Menu
FitBox (08:30 - 09:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1StrongBody (08:30 - 09:30)
Alla Andruško Kärberi JõusaalKõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1FitBox (08:30 - 09:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1StrongBody (08:30 - 09:30)
Alla Andruško Kärberi JõusaalKõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1FitBox (08:30 - 09:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1StrongBody (08:30 - 09:30)
Alla Andruško Kärberi JõusaalKõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1FitBox (08:30 - 09:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1Pilates (10:00 - 11:00)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1Pilates (10:00 - 11:00)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1Pilates (10:00 - 11:00)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyBalance (11:00 - 12:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1MyFit abs (11:45 - 12:15)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1Yoga (11:45 - 12:45)
Inge Nelk Kärberi Stuudio 2Les Mills Dance (11:00 - 11:45)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1BodyPump (11:15 - 12:15)
Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1BodyBalance (11:00 - 12:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2Brazil butt lift45 (11:05 - 11:50)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1MyFit body (11:30 - 12:30)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1BodyBalance (11:00 - 12:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1MyFit abs (11:45 - 12:15)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1Yoga (11:45 - 12:45)
Inge Nelk Kärberi Stuudio 2Les Mills Dance (11:00 - 11:45)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1BodyPump (11:15 - 12:15)
Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1BodyBalance (11:00 - 12:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2Brazil butt lift45 (11:05 - 11:50)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1MyFit body (11:30 - 12:30)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1BodyBalance (11:00 - 12:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1MyFit abs (11:45 - 12:15)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1Yoga (11:45 - 12:45)
Inge Nelk Kärberi Stuudio 2Les Mills Dance (11:00 - 11:45)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1BodyPump (11:15 - 12:15)
Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1BodyBalance (11:00 - 12:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2Brazil butt lift45 (11:05 - 11:50)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1MyFit body (11:30 - 12:30)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1BodyBalance (11:00 - 12:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1MyFit abs (11:45 - 12:15)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1Yoga (11:45 - 12:45)
Inge Nelk Kärberi Stuudio 2Les Mills Dance (11:00 - 11:45)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1BodyPump (11:15 - 12:15)
Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1BodyBalance (12:00 - 13:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1Pilates (12:00 - 13:00)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1BodyBalance (12:00 - 13:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1Pilates (12:00 - 13:00)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1BodyBalance (12:00 - 13:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1Pilates (12:00 - 13:00)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1BodyBalance (12:00 - 13:00)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1MyFit body (13:15 - 14:15)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 1MyFit body (13:15 - 14:15)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 1MyFit body (13:15 - 14:15)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 1MyFit body (13:15 - 14:15)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 1BodyBalance (14:00 - 15:00)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 2BodyBalance (14:00 - 15:00)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 2BodyBalance (14:00 - 15:00)
Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 2StrongBody (16:00 - 17:00)
Alla Andruško Kärberi JõusaalNoortetreening: Poks (16:30 - 17:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1Noortetreening: Poks (16:30 - 17:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1StrongBody (16:00 - 17:00)
Alla Andruško Kärberi JõusaalNoortetreening: Poks (16:30 - 17:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1Noortetreening: Poks (16:30 - 17:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1StrongBody (16:00 - 17:00)
Alla Andruško Kärberi JõusaalNoortetreening: Poks (16:30 - 17:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1Noortetreening: Poks (16:30 - 17:30)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1StrongBody (16:00 - 17:00)
Alla Andruško Kärberi JõusaalJõusaalis treener (17:30 - 18:00)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalPilates (17:45 - 18:45)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyBalance (17:00 - 18:00)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2Treeningsari NAINE (17:30 - 18:15)
Mari-Liis Ilves Kärberi Stuudio 1Brazil butt lift45 (17:45 - 18:30)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1Jõusaalis treener (17:00 - 17:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalStrongBody (17:30 - 18:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalPilates (17:45 - 18:45)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2Zumba (17:45 - 18:45)
Kaisa Edenberg Kärberi Stuudio 1Jõusaalis treener (17:30 - 18:00)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalPilates (17:45 - 18:45)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyBalance (17:00 - 18:00)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2Treeningsari NAINE (17:30 - 18:15)
Mari-Liis Ilves Kärberi Stuudio 1Brazil butt lift45 (17:45 - 18:30)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1Jõusaalis treener (17:00 - 17:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalStrongBody (17:30 - 18:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalPilates (17:45 - 18:45)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2Zumba (17:45 - 18:45)
Kaisa Edenberg Kärberi Stuudio 1Jõusaalis treener (17:30 - 18:00)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalPilates (17:45 - 18:45)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyBalance (17:00 - 18:00)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2Treeningsari NAINE (17:30 - 18:15)
Mari-Liis Ilves Kärberi Stuudio 1Brazil butt lift45 (17:45 - 18:30)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1Jõusaalis treener (17:00 - 17:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalStrongBody (17:30 - 18:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalPilates (17:45 - 18:45)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2Zumba (17:45 - 18:45)
Kaisa Edenberg Kärberi Stuudio 1Jõusaalis treener (17:30 - 18:00)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalPilates (17:45 - 18:45)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyBalance (17:00 - 18:00)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2Latino Fit (18:00 - 19:00)
Olga Vilgelmson Kärberi Stuudio 1Kõht selg tuhar45 (18:50 - 19:35)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyPump (18:15 - 19:15)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1BodyPump (18:00 - 19:00)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1Les Mills Dance (18:00 - 18:45)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2Les Mills Dance (18:00 - 18:45)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2FitBox (18:45 - 19:45)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1BodyBalance (18:50 - 19:50)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2MyFit body (18:40 - 19:40)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 1FitBox (18:45 - 19:45)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1Latino Fit (18:00 - 19:00)
Olga Vilgelmson Kärberi Stuudio 1Kõht selg tuhar45 (18:50 - 19:35)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyPump (18:15 - 19:15)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1BodyPump (18:00 - 19:00)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1Les Mills Dance (18:00 - 18:45)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2Les Mills Dance (18:00 - 18:45)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2FitBox (18:45 - 19:45)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1BodyBalance (18:50 - 19:50)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2MyFit body (18:40 - 19:40)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 1FitBox (18:45 - 19:45)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1Latino Fit (18:00 - 19:00)
Olga Vilgelmson Kärberi Stuudio 1Kõht selg tuhar45 (18:50 - 19:35)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyPump (18:15 - 19:15)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1BodyPump (18:00 - 19:00)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1Les Mills Dance (18:00 - 18:45)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2Les Mills Dance (18:00 - 18:45)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2FitBox (18:45 - 19:45)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1BodyBalance (18:50 - 19:50)
Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2MyFit body (18:40 - 19:40)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 1FitBox (18:45 - 19:45)
Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1Latino Fit (18:00 - 19:00)
Olga Vilgelmson Kärberi Stuudio 1Kõht selg tuhar45 (18:50 - 19:35)
Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2BodyPump (18:15 - 19:15)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1BodyPump (18:00 - 19:00)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1Les Mills Dance (18:00 - 18:45)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2BodyPump (19:05 - 20:05)
Henri Georg Valentin Kärberi Stuudio 1StrongBody (19:30 - 20:30)
Ketlin Šavljuga Kärberi JõusaalMyFit abs (19:15 - 19:45)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1MyFit abs (19:00 - 19:30)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1StrongBody (19:30 - 20:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalBodyBalance (19:40 - 20:40)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2BodyPump (19:05 - 20:05)
Anastasia Jevdokimova Kärberi Stuudio 1StrongBody (19:30 - 20:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalMyFit abs (19:15 - 19:45)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1MyFit abs (19:00 - 19:30)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1StrongBody (19:30 - 20:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalBodyBalance (19:40 - 20:40)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2BodyPump (19:05 - 20:05)
Anastasia Jevdokimova Kärberi Stuudio 1StrongBody (19:30 - 20:30)
Ketlin Šavljuga Kärberi JõusaalMyFit abs (19:15 - 19:45)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1MyFit abs (19:00 - 19:30)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1StrongBody (19:30 - 20:30)
Olga Vilgelmson Kärberi JõusaalBodyBalance (19:40 - 20:40)
Alla Andruško Kärberi Stuudio 2BodyPump (19:05 - 20:05)
Anastasia Jevdokimova Kärberi Stuudio 1StrongBody (19:30 - 20:30)
Ketlin Šavljuga Kärberi JõusaalMyFit abs (19:15 - 19:45)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1MyFit abs (19:00 - 19:30)
Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1