MyFitness

Veel jõuad enne suvist suplushooaega muuta oma treeningud mitmekülgsemaks õppides ujuma või lihvides ujumistehnikat. 17.aprillil alustame MyFitness Rocca al Mares järjekordsete ujumiskursustega täiskasvanutele, seda nii edasijõudnutele kui ka algajatele.

Ujumine on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja. Ujumine annab hea koormuse kõikidele peamistele lihasgruppidele ja on heaks vahelduseks tavapärastele jõusaali- ja rühmatreeningutele. Kursused nii algajatele kui edasijõudnutele on 10- korralised.

Treeningud toimuvad alates 17. aprillist laupäeviti. Esimene treening toimub algajatele ja edasijõudnutele koos, algusega kell 14.00. Edaspidi vastavalt gruppide kokkusaamisele toimuvad treeningud algajatele laupäeviti kell 14.00 ja edasijõudnustele kell 15.30. (24.04 on erandkorras treeningute algus hilisem – algajatele toimub treening kell 15.30 ja edasijõudnutele 16.30).

Registreerimiseks palun pöördu vastuvõtuleti klienditeenindaja poole, telefonil 66 00 520 või e-maili teel roccaalmare@myfitness.ee. Ujumiskursused maksavad 650 krooni, mitteliikmele lisandub ühekordne sissepääs 75.- (kogu kursuse eest korraga tasudes 500.-). Kuna vabu kohti mõlemas treeningus veel on, siis kõigil soovijail on võimalus veel liituda!

Täiskasvanute ujumistreeninguid viib läbi treener Elke Kaare.


Trennis näeme!

 

  • Ujumiskursused toimuvad vaid grupi täituvusel.
     

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?