MyFitness

Vaikselt hakkavad ilmad soojemaks minema ja õhtud pikemaks. Nüüd on parim aeg mõnusal kevadõhtul väike jooksuring teha. Tuletame meelde, et jooksma ei pea tunde, vaid alustuseks piisab ka väiksemast jooksuringist. Seda on hea harjumuseks kasvatada vahelduseks enda treeningute juurde. 

Meie treeningute juht Eva Ottas pole kunagi olnud tulihingeline jooksufänn. Vahel tuleb siiski tossud välja otsida ja rajale minna, kuna see on oluline osa täisväärtuslikust treeningkavast. Seoses Wings For Life heategevusjooksu üritusega jagas Eva meile nippe, kuidas kõige lihtsam oleks jooksmisega alustada ja lisaks hoida end motiveerituna.

Ole järjepidev

Ära jäta jooksmiskordade vahele pikki pause, päris nullist jooksma minnes ei saavuta Sa jooksuaega, mida ootad või lõpetad hoopis vigastusega. Alusta juba nüüd, et olla järjepidev!

Valmista end ette

Mida Sa võiksid teha enne jooskma minekut? Puhka välja, joo piisavalt vett ning tarbi tasakaalustatud toitu, see on parim kütus su kehale. Lisaks tagavad parima kogemuse õige riietus ja jooksutossud. Ära unusta kindlasti soojendust teha enne alustamist!

Tee lihtsalt ära

“Minu kui mitte kõige suurema jooskufänni soovitus on, tee lihtsalt ära!” ütleb Eva. Pane jooksuriided selga, astu koduuksest välja, pane äpp käima ja tunne liikumisest mõnu! Sa oled tublim, kui Sa arvad!

Unusta teised Sinu ümber

Seltskonnas on alati lahedam joosta, kuid vali endale sobiv tempo ning unusta kiiremad enda ümber. Sina teed enda asja, nemad enda oma.

Küsi nõu eksperdilt

Kui Sinu eesmärgiks on joosta parim aeg, küsi nõu eksperdilt. Just tema võib Sulle olla abiks jooksutehnika parandamisel.

Wings For Life jooks toimub sel aastal 7. mai, kell 14.00. Tee heategu nii endale kui teistele ja jookse nende eest, kes ise seda teha ei saa. Registreeri end siin >

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?