MyFitness

Koos MyFitnessiga ümber maakera!

MyFitnessi 10nda tegutsemisaasta puhul võtame ette vägeva eesmärgi! MyFitnessi töötajate ja liikmetega abiga tahame liikuda perioodil 13.08-06.10.2018 40 075 kilomeetrit ehk teha maakerale tiir peale! Arvesse lähevad MyFitnessi klubides kardioseadmetel (millel saab mõõta kilometraazi) läbitud kilomeetrid ning ka MyFitnessi klubide basseinides kogutud ujumiskilomeetrid.  Lõpetades tuleb teha kardioseadme ekraanist või pulsikellast pilt, kus on näha läbitud kilomeetrid ja laadida see Instagrami. Oluline on lisada #myfitnesskm ja @myfitnesseesti. Võimalik on koguda kilomeetreid ka õues. Loe täpsemalt projekti kohta reeglitest.

Kõikide kilomeetrikogujate vahel loosime välja ka vingeid auhindu! Loosi lähevad Polari 430 pulsikell, 2 NIKE treeningriiete komplekti vabal valikul, luksuslik SPA pakett kahele Estonia SPAs suvises Pärnus ja edasi-tagasi otselend Nordicaga vabalt valitud sihtkohta!

Lisaks peaauhindadele loosime projekti jooksul mitmeid eriauhindu välja meie partneritelt. Jälgi jooksvalt infot projekti kohta kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites!

Tule ja anna oma panus, teeme koos ajalugu!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

MyFitness