Menu

Tunniplaan

Filtreeri
Kuva kõik
BOXBOX
Body & Mind
Jõusaal
Fusion PiIlates
Lastetreeningud
07:00

BOXBOX (07:15 - 08:05)

Mailis Štrik BOXBOX

BodyPump (07:30 - 08:30)

Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve

CrossTraining (07:15 - 08:15)

Liivia Vanaisak Jõusaal Järve

BOXBOX (07:30 - 08:20)

Keiu Paapsi BOXBOX

BodyPump (07:15 - 08:15)

Henri Georg Valentin Stuudio 1 Järve

CrossTraining (07:15 - 08:15)

Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve

BOXBOX (07:15 - 08:05)

Mailis Štrik BOXBOX

BodyPump (07:30 - 08:30)

Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve

CrossTraining (07:15 - 08:15)

Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve

BOXBOX (07:30 - 08:20)

Kadi Kuslap BOXBOX

BodyPump (07:15 - 08:15)

Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve

CrossTraining (07:15 - 08:15)

Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve

BOXBOX (07:15 - 08:05)

Mailis Štrik BOXBOX

BodyPump (07:30 - 08:30)

Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve

CrossTraining (07:15 - 08:15)

Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve

BOXBOX (07:30 - 08:20)

Kadi Kuslap BOXBOX

BodyPump (07:15 - 08:15)

Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve

CrossTraining (07:15 - 08:15)

Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve

BOXBOX (07:15 - 08:05)

Mailis Štrik BOXBOX

BodyPump (07:30 - 08:30)

Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve

CrossTraining (07:15 - 08:15)

Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve

BOXBOX (07:30 - 08:20)

Kadi Kuslap BOXBOX
08:00

Pilates (08:15 - 09:15)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

Pilates (08:15 - 09:15)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

Pilates (08:15 - 09:15)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

Pilates (08:15 - 09:15)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve
09:00

BOXBOX (09:30 - 10:20)

Marika Minlibajeva BOXBOX

BodyPump (09:00 - 10:00)

Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve

BOXBOX (09:30 - 10:20)

Marika Minlibajeva BOXBOX

BodyPump (09:00 - 10:00)

Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve

BOXBOX (09:30 - 10:20)

Marika Minlibajeva BOXBOX

BodyPump (09:00 - 10:00)

Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve

BOXBOX (09:30 - 10:20)

Marika Minlibajeva BOXBOX

BodyPump (09:00 - 10:00)

Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve
10:00

Pilates (10:00 - 11:00)

Irina Pitkäärt Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (10:00 - 10:45)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

BOXBOX (10:00 - 10:50)

Kadi Vannus BOXBOX

EI TOIMU! Yoga (10:30 - 11:30)

Stuudio 2 Järve

Pilates (10:00 - 11:00)

Irina Pitkäärt Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (10:00 - 10:30)

Hedi Haug Jõusaal Järve

Pilates (10:00 - 11:00)

Irina Pitkäärt Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (10:00 - 10:45)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

BOXBOX (10:00 - 10:50)

Kadi Vannus BOXBOX

Yoga (10:30 - 11:30)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve

Pilates (10:00 - 11:00)

Irina Pitkäärt Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (10:00 - 10:30)

Hedi Haug Jõusaal Järve

Pilates (10:00 - 11:00)

Irina Pitkäärt Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (10:00 - 10:45)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

BOXBOX (10:00 - 10:50)

Kadi Vannus BOXBOX

Yoga (10:30 - 11:30)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve

Pilates (10:00 - 11:00)

Irina Pitkäärt Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (10:00 - 10:30)

Hedi Haug Jõusaal Järve

Pilates (10:00 - 11:00)

Irina Pitkäärt Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (10:00 - 10:45)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

BOXBOX (10:00 - 10:50)

Kadi Vannus BOXBOX

Yoga (10:30 - 11:30)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve
11:00

Pilates (11:00 - 12:00)

Helen Hade Stuudio 2 Järve

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00)

Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

Yoga (11:45 - 12:45)

Teele Triinu Jäär Stuudio 2 Järve

Pilates (11:00 - 12:00)

Helen Hade Stuudio 2 Järve

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00)

Marge Nõmmik Stuudio 1 Järve

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

Yoga (11:45 - 12:45)

Teele Triinu Jäär Stuudio 2 Järve

Pilates (11:00 - 12:00)

Helen Hade Stuudio 2 Järve

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00)

Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

Yoga (11:45 - 12:45)

Teele Triinu Jäär Stuudio 2 Järve

Pilates (11:00 - 12:00)

Helen Hade Stuudio 2 Järve

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00)

Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve
12:00

Kõht selg tuhar45 (12:45 - 13:30)

Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve

BodyPump (12:00 - 12:45)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

CrossTraining (12:15 - 13:15)

Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)

Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve

Yoga (12:30 - 13:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

Kõht selg tuhar45 (12:45 - 13:30)

Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve

BodyPump (12:00 - 12:45)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

CrossTraining (12:15 - 13:15)

Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)

Marge Nõmmik Stuudio 1 Järve

Yoga (12:30 - 13:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

Kõht selg tuhar45 (12:45 - 13:30)

Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve

BodyPump (12:00 - 12:45)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

CrossTraining (12:15 - 13:15)

Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)

Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve

Yoga (12:30 - 13:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

Kõht selg tuhar45 (12:45 - 13:30)

Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve

BodyPump (12:00 - 12:45)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

CrossTraining (12:15 - 13:15)

Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)

Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve

Yoga (12:30 - 13:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve
13:00

BOXBOX (13:00 - 13:50)

Karel Torm BOXBOX

BodyPump (13:30 - 14:15)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

EI TOIMU! BOXBOX (13:00 - 13:50)

BOXBOX

BodyPump (13:30 - 14:15)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

BOXBOX (13:00 - 13:50)

Karel Torm BOXBOX

BodyPump (13:30 - 14:15)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

BOXBOX (13:00 - 13:50)

Karel Torm BOXBOX
14:00

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

BOXBOX x HIIT (14:00 - 14:50)

Piret Pohl BOXBOX

BodyPump (14:15 - 15:15)

Tarmo Rattassep Stuudio 1 Järve

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

Kõht selg tuhar45 (14:30 - 15:15)

Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve

Jõusaalis treener (14:30 - 15:00)

Hedi Haug Jõusaal Järve

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

BOXBOX x HIIT (14:00 - 14:50)

Piret Pohl BOXBOX

BodyPump (14:15 - 15:15)

Tarmo Rattassep Stuudio 1 Järve

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

Kõht selg tuhar45 (14:30 - 15:15)

Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve

Jõusaalis treener (14:30 - 15:00)

Hedi Haug Jõusaal Järve

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

BOXBOX x HIIT (14:00 - 14:50)

Piret Pohl BOXBOX

BodyPump (14:15 - 15:15)

Tarmo Rattassep Stuudio 1 Järve

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

Kõht selg tuhar45 (14:30 - 15:15)

Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve

Jõusaalis treener (14:30 - 15:00)

Hedi Haug Jõusaal Järve

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX

BOXBOX x HIIT (14:00 - 14:50)

Piret Pohl BOXBOX

BodyPump (14:15 - 15:15)

Tarmo Rattassep Stuudio 1 Järve

BOXBOX (14:00 - 14:50)

Kauri Lillemäe BOXBOX
15:00

BodyPump (15:00 - 16:00)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

BodyPump (15:00 - 16:00)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

BodyPump (15:00 - 16:00)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve

BodyPump (15:00 - 16:00)

Hedi Haug Stuudio 1 Järve
16:00

Noortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)

Kätlin Herne BOXBOX

Jõusaalis treener (16:15 - 16:45)

Hedi Haug Jõusaal Järve

Yoga (16:30 - 17:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

Noortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)

Kätlin Herne BOXBOX

Noortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)

Kätlin Herne BOXBOX

Jõusaalis treener (16:15 - 16:45)

Hedi Haug Jõusaal Järve

Yoga (16:30 - 17:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

Noortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)

Kätlin Herne BOXBOX

Noortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)

Kätlin Herne BOXBOX

Jõusaalis treener (16:15 - 16:45)

Hedi Haug Jõusaal Järve

Yoga (16:30 - 17:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

Noortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)

Kätlin Herne BOXBOX

Noortetreening: BOXBOX (16:30 - 17:20)

Kätlin Herne BOXBOX

Jõusaalis treener (16:15 - 16:45)

Hedi Haug Jõusaal Järve

Yoga (16:30 - 17:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve
17:00

BodyPump (17:30 - 18:30)

Merje Kask Stuudio 1 Järve

Yoga (17:30 - 18:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Brigitta Rannarüütel BOXBOX

MyFit barre (17:15 - 18:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (17:30 - 18:15)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Kadi Kuslap BOXBOX

Step (17:45 - 18:35)

Mailis Štrik Stuudio 1 Järve

EI TOIMU! Les Mills Dance (17:30 - 18:15)

Stuudio 1 Järve

MyBallet (17:30 - 18:45)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

Yoga (17:15 - 18:15)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Kauri Lillemäe BOXBOX

CrossTraining (17:45 - 18:45)

Liivia Vanaisak Jõusaal Järve

MyFit barre (17:15 - 18:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Reimo Allik BOXBOX

Les Mills Dance (17:45 - 18:30)

Oskar Meller Stuudio 1 Järve

BodyPump (17:30 - 18:30)

Merje Kask Stuudio 1 Järve

Yoga (17:30 - 18:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Kadi Vannus BOXBOX

MyFit barre (17:15 - 18:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (17:30 - 18:15)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Kadi Kuslap BOXBOX

Step (17:45 - 18:35)

Mailis Štrik Stuudio 1 Järve

Les Mills Dance (17:30 - 18:15)

Oskar Meller Stuudio 1 Järve

Yoga (17:15 - 18:15)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Kauri Lillemäe BOXBOX

CrossTraining (17:45 - 18:45)

Liivia Vanaisak Jõusaal Järve

MyFit barre (17:15 - 18:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Reimo Allik BOXBOX

Les Mills Dance (17:45 - 18:30)

Oskar Meller Stuudio 1 Järve

BodyPump (17:30 - 18:30)

Merje Kask Stuudio 1 Järve

Yoga (17:30 - 18:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Brigitta Rannarüütel BOXBOX

MyFit barre (17:15 - 18:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (17:30 - 18:15)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Kadi Kuslap BOXBOX

Step (17:45 - 18:35)

Mailis Štrik Stuudio 1 Järve

Les Mills Dance (17:30 - 18:15)

Oskar Meller Stuudio 1 Järve

Yoga (17:15 - 18:15)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Kauri Lillemäe BOXBOX

CrossTraining (17:45 - 18:45)

Liivia Vanaisak Jõusaal Järve

MyFit barre (17:15 - 18:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Reimo Allik BOXBOX

Les Mills Dance (17:45 - 18:30)

Oskar Meller Stuudio 1 Järve

BodyPump (17:30 - 18:30)

Merje Kask Stuudio 1 Järve

Yoga (17:30 - 18:30)

Kadi Reintam Stuudio 2 Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Brigitta Rannarüütel BOXBOX

MyFit barre (17:15 - 18:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

Jõusaalis treener (17:30 - 18:15)

Andreas Pikorainen Jõusaal Järve

BOXBOX (17:30 - 18:20)

Kadi Kuslap BOXBOX

Step (17:45 - 18:35)

Mailis Štrik Stuudio 1 Järve

Les Mills Dance (17:30 - 18:15)

Oskar Meller Stuudio 1 Järve
18:00

MyFit abs (18:35 - 19:05)

Merje Kask Stuudio 1 Järve

Pilates (18:00 - 19:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

BOXBOX (18:45 - 19:35)

Mailis Štrik BOXBOX

MyFit body (18:00 - 19:00)

Mihkel Vabrit Stuudio 1 Järve

StripDance (18:20 - 19:20)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve

BodyPump (18:30 - 19:30)

Linda Treimann Stuudio 1 Järve

BOXBOX (18:40 - 19:30)

Kauri Lillemäe BOXBOX

Pilates (18:00 - 19:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

CrossTraining (18:15 - 19:15)

Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve

BOXBOX (18:30 - 19:20)

Reimo Allik BOXBOX

Kõht selg tuhar45 (18:35 - 19:20)

Tatjana Fesko Stuudio 1 Järve

MyFit abs (18:35 - 19:05)

Merje Kask Stuudio 1 Järve

Pilates (18:00 - 19:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

BOXBOX (18:45 - 19:35)

Mailis Štrik BOXBOX

MyFit body (18:00 - 19:00)

Mihkel Vabrit Stuudio 1 Järve

StripDance (18:20 - 19:20)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve

BodyPump (18:30 - 19:30)

Linda Treimann Stuudio 1 Järve

BOXBOX (18:40 - 19:30)

Kauri Lillemäe BOXBOX

Pilates (18:00 - 19:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

CrossTraining (18:15 - 19:15)

Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve

BOXBOX (18:30 - 19:20)

Reimo Allik BOXBOX

Kõht selg tuhar45 (18:35 - 19:20)

Tatjana Fesko Stuudio 1 Järve

MyFit abs (18:35 - 19:05)

Merje Kask Stuudio 1 Järve

Pilates (18:00 - 19:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

BOXBOX (18:45 - 19:35)

Mailis Štrik BOXBOX

MyFit body (18:00 - 19:00)

Mihkel Vabrit Stuudio 1 Järve

StripDance (18:20 - 19:20)

Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve

BodyPump (18:30 - 19:30)

Linda Treimann Stuudio 1 Järve

BOXBOX (18:40 - 19:30)

Kauri Lillemäe BOXBOX

Pilates (18:00 - 19:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

CrossTraining (18:15 - 19:15)

Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve

BOXBOX (18:30 - 19:20)

Reimo Allik BOXBOX

Kõht selg tuhar45 (18:35 - 19:20)

Tatjana Fesko Stuudio 1 Järve

MyFit abs (18:35 - 19:05)

Merje Kask Stuudio 1 Järve

Pilates (18:00 - 19:00)

Elliko Väljur Stuudio 2 Järve

BOXBOX (18:45 - 19:35)

Mailis Štrik BOXBOX

MyFit body (18:00 - 19:00)

Mihkel Vabrit Stuudio 1 Järve
19:00

BOXBOX (19:00 - 19:50)

Kadri Lepik BOXBOX

MyFit abs (19:35 - 20:05)

Linda Treimann Stuudio 1 Järve

YinYoga (19:15 - 20:30)

Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve

BOXBOX (19:00 - 19:50)

Kadri Lepik BOXBOX

MyFit abs (19:35 - 20:05)

Linda Treimann Stuudio 1 Järve

YinYoga (19:15 - 20:30)

Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve

BOXBOX (19:00 - 19:50)

Kadri Lepik BOXBOX

MyFit abs (19:35 - 20:05)

Linda Treimann Stuudio 1 Järve

YinYoga (19:15 - 20:30)

Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve

BOXBOX (19:00 - 19:50)

Kadri Lepik BOXBOX
20:00

BodyPump (20:00 - 21:00)

Kersti Saksus Stuudio 1 Järve

BodyPump (20:00 - 21:00)

Kersti Saksus Stuudio 1 Järve

BodyPump (20:00 - 21:00)

Kersti Saksus Stuudio 1 Järve