MyFitness

 
Pühapäeval, 17. veebruaril
MyFitness Rocca al Mares

XI VEEFESTIVAL AQUAFEST

PÄEVAKAVA:

10.00-16.00 AVATUD LASTETUBA 2-7aastastele lastele. Külla tuleb Pipi!

10.00-10.45 Beebide ujutamine (3-12 kuud) Katrien Lemahieu (Holland) ja Tiina Möll (Eesti)
10.45-11.30 Väikelaste ujutamine (12-24 kuud) Katrien Lemahieu (Holland) ja Tiina Möll (Eesti)

Võimalus teha veealuseid fotosid!
Libero kingib Sinu lapsele ujumismähkme!

NB! Veefestivali beebide- ja väikelaste treeningute ajal on lastebassein tavakülastajatele SULETED!

Osalemine MyFitness klubiliikmele koos beebiga TASUTA, teistele MyFitness klubide liikmetele sissepääs paketivälise tasu eest (broneerimine MyFit keskkonnas), külalisele 8€ (broneerimine alates 11.02.2013, tel 660 0520). NB! Basseini on koos beebiga lubatud üks lapsevanem!

12.00 Veefestivali AVAMINE
12.05-12.50 H2O FOR ALL
Ricardo Maia, Portugal
12.50-13.35 SKI & TONE – TARTU MARATONI ERI! Tiina Möll, Eesti

13.40-14.25 VEE VÄGI Liina Raska, Eesti
14.25-15.10 AQUA FUN DANCE Katrien Lemahieu, Holland
15.10-15.40 RINGTREENING Ricardo Maia, Tiina Möll, Liina Raska, Katrien Lemahieu
15.40-16.00 AUHINDADE LOOSIMINE osalejatele (ole kohal, et võita!) ja treenerite KONSULTATSIOON
 

NB! Veefestivali treeningute ajal on bassein tavakülastajatele SULETED!

Osalemine MyFitess Rocca al Mare klubiliikmetele TASUTA, teistele MyFitness klubide liikmetele sissepääs paketivälise tasu eest (broneerimine MyFit keskkonnas), külalistele 8€ (broneerimine alates 11.02.2013, tel 660 0520).
Palju üllatusauhindu MyFitnessilt ja teistelt koostööpartneritelt! Ole kohal, et võita!
Värskendavad joogid Auralt!

 

TREENERID JA TREENINGTUNDIDE KIRJELDUS:
Ricardo Maia on üks Portugali armastatumaid treenereid. Ta on oodatud rahvusvaheline treener conventionidel ja festivalidel üle maailma. Ricardo on raamatu „Vesiaeroobika: müüdid ja tegelikkus“ kaasautor. Kasutage võimalust ja küsige nõu spetsialistilt endalt!

H2O kõigile: kasutame hantleid/poksikindaid ja muudame treeningu tõeliseks väljakutseks! Märksõnad on intensiivsus ja erinevad harjutuste sarjad.

Tiina Möll on juhendanud vesiaeroobika treeninguid üle 18 aasta. Tal on magistrikraad spordi- ja liikumisteaduste alal. Tiina on esinenud mitmetel rahvusvahelistel conventionidel treenerina ning täiendanud ennast pidevalt ka ise koolitustel käies. Tiina on olnud tegev Eesti Võimlemisliidu vesiaeroobika treenerite koolitajana.

Ski&Tone. Tartu Maratoni eri!
Kuna samal päeval sõidetakse päris Tartu maraton, siis paneme ka oma jõuvarud proovile! Suusatame ülesmäge, naudime tõhusat suusasammu, kuid tavapäraste joogipunktide asemel naudime hoopis harjutuste seeriad eri lihasgruppidele.

Liina Raska oli üks esimesi treenereid Eestis, kes alustas vesiaeroobika treeningutega üle 20 aasta tagasi. Liina on olnud Eesti Võimlemisliidu koolituste eestvedaja ja entusiast pikki aastaid. Nüüd võib Liina rahulolevalt naeratada: vesiaeroobika treeningud on popid ja kõik toimib nii, nagu ta on aastaid tagasi unistanud  Liina juhendatud treeningutes saad end alati proovile panna!

Vee vägi: kasuta vee väge ja trimmi koormus endale sobivaks. Tund on üles ehitatud lihtsate liikumiste ja liikumiskombinatsioonide vahetumisele, mille läbi saad oma pulsisagedust kõrgel hoida või siis sobivale sagedusele langetada. Sinu tunni intensiivsus on sinu enda kätes!

Katrien Lemahieu (Kataqua)
Rahvusvaheliselt tunnustatud ja armastatud vesiaeroobika treenerina on Kataqua esinenud kogu maailmas alates 2005. a. Brasiilias, Portugalis, Itaalias, Venemaal, Hispaanias, USA-s, Saksamaal. Särava ja energilise treenerina on ta vallutanud inimeste südamed nii mõneski muus riigis.
 

AquaFunDance: meeleolukas segu AquaZumbast, aquaaeroobikast koos viimaste hittide ja uusimate liigutustega.
Ringtreening: bassein on jaotatud erinevateks jaamadeks ning igal pool näitab harjutusi ette erinev treener. Igas jaamas toimub aktiivne tegutsemine, et päevale aktiivne punkt panna!

AquaFest 2013 treenerite convention toimub 15.-16. veebruaril. Täpsem info vesiaeroobika.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?