Menu
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00)
Mirjam Mäesalu Stuudio 1 ÜlemisteYoga (07:30 - 08:30)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemistePowered by PULS! StrongBody (07:30 - 08:30)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteYoga (07:30 - 08:30)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00)
Mirjam Mäesalu Stuudio 1 ÜlemisteYoga (07:30 - 08:30)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemisteStrongBody (07:30 - 08:30)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteYoga (07:30 - 08:30)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00)
Mirjam Mäesalu Stuudio 1 ÜlemisteYoga (07:30 - 08:30)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemisteStrongBody (07:30 - 08:30)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteYoga (07:30 - 08:30)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemisteStrongBody (08:00 - 09:00)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteStrongBody (08:00 - 09:00)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteStrongBody (08:00 - 09:00)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteKõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemistePowered by All Stars!! Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00)
Kerstin Liitmaa Stuudio 1 ÜlemisteAquaMix (10:45 - 11:35)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteEma lapsega vormi 3-12 kuud (10:00 - 11:00)
Eva Mari Müts Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (10:30 - 11:20)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteYoga (10:00 - 11:00)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (10:45 - 11:35)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteEma lapsega vormi 3-12 kuud (10:00 - 11:00)
Eva Mari Müts Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (10:30 - 11:20)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteYoga (10:00 - 11:00)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (10:45 - 11:35)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteEma lapsega vormi 3-12 kuud (10:00 - 11:00)
Eva Mari Müts Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (10:30 - 11:20)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteYoga (10:00 - 11:00)
Inge Nelk Stuudio 2 ÜlemisteStrongBody (11:30 - 12:30)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal ÜlemisteStrongBody (11:00 - 12:00)
Britta Nool Jõusaal ÜlemisteBrazil butt lift30+MyFit abs (11:45 - 12:45)
Marilin Kosubenko Stuudio 1 ÜlemisteVäikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00)
Eva Mari Müts Stuudio 2 ÜlemistePowered by iCONFIT! Yoga (11:00 - 12:00)
Maarja Jõgi Stuudio 2 ÜlemisteMyFit body (11:00 - 12:00)
Alina Smirnova Stuudio 1 ÜlemistePowered by PULS! StrongBody (11:30 - 12:30)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal ÜlemisteStrongBody (11:00 - 12:00)
Britta Nool Jõusaal ÜlemisteBrazil butt lift30+MyFit abs (11:45 - 12:45)
Marilin Kosubenko Stuudio 1 ÜlemisteVäikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00)
Eva Mari Müts Stuudio 2 ÜlemisteYoga (11:00 - 12:00)
Maarja Jõgi Stuudio 2 ÜlemisteMyFit body (11:00 - 12:00)
Alina Smirnova Stuudio 1 ÜlemisteStrongBody (11:30 - 12:30)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal ÜlemisteStrongBody (11:00 - 12:00)
Britta Nool Jõusaal ÜlemisteBrazil butt lift30+MyFit abs (11:45 - 12:45)
Marilin Kosubenko Stuudio 1 ÜlemisteVäikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00)
Eva Mari Müts Stuudio 2 ÜlemisteYoga (11:00 - 12:00)
Maarja Jõgi Stuudio 2 ÜlemisteMyFit body (11:00 - 12:00)
Alina Smirnova Stuudio 1 ÜlemisteStrongBody (11:30 - 12:30)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal ÜlemisteJõusaalis treener (12:30 - 13:00)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal ÜlemistePilates (12:00 - 13:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteJõusaalis treener (12:00 - 12:30)
Britta Nool Jõusaal ÜlemisteAquaMix (12:00 - 12:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyBalance (12:00 - 13:00)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteLoeng: Suvevalmis- Tervis ja treening päikeselisel hooaja (12:15 - 13:15)
Monika Kahro Stuudio 1 ÜlemisteAquaMix (12:30 - 13:20)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteBodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00)
Merje Kask Stuudio 1 ÜlemistePilates (12:00 - 13:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteBodyAttack (12:00 - 13:00)
Alina Smirnova Stuudio 1 ÜlemisteJõusaalis treener (12:30 - 13:00)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal ÜlemistePilates (12:00 - 13:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteJõusaalis treener (12:00 - 12:30)
Britta Nool Jõusaal ÜlemisteAquaMix (12:00 - 12:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyBalance (12:00 - 13:00)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (12:30 - 13:20)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteBodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00)
Merje Kask Stuudio 1 ÜlemistePilates (12:00 - 13:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteBodyAttack (12:00 - 13:00)
Alina Smirnova Stuudio 1 ÜlemisteJõusaalis treener (12:30 - 13:00)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal ÜlemistePilates (12:00 - 13:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteJõusaalis treener (12:00 - 12:30)
Britta Nool Jõusaal ÜlemisteAquaMix (12:00 - 12:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyBalance (12:00 - 13:00)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (12:30 - 13:20)
Elliko Väljur Bassein ÜlemisteBodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00)
Merje Kask Stuudio 1 ÜlemistePilates (12:00 - 13:00)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteBodyAttack (12:00 - 13:00)
Alina Smirnova Stuudio 1 ÜlemisteJõusaalis treener (12:30 - 13:00)
Kadi Salm-Dikker Jõusaal ÜlemisteAquaMix (13:00 - 13:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyPump (13:00 - 14:00)
Merje Kask Stuudio 1 ÜlemisteBodyBalance (13:00 - 14:00)
Marilin Kosubenko Stuudio 2 ÜlemisteBeebide ujumine 6-12 kuud (13:45 - 14:30)
Kadi Pärloja Bassein ÜlemisteEmili kooli ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (13:25 - 14:10)
Helena Thalson Bassein ÜlemistePilates (13:30 - 14:30)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (13:00 - 13:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyPump (13:00 - 14:00)
Merje Kask Stuudio 1 ÜlemisteBodyBalance (13:00 - 14:00)
Marilin Kosubenko Stuudio 2 ÜlemisteBeebide ujumine 6-12 kuud (13:45 - 14:30)
Kadi Pärloja Bassein ÜlemisteEmili kooli ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (13:25 - 14:10)
Helena Thalson Bassein ÜlemistePilates (13:30 - 14:30)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (13:00 - 13:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyPump (13:00 - 14:00)
Merje Kask Stuudio 1 ÜlemisteBodyBalance (13:00 - 14:00)
Marilin Kosubenko Stuudio 2 ÜlemisteBeebide ujumine 6-12 kuud (13:45 - 14:30)
Kadi Pärloja Bassein ÜlemisteEmili kooli ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (13:25 - 14:10)
Helena Thalson Bassein ÜlemistePilates (13:30 - 14:30)
Elliko Väljur Stuudio 2 ÜlemisteEmili kooli ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (14:00 - 14:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteVäikelaste ujumine 1-2 aastat (14:35 - 15:20)
Kadi Pärloja Bassein ÜlemisteEmili kooli ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (14:00 - 14:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteVäikelaste ujumine 1-2 aastat (14:35 - 15:20)
Kadi Pärloja Bassein ÜlemisteEmili kooli ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (14:00 - 14:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteVäikelaste ujumine 1-2 aastat (14:35 - 15:20)
Kadi Pärloja Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (15:15 - 16:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (15:15 - 16:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (15:15 - 16:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (15:15 - 16:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (15:15 - 16:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (15:15 - 16:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (16:00 - 16:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (16:00 - 16:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (16:00 - 16:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (16:00 - 16:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (16:00 - 16:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (16:00 - 16:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteKõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15)
Matti Berg Stuudio 1 ÜlemisteLaste üldfüüsiline ettevalmistus (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (17:00 - 17:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteMyFit abs (17:00 - 17:30)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 ÜlemistePowered by All Stars! Treeningsari NAINE (17:30 - 18:30)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemistePowered by PULS! BodyPump (17:00 - 18:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud algajatele (lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyPump (17:30 - 18:30)
Marina Ivanova Stuudio 1 ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteMyFit abs (17:30 - 18:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteLaste ujumistreeningud algajatele (lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyPump (17:00 - 18:00)
Marina Ivanova Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15)
Matti Berg Stuudio 1 ÜlemisteLaste üldfüüsiline ettevalmistus (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (17:00 - 17:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteMyFit abs (17:00 - 17:30)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 ÜlemisteJõusaalis treener (17:00 - 17:45)
Mihail Aleksandrov Jõusaal ÜlemisteTreeningsari NAINE (17:30 - 18:30)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyPump (17:00 - 18:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteJõusaalis treener (17:30 - 18:15)
Mihail Aleksandrov Jõusaal ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud algajatele (lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyPump (17:30 - 18:30)
Deneli Koppelmann Stuudio 1 ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteMyFit abs (17:30 - 18:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteLaste ujumistreeningud algajatele (lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyPump (17:00 - 18:00)
Deneli Koppelmann Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15)
Matti Berg Stuudio 1 ÜlemisteLaste üldfüüsiline ettevalmistus (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (17:00 - 17:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteMyFit abs (17:00 - 17:30)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 ÜlemisteJõusaalis treener (17:00 - 17:45)
Mihail Aleksandrov Jõusaal ÜlemisteTreeningsari NAINE (17:30 - 18:30)
Katriina Pärnpuu Stuudio 1 ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyPump (17:00 - 18:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteJõusaalis treener (17:30 - 18:15)
Mihail Aleksandrov Jõusaal ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud algajatele (lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyPump (17:30 - 18:30)
Deneli Koppelmann Stuudio 1 ÜlemisteStrongBody (17:45 - 18:45)
Keio Korbe Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud (1 rada suur bassein broneeritud) (17:00 - 17:45)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteMyFit abs (17:30 - 18:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteLaste ujumistreeningud algajatele (lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyPump (17:00 - 18:00)
Deneli Koppelmann Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15)
Matti Berg Stuudio 1 ÜlemisteAquaMix (18:30 - 19:20)
Matti Berg Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (2 rada suur bassein broneeritud) (18:00 - 19:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyAttack (18:00 - 19:00)
Alina Smirnova Stuudio 2 ÜlemisteBodyPump (18:35 - 19:35)
Sergei Tenson Stuudio 1 ÜlemistePowered by PULS! BodyCombat (18:05 - 19:05)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (suur bassein, 2 rada broneeritud) (18:30 - 19:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyBalance (18:30 - 19:30)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (18:00 - 18:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyBalance (18:00 - 19:00)
Marilin Kosubenko Stuudio 2 ÜlemisteBodyCombat (18:05 - 18:50)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (18:10 - 18:55)
Kätlin Herne Stuudio 2 ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (suur bassein, 2 rada broneeritud) (18:30 - 19:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteAquaMix (18:30 - 19:20)
Matti Berg Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (2 rada suur bassein broneeritud) (18:00 - 19:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyAttack (18:00 - 19:00)
Alina Smirnova Stuudio 2 ÜlemisteBodyPump (18:35 - 19:35)
Sergei Tenson Stuudio 1 ÜlemisteBodyCombat (18:05 - 19:05)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (suur bassein, 2 rada broneeritud) (18:30 - 19:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyBalance (18:30 - 19:30)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (18:00 - 18:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyBalance (18:00 - 19:00)
Marilin Kosubenko Stuudio 2 ÜlemisteBrazil butt lift30+MyFit abs (18:45 - 19:45)
Deneli Koppelmann Stuudio 1 ÜlemisteBodyCombat (18:05 - 18:50)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (18:10 - 18:55)
Kätlin Herne Stuudio 2 ÜlemisteJõusaalis treener (18:15 - 19:00)
Mihail Aleksandrov Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (suur bassein, 2 rada broneeritud) (18:30 - 19:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteAquaMix (18:30 - 19:20)
Matti Berg Bassein ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (2 rada suur bassein broneeritud) (18:00 - 19:00)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyAttack (18:00 - 19:00)
Alina Smirnova Stuudio 2 ÜlemisteBodyPump (18:35 - 19:35)
Sergei Tenson Stuudio 1 ÜlemisteBodyCombat (18:05 - 19:05)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (suur bassein, 2 rada broneeritud) (18:30 - 19:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteBodyBalance (18:30 - 19:30)
Ene Ottokar Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (18:00 - 18:50)
Natalia Feldbush Bassein ÜlemisteBodyBalance (18:00 - 19:00)
Marilin Kosubenko Stuudio 2 ÜlemisteBrazil butt lift30+MyFit abs (18:45 - 19:45)
Deneli Koppelmann Stuudio 1 ÜlemisteBodyCombat (18:05 - 18:50)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteKõht selg tuhar45 (18:10 - 18:55)
Kätlin Herne Stuudio 2 ÜlemisteJõusaalis treener (18:15 - 19:00)
Mihail Aleksandrov Jõusaal ÜlemisteLaste ujumistreeningud edasijõudnutele (suur bassein, 2 rada broneeritud) (18:30 - 19:30)
Helena Thalson Bassein ÜlemisteAquaMix (18:30 - 19:20)
Matti Berg Bassein ÜlemisteBodyBalance (19:00 - 20:00)
Ave Roots Stuudio 2 ÜlemisteBrazil butt lift30+MyFit abs (19:00 - 20:00)
Marilin Kosubenko Stuudio 1 ÜlemisteBodyPump (19:00 - 20:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteTreeningsari NAINE (19:00 - 20:00)
Kätlin Herne Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (19:40 - 20:30)
Matti Berg Bassein ÜlemisteBodyBalance (19:00 - 20:00)
Ave Roots Stuudio 2 ÜlemisteBodyPump (19:00 - 20:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteTreeningsari NAINE (19:00 - 20:00)
Kätlin Herne Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (19:40 - 20:30)
Matti Berg Bassein ÜlemisteBodyBalance (19:00 - 20:00)
Ave Roots Stuudio 2 ÜlemisteBodyPump (19:00 - 20:00)
Kauri Lillemäe Stuudio 1 ÜlemisteTreeningsari NAINE (19:00 - 20:00)
Kätlin Herne Stuudio 2 ÜlemisteAquaMix (19:40 - 20:30)
Matti Berg Bassein Ülemiste