Menu
BodyPump (07:15 - 08:15)
Henri Georg Valentin Stuudio 1 JärveCrossTraining (07:15 - 08:15)
Laura-Lotte Varvas Jõusaal JärveBOXBOX (07:15 - 08:05)
Mailis Štrik BOXBOXBodyPump (07:30 - 08:30)
Keiu Paapsi Stuudio 1 JärveCrossTraining (07:15 - 08:15)
Laura-Lotte Varvas Jõusaal JärveBOXBOX (07:30 - 08:20)
Kadi Kuslap BOXBOXBodyPump (07:15 - 08:15)
Keidy Kulbas Stuudio 1 JärveCrossTraining (07:15 - 08:15)
Laura-Lotte Varvas Jõusaal JärveBOXBOX (07:15 - 08:05)
Mailis Štrik BOXBOXBodyPump (07:30 - 08:30)
Keiu Paapsi Stuudio 1 JärveCrossTraining (07:15 - 08:15)
Liivia Vanaisak Jõusaal JärveBOXBOX (07:30 - 08:20)
Kadi Kuslap BOXBOXBodyPump (07:15 - 08:15)
Keidy Kulbas Stuudio 1 JärveCrossTraining (07:15 - 08:15)
Laura-Lotte Varvas Jõusaal JärveBOXBOX (07:15 - 08:05)
Mailis Štrik BOXBOXBodyPump (07:30 - 08:30)
Keiu Paapsi Stuudio 1 JärveCrossTraining (07:15 - 08:15)
Laura-Lotte Varvas Jõusaal JärveBOXBOX (07:30 - 08:20)
Kadi Kuslap BOXBOXPilates (08:15 - 09:15)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärvePilates (08:15 - 09:15)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärvePilates (08:15 - 09:15)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveBOXBOX (09:30 - 10:20)
Marika Minlibajeva BOXBOXBodyPump (09:00 - 10:00)
Kadi Kuslap Stuudio 1 JärveBOXBOX (09:30 - 10:20)
Marika Minlibajeva BOXBOXBodyPump (09:00 - 10:00)
Kadi Kuslap Stuudio 1 JärveBOXBOX (09:30 - 10:20)
Marika Minlibajeva BOXBOXBodyPump (09:00 - 10:00)
Kadi Kuslap Stuudio 1 JärvePilates (10:00 - 11:00)
Irina Pitkäärt Stuudio 2 JärveJõusaalis treener (10:00 - 10:45)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveBOXBOX (10:00 - 10:50)
Kadi Vannus BOXBOXYoga (10:30 - 11:30)
Maarja Jõgi Stuudio 2 JärvePilates (10:00 - 11:00)
Irina Pitkäärt Stuudio 2 JärveJõusaalis treener (10:00 - 10:30)
Hedi Haug Jõusaal JärvePilates (10:00 - 11:00)
Irina Pitkäärt Stuudio 2 JärveJõusaalis treener (10:00 - 10:45)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveBOXBOX (10:00 - 10:50)
Kadi Vannus BOXBOXYoga (10:30 - 11:30)
Maarja Jõgi Stuudio 2 JärvePilates (10:00 - 11:00)
Irina Pitkäärt Stuudio 2 JärveJõusaalis treener (10:00 - 10:30)
Hedi Haug Jõusaal JärvePilates (10:00 - 11:00)
Irina Pitkäärt Stuudio 2 JärveJõusaalis treener (10:00 - 10:45)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveBOXBOX (10:00 - 10:50)
Kadi Vannus BOXBOXYoga (10:30 - 11:30)
Maarja Jõgi Stuudio 2 JärveYoga (11:45 - 12:45)
Teele Triinu Jäär Stuudio 2 JärvePilates (11:00 - 12:00)
Helen Hade Stuudio 2 JärveTreeningsari NAINE (11:00 - 12:00)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 JärveJõusaalis treener (11:00 - 11:45)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveYoga (11:45 - 12:45)
Teele Triinu Jäär Stuudio 2 JärvePilates (11:00 - 12:00)
Helen Hade Stuudio 2 JärveTreeningsari NAINE (11:00 - 12:00)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 JärveJõusaalis treener (11:00 - 11:45)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveYoga (11:45 - 12:45)
Teele Triinu Jäär Stuudio 2 JärvePilates (11:00 - 12:00)
Helen Hade Stuudio 2 JärveTreeningsari NAINE (11:00 - 12:00)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 JärveJõusaalis treener (11:00 - 11:45)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveKõht selg tuhar45 (12:45 - 13:30)
Mari-Liis Ilves Stuudio 1 JärveBodyPump (12:00 - 12:45)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveCrossTraining (12:15 - 13:15)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal JärveKõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 JärveYoga (12:30 - 13:30)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveKõht selg tuhar45 (12:45 - 13:30)
Mari-Liis Ilves Stuudio 1 JärveBodyPump (12:00 - 12:45)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveCrossTraining (12:15 - 13:15)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal JärveKõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 JärveYoga (12:30 - 13:30)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveKõht selg tuhar45 (12:45 - 13:30)
Mari-Liis Ilves Stuudio 1 JärveBodyPump (12:00 - 12:45)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveCrossTraining (12:15 - 13:15)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal JärveKõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 JärveYoga (12:30 - 13:30)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveBodyPump (13:30 - 14:15)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveBOXBOX (13:00 - 13:50)
Karel Torm BOXBOXBodyPump (13:30 - 14:15)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveBOXBOX (13:00 - 13:50)
Karel Torm BOXBOXBodyPump (13:30 - 14:15)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveBOXBOX (13:00 - 13:50)
Karel Torm BOXBOXJõusaalis treener (14:30 - 15:00)
Hedi Haug Jõusaal JärveBOXBOX (14:00 - 14:50)
Kauri Lillemäe BOXBOXBOXBOX x HIIT (14:00 - 14:50)
Piret Pohl BOXBOXEI TOIMU! BodyPump (14:15 - 15:15)
Stuudio 1 JärveBOXBOX (14:00 - 14:50)
Kauri Lillemäe BOXBOXBOXBOX (14:00 - 14:50)
Kauri Lillemäe BOXBOXKõht selg tuhar45 (14:30 - 15:15)
Mari-Liis Ilves Stuudio 1 JärveJõusaalis treener (14:30 - 15:00)
Hedi Haug Jõusaal JärveBOXBOX (14:00 - 14:50)
Kauri Lillemäe BOXBOXBOXBOX x HIIT (14:00 - 14:50)
Piret Pohl BOXBOXBodyPump (14:15 - 15:15)
Tarmo Rattassep Stuudio 1 JärveBOXBOX (14:00 - 14:50)
Kauri Lillemäe BOXBOXBOXBOX (14:00 - 14:50)
Kauri Lillemäe BOXBOXKõht selg tuhar45 (14:30 - 15:15)
Mari-Liis Ilves Stuudio 1 JärveJõusaalis treener (14:30 - 15:00)
Hedi Haug Jõusaal JärveBOXBOX (14:00 - 14:50)
Kauri Lillemäe BOXBOXBOXBOX x HIIT (14:00 - 14:50)
Piret Pohl BOXBOXBodyPump (14:15 - 15:15)
Tarmo Rattassep Stuudio 1 JärveBOXBOX (14:00 - 14:50)
Kauri Lillemäe BOXBOXBodyPump (15:00 - 16:00)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveBodyPump (15:00 - 16:00)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveBodyPump (15:00 - 16:00)
Hedi Haug Stuudio 1 JärveNoortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)
Kätlin Herne BOXBOXNoortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)
Kätlin Herne BOXBOXJõusaalis treener (16:15 - 16:45)
Hedi Haug Jõusaal JärveYoga (16:30 - 17:30)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveNoortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)
Kadi Vannus BOXBOXNoortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)
Kätlin Herne BOXBOXJõusaalis treener (16:15 - 16:45)
Hedi Haug Jõusaal JärveYoga (16:30 - 17:30)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveNoortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)
Kätlin Herne BOXBOXNoortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)
Kätlin Herne BOXBOXJõusaalis treener (16:15 - 16:45)
Hedi Haug Jõusaal JärveYoga (16:30 - 17:30)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveMyFit barre (17:15 - 18:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Reimo Allik BOXBOXEI TOIMU! Les Mills Dance (17:45 - 18:30)
Stuudio 1 JärveBodyPump (17:30 - 18:30)
Merje Kask Stuudio 1 JärveEI TOIMU! Yoga (17:30 - 18:30)
Stuudio 2 JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Brigitta Rannarüütel BOXBOXMyFit barre (17:15 - 18:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveJõusaalis treener (17:30 - 18:15)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Kadi Kuslap BOXBOXStep (17:45 - 18:35)
Mailis Štrik Stuudio 1 JärveLes Mills Dance (17:30 - 18:15)
Tatjana Sokolova Stuudio 1 JärveMyBallet (17:30 - 18:45)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveYoga (17:15 - 18:15)
Maarja Jõgi Stuudio 2 JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Kauri Lillemäe BOXBOXCrossTraining (17:45 - 18:45)
Liivia Vanaisak Jõusaal JärveMyFit barre (17:15 - 18:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Reimo Allik BOXBOXEI TOIMU! Les Mills Dance (17:45 - 18:30)
Stuudio 1 JärveBodyPump (17:30 - 18:30)
Merje Kask Stuudio 1 JärveYoga (17:30 - 18:30)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Brigitta Rannarüütel BOXBOXMyFit barre (17:15 - 18:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveJõusaalis treener (17:30 - 18:15)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Kadi Kuslap BOXBOXStep (17:45 - 18:35)
Mailis Štrik Stuudio 1 JärveEI TOIMU! Les Mills Dance (17:30 - 18:15)
Stuudio 1 JärveMyBallet (17:30 - 18:45)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveYoga (17:15 - 18:15)
Maarja Jõgi Stuudio 2 JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Kauri Lillemäe BOXBOXCrossTraining (17:45 - 18:45)
Liivia Vanaisak Jõusaal JärveMyFit barre (17:15 - 18:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Reimo Allik BOXBOXLes Mills Dance (17:45 - 18:30)
Oskar Meller Stuudio 1 JärveBodyPump (17:30 - 18:30)
Merje Kask Stuudio 1 JärveYoga (17:30 - 18:30)
Kadi Reintam Stuudio 2 JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Brigitta Rannarüütel BOXBOXMyFit barre (17:15 - 18:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveJõusaalis treener (17:30 - 18:15)
Andreas Pikorainen Jõusaal JärveBOXBOX (17:30 - 18:20)
Kadi Kuslap BOXBOXStep (17:45 - 18:35)
Mailis Štrik Stuudio 1 JärveLes Mills Dance (17:30 - 18:15)
Oskar Meller Stuudio 1 JärvePilates (18:00 - 19:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveCrossTraining (18:15 - 19:15)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal JärveBOXBOX (18:30 - 19:20)
Reimo Allik BOXBOXKõht selg tuhar45 (18:35 - 19:20)
Tatjana Fesko Stuudio 1 JärveMyFit abs (18:35 - 19:05)
Merje Kask Stuudio 1 JärvePilates (18:00 - 19:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveBOXBOX (18:45 - 19:35)
Mailis Štrik BOXBOXMyFit body (18:00 - 19:00)
Mihkel Vabrit Stuudio 1 JärveStripDance (18:20 - 19:20)
Maarja Jõgi Stuudio 2 JärveBodyPump (18:30 - 19:30)
Linda Treimann Stuudio 1 JärveBOXBOX (18:40 - 19:30)
Kauri Lillemäe BOXBOXPilates (18:00 - 19:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveCrossTraining (18:15 - 19:15)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal JärveBOXBOX (18:30 - 19:20)
Reimo Allik BOXBOXKõht selg tuhar45 (18:35 - 19:20)
Tatjana Fesko Stuudio 1 JärveMyFit abs (18:35 - 19:05)
Merje Kask Stuudio 1 JärvePilates (18:00 - 19:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveBOXBOX (18:45 - 19:35)
Mailis Štrik BOXBOXMyFit body (18:00 - 19:00)
Mihkel Vabrit Stuudio 1 JärveStripDance (18:20 - 19:20)
Maarja Jõgi Stuudio 2 JärveBodyPump (18:30 - 19:30)
Linda Treimann Stuudio 1 JärveBOXBOX (18:40 - 19:30)
Kauri Lillemäe BOXBOXPilates (18:00 - 19:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveCrossTraining (18:15 - 19:15)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal JärveBOXBOX (18:30 - 19:20)
Reimo Allik BOXBOXKõht selg tuhar45 (18:35 - 19:20)
Tatjana Fesko Stuudio 1 JärveMyFit abs (18:35 - 19:05)
Merje Kask Stuudio 1 JärvePilates (18:00 - 19:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 JärveBOXBOX (18:45 - 19:35)
Mailis Štrik BOXBOXMyFit body (18:00 - 19:00)
Mihkel Vabrit Stuudio 1 JärveYinYoga (19:15 - 20:30)
Teele Triinu Jäär Stuudio 2 JärveBOXBOX (19:00 - 19:50)
Kadri Lepik BOXBOXMyFit abs (19:35 - 20:05)
Linda Treimann Stuudio 1 JärveYinYoga (19:15 - 20:30)
Gerly Nurmsalu Stuudio 2 JärveBOXBOX (19:00 - 19:50)
Kadri Lepik BOXBOXMyFit abs (19:35 - 20:05)
Linda Treimann Stuudio 1 JärveYinYoga (19:15 - 20:30)
Gerly Nurmsalu Stuudio 2 JärveBOXBOX (19:00 - 19:50)
Kadri Lepik BOXBOXEI TOIMU! BodyPump (20:00 - 21:00)
Stuudio 1 JärveBodyPump (20:00 - 21:00)
Kersti Saksus Stuudio 1 JärveBodyPump (20:00 - 21:00)
Kersti Saksus Stuudio 1 Järve