?