Menu
Total Body X (07:00 - 07:50)
Katrena Tenno Studio XKõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaTotal Body X (07:00 - 07:50)
Katrena Tenno Studio XNike Core&Mobility (07:15 - 08:00)
Kert Kiil Stuudio RävalaFast X Strong X (07:30 - 08:20)
Saskia Laitamm Studio XBurn X (07:30 - 08:20)
Karina Alt Studio XNike Strength&Endurance Combo (07:30 - 08:15)
Karina Alt Stuudio RävalaBurn X (07:00 - 07:50)
Saskia Laitamm Studio XKõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaLower Body+Abs X (07:00 - 07:50)
Katrena Tenno Studio XNike Core&Mobility (07:15 - 08:00)
Kert Kiil Stuudio RävalaTotal Body X (07:30 - 08:20)
Saskia Laitamm Studio XFast X Strong X (07:30 - 08:20)
Karina Alt Studio XNike Strength&Endurance Combo (07:30 - 08:15)
Kert Kiil Stuudio RävalaLower Body+Abs X (07:00 - 07:50)
Keiu Paapsi Studio XKõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaLower Body+Abs X (07:00 - 07:50)
Katrena Tenno Studio XNike Core&Mobility (07:15 - 08:00)
Kert Kiil Stuudio RävalaTotal Body X (07:30 - 08:20)
Saskia Laitamm Studio XTotal Body X (07:30 - 08:20)
Karina Alt Studio XNike Strength&Endurance Combo (07:30 - 08:15)
Katrena Tenno Stuudio RävalaLower Body+Abs X (07:00 - 07:50)
Katrena Tenno Studio XKõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaTotal Body X (08:15 - 09:05)
Katrena Tenno Studio XYoga (08:20 - 09:20)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaTotal Body X (08:00 - 08:50)
Katrena Tenno Studio XYoga (08:00 - 09:00)
Inge Nelk Stuudio RävalaBurn X (08:30 - 09:20)
Karina Alt Studio XTotal Body X (08:30 - 09:20)
Saskia Laitamm Studio XYoga (08:30 - 09:30)
Inge Nelk Stuudio RävalaBurn X (08:15 - 09:05)
Saskia Laitamm Studio XYoga (08:20 - 09:20)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaLower Body+Abs X (08:00 - 08:50)
Katrena Tenno Studio XYoga (08:00 - 09:00)
Inge Nelk Stuudio RävalaFast X Strong X (08:30 - 09:20)
Karina Alt Studio XBurn X (08:30 - 09:20)
Mailis Štrik Studio XYoga (08:30 - 09:30)
Inge Nelk Stuudio RävalaLower Body+Abs X (08:15 - 09:05)
Keiu Paapsi Studio XYoga (08:20 - 09:20)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaLower Body+Abs X (08:00 - 08:50)
Katrena Tenno Studio XYoga (08:00 - 09:00)
Inge Nelk Stuudio RävalaTotal Body X (08:30 - 09:20)
Karina Alt Studio XBurn X (08:30 - 09:20)
Katrena Tenno Studio XYoga (08:30 - 09:30)
Inge Nelk Stuudio RävalaLower Body+Abs X (08:15 - 09:05)
Katrena Tenno Studio XYoga (08:20 - 09:20)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaJõusaalis treener (09:00 - 09:45)
Sergio Lopez Jõusaal RävalaYoga (09:30 - 10:30)
Inge Nelk Stuudio RävalaTotal Body X (09:30 - 10:20)
Saskia Laitamm Studio XJõusaalis treener (09:00 - 09:45)
Sergio Lopez Jõusaal RävalaYoga (09:30 - 10:30)
Inge Nelk Stuudio RävalaBurn X (09:30 - 10:20)
Mailis Štrik Studio XJõusaalis treener (09:00 - 09:45)
Sergio Lopez Jõusaal RävalaYoga (09:30 - 10:30)
Inge Nelk Stuudio RävalaBurn X (09:30 - 10:20)
Katrena Tenno Studio XJõusaalis treener (09:00 - 09:45)
Sergio Lopez Jõusaal RävalaFast X Strong X (10:30 - 11:20)
Meeli Kask Studio XFast X Strong X (10:30 - 11:20)
Kert Kiil Studio XBurn X (10:30 - 11:20)
Kert Kiil Studio XBurn X (10:30 - 11:20)
Kert Kiil Studio XTotal Body X (11:00 - 11:50)
Katrena Tenno Studio XTreening lapseootel naistele (11:05 - 12:05)
Tatjana Kreit Stuudio RävalaFast X Strong X (11:30 - 12:20)
Meeli Kask Studio XLower Body+Abs X (11:00 - 11:50)
Kadri-Liis Vähi Studio XFast X Strong X (11:45 - 12:35)
Merle Laud Studio XJõusaalis treener (11:00 - 11:30)
Tetiana Melnyk Jõusaal RävalaPilates (11:50 - 12:50)
Irina Pitkäärt Stuudio RävalaBurn X (11:00 - 11:50)
Saskia Laitamm Studio XTreening lapseootel naistele (11:05 - 12:05)
Tatjana Kreit Stuudio RävalaFast X Strong X (11:30 - 12:20)
Kert Kiil Studio XBurn X (11:00 - 11:50)
Kadri-Liis Vähi Studio XTotal Body X (11:45 - 12:35)
Merle Laud Studio XJõusaalis treener (11:00 - 11:30)
Tetiana Melnyk Jõusaal RävalaPilates (11:50 - 12:50)
Irina Pitkäärt Stuudio RävalaLower Body+Abs X (11:00 - 11:50)
Keiu Paapsi Studio XTreening lapseootel naistele (11:05 - 12:05)
Tatjana Kreit Stuudio RävalaBurn X (11:30 - 12:20)
Kert Kiil Studio XLower Body+Abs X (11:00 - 11:50)
Kadri-Liis Vähi Studio XTotal Body X (11:45 - 12:35)
Merle Laud Studio XJõusaalis treener (11:00 - 11:30)
Tetiana Melnyk Jõusaal RävalaPilates (11:50 - 12:50)
Irina Pitkäärt Stuudio RävalaLower Body+Abs X (11:00 - 11:50)
Katrena Tenno Studio XTreening lapseootel naistele (11:05 - 12:05)
Tatjana Kreit Stuudio RävalaBurn X (11:30 - 12:20)
Kert Kiil Studio XLower Body+Abs X (11:00 - 11:50)
Kadri-Liis Vähi Studio XToning (12:00 - 13:00)
Diana Valge Stuudio RävalaNike Core&Mobility (12:00 - 12:45)
Kadri-Liis Vähi Stuudio RävalaTotal Body X (12:30 - 13:20)
Kätlin Herne Studio XToning (12:00 - 13:00)
Diana Valge Stuudio RävalaKõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Marge Nõmmik Stuudio RävalaTotal Body X (12:00 - 12:50)
Saskia Laitamm Studio XToning (12:00 - 13:00)
Diana Valge Stuudio RävalaNike Core&Mobility (12:00 - 12:45)
Kert Kiil Stuudio RävalaBurn X (12:30 - 13:20)
Mari Eek Studio XToning (12:00 - 13:00)
Diana Valge Stuudio RävalaKõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Marge Nõmmik Stuudio RävalaBurn X (12:00 - 12:50)
Mailis Štrik Studio XToning (12:00 - 13:00)
Diana Valge Stuudio RävalaNike Core&Mobility (12:00 - 12:45)
Kert Kiil Stuudio RävalaTotal Body X (12:30 - 13:20)
Mari Eek Studio XToning (12:00 - 13:00)
Diana Valge Stuudio RävalaKõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Marge Nõmmik Stuudio RävalaBurn X (12:00 - 12:50)
Katrena Tenno Studio XToning (12:00 - 13:00)
Diana Valge Stuudio RävalaNike Core&Mobility (12:00 - 12:45)
Kert Kiil Stuudio RävalaTotal Body X (12:30 - 13:20)
Mari Eek Studio XTotal Body X (13:00 - 13:50)
Kätlin Herne Studio XTotal Body X (13:30 - 14:20)
Katrena Tenno Studio XBurn X (13:00 - 13:50)
Saskia Laitamm Studio XMyFit abs (13:00 - 13:30)
Gea Simson Stuudio RävalaBurn X (13:00 - 13:50)
Mari Eek Studio XLower Body+Abs X (13:30 - 14:20)
Katrena Tenno Studio XFast X Strong X (13:00 - 13:50)
Katrena Tenno Studio XMyFit abs (13:00 - 13:30)
Gea Simson Stuudio RävalaLower Body+Abs X (13:00 - 13:50)
Mari Eek Studio XLower Body+Abs X (13:30 - 14:20)
Katrena Tenno Studio XTotal Body X (13:00 - 13:50)
Katrena Tenno Studio XMyFit abs (13:00 - 13:30)
Gea Simson Stuudio RävalaTotal Body X (13:00 - 13:50)
Mari Eek Studio XTreeningsari NAINE (14:15 - 15:00)
Mari-Liis Ilves Stuudio RävalaTotal Body X (14:00 - 14:50)
Kadri-Liis Vähi Studio XPilates (14:00 - 15:00)
Elliko Väljur Stuudio RävalaFast X Strong X (14:00 - 14:50)
Merle Laud Studio XPilates (14:00 - 15:00)
Kristi Sipra Stuudio RävalaYoga (14:00 - 15:00)
Deisy Velvelt Stuudio RävalaTreeningsari NAINE (14:15 - 15:00)
Mari-Liis Ilves Stuudio RävalaBurn X (14:00 - 14:50)
Kaire Hendrikson Studio XPilates (14:00 - 15:00)
Elliko Väljur Stuudio RävalaTotal Body X (14:00 - 14:50)
Katrena Tenno Studio XPilates (14:00 - 15:00)
Kristi Sipra Stuudio RävalaYoga (14:00 - 15:00)
Deisy Velvelt Stuudio RävalaTreeningsari NAINE (14:15 - 15:00)
Mari-Liis Ilves Stuudio RävalaTotal Body X (14:00 - 14:50)
Kaire Hendrikson Studio XPilates (14:00 - 15:00)
Elliko Väljur Stuudio RävalaTotal Body X (14:00 - 14:50)
Katrena Tenno Studio XPilates (14:00 - 15:00)
Kristi Sipra Stuudio RävalaYoga (14:00 - 15:00)
Deisy Velvelt Stuudio RävalaTreeningsari NAINE (14:15 - 15:00)
Mari-Liis Ilves Stuudio RävalaTotal Body X (14:00 - 14:50)
Kaire Hendrikson Studio XEI TOIMU! MyFit body (15:05 - 16:05)
Stuudio RävalaJõusaalis treener (15:30 - 16:15)
Mihail Aleksandrov Jõusaal RävalaFast X Strong X (15:00 - 15:50)
Merle Laud Studio XBurn X (15:00 - 15:50)
Karina Alt Studio XPilates (15:00 - 16:00)
Irina Pitkäärt Stuudio RävalaMyFit body (15:05 - 16:05)
Mihkel Vabrit Stuudio RävalaTotal Body X (15:00 - 15:50)
Katrena Tenno Studio XFast X Strong X (15:00 - 15:50)
Karina Alt Studio XPilates (15:00 - 16:00)
Irina Pitkäärt Stuudio RävalaMyFit body (15:05 - 16:05)
Mihkel Vabrit Stuudio RävalaJõusaalis treener (15:30 - 16:15)
Mihail Aleksandrov Jõusaal RävalaTotal Body X (15:00 - 15:50)
Katrena Tenno Studio XTotal Body X (15:00 - 15:50)
Karina Alt Studio XPilates (15:00 - 16:00)
Irina Pitkäärt Stuudio RävalaMyFit body (15:05 - 16:05)
Mihkel Vabrit Stuudio RävalaJõusaalis treener (15:30 - 16:15)
Mihail Aleksandrov Jõusaal RävalaTotal Body X (16:00 - 16:50)
Laura Teemägi Studio XJõusaalis treener (16:30 - 17:15)
Daisi Padumäe Jõusaal RävalaJõusaalis treener (16:30 - 17:15)
Daisi Padumäe Jõusaal RävalaFast X Strong X (16:00 - 16:50)
Laura Teemägi Studio XJõusaalis treener (16:30 - 17:15)
Daisi Padumäe Jõusaal RävalaJõusaalis treener (16:30 - 17:15)
Daisi Padumäe Jõusaal RävalaTotal Body X (16:00 - 16:50)
Laura Teemägi Studio XJõusaalis treener (16:30 - 17:15)
Daisi Padumäe Jõusaal RävalaJõusaalis treener (16:30 - 17:15)
Daisi Padumäe Jõusaal RävalaTotal Body X (16:00 - 16:50)
Laura Teemägi Studio XTotal Body X (17:00 - 17:50)
Sandra Saveljev Studio XKõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaTotal Body X (17:45 - 18:35)
Katrena Tenno Studio XCrossTraining (17:30 - 18:30)
Liivia Vanaisak Jõusaal RävalaFast X Strong X (17:45 - 18:35)
Merle Laud Studio XToning (17:30 - 18:30)
Diana Valge Stuudio RävalaBurn X (17:30 - 18:20)
Mirjam Mäesalu Studio XTotal Body X (17:15 - 18:05)
Laura Teemägi Studio XBrazil butt lift45 (17:30 - 18:15)
Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio RävalaSonyMusic presents: BEYONCE LineDance (17:30 - 18:20)
Külalistreener Eghert-Sören Nõmm Stuudio RävalaFriday Special! Liikumismängud (17:30 - 20:30)
Külalistreener Siim Tõnisson Jõusaal RävalaKõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaLower Body+Abs X (17:45 - 18:35)
Katrena Tenno Studio XCrossTraining (17:30 - 18:30)
Samanta Jugova Jõusaal RävalaTotal Body X (17:45 - 18:35)
Merle Laud Studio XToning (17:30 - 18:30)
Diana Valge Stuudio RävalaFast X Strong X (17:30 - 18:20)
Mirjam Mäesalu Studio XBurn X (17:15 - 18:05)
Laura Teemägi Studio XBrazil butt lift45 (17:30 - 18:15)
Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio RävalaLower Body+Abs X (17:00 - 17:50)
Saskia Laitamm Studio XKõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaLower Body+Abs X (17:45 - 18:35)
Katrena Tenno Studio XCrossTraining (17:30 - 18:30)
Samanta Jugova Jõusaal RävalaTotal Body X (17:45 - 18:35)
Merle Laud Studio XToning (17:30 - 18:30)
Diana Valge Stuudio RävalaTotal Body X (17:30 - 18:20)
Mirjam Mäesalu Studio XTotal Body X (17:15 - 18:05)
Laura Teemägi Studio XBrazil butt lift45 (17:30 - 18:15)
Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio RävalaTotal Body X (17:00 - 17:50)
Saskia Laitamm Studio XYinYoga (18:30 - 19:30)
Gerly Nurmsalu Stuudio RävalaLower Body+Abs X (18:30 - 19:20)
Mailis Štrik Studio XVERVE (18:00 - 19:00)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaYinYoga (18:00 - 19:00)
Deisy Velvelt Stuudio RävalaJõusaalis treener (18:00 - 19:00)
Sergio Lopez Jõusaal RävalaVERVE (18:40 - 19:40)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaBurn X (18:45 - 19:35)
Karina Alt Studio XMyFit abs (18:15 - 18:45)
Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio RävalaTotal Body X (18:15 - 19:05)
Keiu Pirnpuu Studio XStepDance (18:50 - 19:50)
Mari Kull Stuudio RävalaFriday Spetcial! Party X (18:00 - 18:50)
Saskia Laitamm Studio XSonyMusic presents: BEYONCE VogueDance (18:30 - 19:20)
Tatjana Sokolova Stuudio RävalaBurn X (18:30 - 19:20)
Kaire Hendrikson Studio XVERVE (18:00 - 19:00)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaYinYoga (18:00 - 19:00)
Deisy Velvelt Stuudio RävalaJõusaalis treener (18:00 - 19:00)
Sergio Lopez Jõusaal RävalaVERVE (18:40 - 19:40)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaFast X Strong X (18:45 - 19:35)
Karina Alt Studio XMyFit abs (18:15 - 18:45)
Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio RävalaBurn X (18:15 - 19:05)
Keiu Pirnpuu Studio XStepDance (18:50 - 19:50)
Mari Kull Stuudio RävalaYinYoga (18:30 - 19:30)
Teele Triinu Jäär Stuudio RävalaJõusaalis treener (18:30 - 19:15)
Mihail Aleksandrov Jõusaal RävalaLower Body+Abs X (18:30 - 19:20)
Karina Alt Studio XVERVE (18:00 - 19:00)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaYinYoga (18:00 - 19:00)
Deisy Velvelt Stuudio RävalaJõusaalis treener (18:00 - 19:00)
Sergio Lopez Jõusaal RävalaVERVE (18:40 - 19:40)
Mirjam Mäesalu Stuudio RävalaTotal Body X (18:45 - 19:35)
Karina Alt Studio XMyFit abs (18:15 - 18:45)
Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio RävalaBurn X (18:15 - 19:05)
Keiu Pirnpuu Studio XStepDance (18:50 - 19:50)
Mari Kull Stuudio RävalaYinYoga (18:30 - 19:30)
Gerly Nurmsalu Stuudio RävalaJõusaalis treener (18:30 - 19:15)
Mihail Aleksandrov Jõusaal RävalaLower Body+Abs X (18:30 - 19:20)
Karina Alt Studio XTotal Body X (19:00 - 19:50)
Karina Alt Studio XDance (19:05 - 20:05)
Merle Laud Stuudio RävalaLower Body+Abs X (19:00 - 19:50)
Karina Alt Studio XDance (19:05 - 20:05)
Merle Laud Stuudio RävalaLower Body+Abs X (19:00 - 19:50)
Karina Alt Studio XDance (19:05 - 20:05)
Merle Laud Stuudio RävalaTotal Body X (20:05 - 20:55)
Kaire Hendrikson Studio XFast X Strong X (20:10 - 21:00)
Merle Laud Studio XLower Body+Abs X (20:05 - 20:55)
Kaire Hendrikson Studio XTotal Body X (20:10 - 21:00)
Merle Laud Studio XTotal Body X (20:05 - 20:55)
Kaire Hendrikson Studio XLower Body+Abs X (20:10 - 21:00)
Merle Laud Studio X